Jump to content



Online: Галин & Лорена - Нощта гърми


Препоръчани коментари

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Подвикванията на Галин просто са покъртителни, направо да ти стане неловко да ги слушаш.

 

Нищо ново, скука.

 

П.С. Просто е на косъм вече да си покаже дупарата, само за да има повече популярност. Сигурно в следващия клип и това ще стане.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това "Ай, ай", което го повтаря, направо е покъртително. Звучи ужасно мазно. Песента като цяло е ОК, мисля че ще стане хит, но не някакъв голям. Лорена ме кефи тук, изглежда много свежо и готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятен припев, но за мен лично последната хубава ПЕСЕН на Галин бе "Един на брой".

До кога ще се прави на рапър, не знам... Дано скоро отмине тази вълна, че ми писна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Противно ми стана да гледам сланините, гъза и татусите на тоя льольо! Едва изтърпях до припева. Дори Лорена звучи по-добре от него!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли направи Оцко за Галин? Слабо ми звучи. Мале, чалгата е в невиждана криза!

 

Гласът на Лорена този път не ме дразни, обработен ли е не знам, но се търпи доста повече от предните й песни.

 

Мисля, че ще е среден хит, припевът е зарибяващ до известна степен, но 10 млн., чини ми се, това няма да направи, което за летен хит от Галин си е...слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С. Просто е на косъм вече да си покаже дупарата, само за да има повече популярност. Сигурно в следващия клип и това ще стане.

 

+1

 

Кво да го прайш... да я показва, докато все още може да изкарва хляб от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ако не беше с Оцковите ритми щеше да е по-добра, но пак ми хареса.

Откъм гледания не мисля, че ще пожъне много успех. :/

 

ПС: Това отново е Пей Сърце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...