Jump to content



Online: Камелия & Гъмзата - Дразни ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Благодарение на Гъмзата, иначе и коментари нямаше да има в нейната тема...."Неудобни въпроси" 2 :3fdb8960598fa63e:

Спри се, женска злобо! АМАН ОТ ТЕБЕ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кьорави ли са някои тука, глухи или природата им е серала на мозъка...

 

Какво ОБЩО има с песента на Галена , освен дуетната половинка - Гъмзата?

 

Изцяло различни песни като стил , изпяване , текст , клип и т.н.

 

Песента е силна , очерта се хит и май някои се насраха не само откъм гъза - виждам ,че мятат и през устата...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кьорави ли са някои тука, глухи или природата им е серала на мозъка...

 

Какво ОБЩО има с песента на Галена , освен дуетната половинка - Гъмзата?

 

Изцяло различни песни като стил , изпяване , текст , клип и т.н.

 

Песента е силна , очерта се хит и май някои се насраха не само откъм гъза - виждам ,че мятат и през устата...

 

Е, не е като куплетите да не са организирани по същия начин - диалог със затапки между мъж и жена.

 

Всъщност освен текста в куплетите май няма друга прилика.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми нали е дует, как ще да няма диалог !!!

 

Нормално е в дует да има диалог, затова е дует, в кой няма ?

"Затапки между мъж и жена...", що се правиш на ударен? В това има прилика разбира се, не е казано, че е от Галена, затапки имаха Глория и Фильо, както и куп други дуети по света и у нас, топлата вода не сме я открили.

Просто асоциацията Гъмзата и чалга певица нормално идва от Галена, която го хвана първа за такъв тип песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Теди Александрова имаше такъв дует с Гъмзата, други също. Дали Кама се е сетила да ви дразни И по този показател? :D :D

Едвали Кама се е сетила за пеещата с вагината си мангасарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми нали е дует, как ще да няма диалог !!!

 

Нормално е в дует да има диалог, затова е дует, в кой няма ?

 

Със сигурност не са много дуетите, в които диалога представлява хумористично надлъгване между двамата изпълнители за това кой ще обърне изречението на единия в своя полза.

 

Като се замисля, има подобни наченки и в "Пет секунди сме добре".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е нормално, точно, коректно, а песента си стана здрав хит. За тъкъв е правена и такъв се получи. Само не мога да разбира от полюциите на едни хора в тази и много други теми, как аджеба могат да твърдят най-селскостопански, че легенда като Камелия, направила 5 от 20-те най-големи хита в чалгата за всички времена и оцелели като такива вече 20 години ревяха безспирно дълги години, че Камелия била загубила някакъв усет за хитове? Те тая дилема ми е необяснима материя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е нормално, точно, коректно, а песента си стана здрав хит. За тъкъв е правена и такъв се получи. Само не мога да разбира от полюциите на едни хора в тази и много други теми, как аджеба могат да твърдят най-селскостопански, че легенда като Камелия, направила 5 от 20-те най-големи хита в чалгата за всички времена и оцелели като такива вече 20 години ревяха безспирно дълги години, че Камелия била загубила някакъв усет за хитове? Те тая дилема ми е необяснима материя.

 

По-голям хит ли е от Минута живот?

 

Пее ли се във Видин? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям хит ли е от Минута живот?

 

Пее ли се във Видин? :dontknow:

 

По-голям хит е, а за песента - викат на места, но тя си е незапеваема. Така е правена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, винаги съм се чудил (може и в Скандалите да отговориш) - кои според теб са тези 20 най-големи хитове в чалгата? Няколко пъти съм виждал това твърдение "5 от 20", не го и оспорвам, де, но ми е интересно да чуя според теб кои са останалите 15.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Камелия! Браво и на Гъмзата! Песента е топ. Текста е много интересен и закачлив. Песента яко зарибява, аз поне си я слушам нон стоп. Това не ми се е случвало с песен на Камелия от "Оставяш петна" насам.

 

ПП Верно ще е добре да разкара тези грозни плочки от клиповете си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...