Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Да, до 2015 беше някак по-стабилна войната на С&Д, затова казвам че трябва отново да имат ери едновременно, за да имаме по-ярка основа за сравнение.

Относно другите...

1. Селин Дион и Мадона - Те били ли са някога в битка, съвсем различни пластове на музиката обслужват? :1000 (29): Както и да е, за Селин е ясно че ще е успешна по нейния си по-различен начин, а Мадона може и да изненада.

2. Риана и Бионсe - Това ще е интересно, аз съм за Риана.

3. Лейди Гага и Кейти Пери - Тук война няма вече, защото едната сама пожела да сложи край на кариерата си, докато другата влага всичко от себе си, за да зарадва феновете си и да покаже, че не е за отписване. И настоящата ситуация го потвърждава- на едната въобще не й дреме, че има потенциален Коледен хит в ръцете си, докато другата направи какво ли не, за да получи отново признаието не само на публиката, а и на критиците, и то в нови сфери. Разликата е огромна.

4. Всички ex act - Майли за мен е тотално изгърмяла вече, въпреки добрата последна песен. За Ариана си е ясно че е над всички, от Селена не съм сигурен какви очаквания да имам. А за Деми е ясно, че ми е фаворитката и имам очаквания да се задържи добре във времето.

5. Тейлър и Адел - И те обслушват различни ниши, но мнението ми- Тейлър ако не направи правилните стъпки ще изгърми в стил ARTPOP, а Адел ще има успех, но и при нея ще се види, че вече не е чак такъв фактор.

И в световната музика също като в чалгата имаме нужда от нови големи имена!

Имаме - Дуа! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуа, Камила, Рита, Bebe, Halsey… много потенциални имена има, несъмнено. Но искам звезди, които да мачкат безмилостно в стил гореизброените по време на пиковете си, а такива липсват от известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана изобщо не я бройте при ex-acts, не само, че никога не е имала успехите на Селена, Деми и Майли в Николодеон (техните съответно в Дисни), но и отдавна ги е била кариерно. 6 номинации за грами, 6 седмици на върха в Билборд, рекорди в Спотифай и Ютуб... по-скоро можем да я мерим с Тейлър, отколкото с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана изобщо не я бройте при ex-acts, не само, че никога не е имала успехите на Селена, Деми и Майли в Николодеон (техните съответно в Дисни), но и отдавна ги е била кариерно. 6 номинации за грами, 6 седмици на върха в Билборд, рекорди в Спотифай и Ютуб... по-скоро можем да я мерим с Тейлър, отколкото с тях.

 

Мда, Ариана с последния албум + thank u, next премина на съвсем друго ниво. 6 седмици номер 1 в UK Singles, 5 седмици номер 1 в Hot 100, десетки разбити рекорди (най-стриймвана женска седмица евър, най-гледана премиера в историята на Youtube), още няколко топ 10 хита и огромен impact в социалните мрежи като образ. Ето дори в момента Sweetener е в топ 5 по продажби в iTunes Америка - повече от четири месеца след излизането си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Billboard's biggest female artists this decade :

 

• Taylor Swift

• Rihanna

• Nicki Minaj

• Beyoncé

• Katy Perry

 

[ The rankings are based on Sales, Charts and Net Tour Gross. ]

 

пп. Мисля че и Таylor и Beyonce няма да чакат много да реализират нови песни/проекти през 2019.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Billboard's biggest female artists this decade :

 

• Taylor Swift

• Rihanna

• Nicki Minaj

• Beyoncé

• Katy Perry

 

[ The rankings are based on Sales, Charts and Net Tour Gross. ]

 

пп. Мисля че и Таylor и Beyonce няма да чакат много да реализират нови песни/проекти през 2019.

Точно по какви причини Бионсе се слага до Риана, Кейти Пери и Тейлър които иматпо 3-4 номер едно албума и по повече от 5 номер едно сингли за въпросното десетилетие? Ники Минаж има доста колаборации, които са стигали топ 10. Ако продадените билети от концерти са от такова значение за класацията защо Мадона не е в топ 5 на мястото на балона?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно по какви причини Бионсе се слага до Риана, Кейти Пери и Тейлър които иматпо 3-4 номер едно албума и по повече от 5 номер едно сингли за въпросното десетилетие? Ники Минаж има доста колаборации, които са стигали топ 10. Последния хит на балона е от 2008, не виждам къде са й успехите в билборд през изминалите 10 години, че да бъде поставена в топ 5

А коя смяташ, че трябва да е в топ 5? И аз съм съгласна принципно, но не се сещам за друго силно име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно по какви причини Бионсе се слага до Риана, Кейти Пери и Тейлър които иматпо 3-4 номер едно албума и по повече от 5 номер едно сингли за въпросното десетилетие? Ники Минаж има доста колаборации, които са стигали топ 10. Ако продадените билети от концерти са от такова значение за класацията защо Мадона не е в топ 5 на мястото на балона?

 

The rankings are based on Sales, Charts and Net Tour Gross.

2 от тези 3 са силни страни на кралицата, какво очакваш?

 

A когато говорим за хит:

Only one year ago today, Ed Sheeran And Beyoncé’s “Perfect” reached a new peak of #1 on the Billboard Hot 100. :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коя смяташ, че трябва да е в топ 5? И аз съм съгласна принципно, но не се сещам за друго силно име.

Редактирах си поста, но междувременно вече го беше цитирала. АДЕЛ счупи всички рекорди в класацията с албума 21 и трите номер 1 сингъла. Мадона има два успешни албума и турнета след това. Ако продължим да мислим има още имена, но няма смисъл, защото е 100% че Бионсе обективно не й е там мястото, не знам дали плаща за всички призове, които поличава всяка година или й се дават по други договорки, но стават все по-абсурдни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The rankings are based on Sales, Charts and Net Tour Gross.

2 от тези 3 са силни страни на кралицата, какво очакваш?

 

A когато говорим за хит:

Only one year ago today, Ed Sheeran And Beyoncé’s “Perfect” reached a new peak of #1 on the Billboard Hot 100. :P

Честно казано много се съмнявам в реалноста на цифрата продадени албуми на “кралицата”. Ако тези албуми се купуваха като топъл хляб както тя твърди, как пък една песен от тях не стана популярна поне? За 10 години имаше една песен с мъжа й и 7/11 които са се забелязали, но изобщо не са ставали хитове. Хората, които й купуват дисковете не ги слушат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано много се съмнявам в реалноста на цифрата продадени албуми на “кралицата”. Ако тези албуми се купуваха като топъл хляб както тя твърди, как пък една песен от тях не стана популярна поне? За 10 години имаше една песен с мъжа й и 7/11 които са се забелязали, но изобщо не са ставали хитове. Хората, които й купуват дисковете не ги слушат?

 

Еми те дисковете слушат. :P

Не знам, но мен лично много повече ми харесват песните след като се дърпна от поп-а.

Интересува ме с B9 какво ще направи след тазигодишния им потрес. :3fdb8960598fa63e:

Има достатъчно power да е кралица и е no1 в перформер този век. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми те дисковете слушат. :P

Не знам, но мен лично много повече ми харесват песните след като се дърпна от поп-а.

Интересува ме с B9 какво ще направи след тазигодишния им потрес. :3fdb8960598fa63e:

Има достатъчно power да е кралица и е no1 в перформер този век. :Vishenka_05:

Е добре де ма тези дискове като ги слушат по 10 милиона човека, каквито са претенциите на Бионсе как не успяват да популяризират поне една песен? Обясни ми този феномен, защото не го разбирам моля те! И още един въпрос, как ще коментираш отсъствието на Адел от топ 5 за десетилетието? След като реализира един от най-успешните албуми на всички времена имаше 4 номер 1 хита за успехите на които дори няма смисъл да говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе, Минаж и 6-тата Селена, дори взети заедно не могат да са по-силни от Адел.

 

Бульонсе освен че има силни концерти, какво друго има последните години? Тая жена добре че има връзки и е много навътре в нещата, иначе да се е забравила отдавна. Много противна. Последния й голям хит е Single ladies, а от него минаха 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн се провали този път с новия си албум за съжаление. Ако дебютният му влезе на номер 1 в Билборд 200 и беше и номер 1 във Великобритания, то новият му албум " Icarus Falls" е едва на номер 64 във Великобритания и се е сгромолясал доста надолу, дори не е влязъл в Билборд 200.

Жалко за Зейн, а албумът му излезе едва на 14 декември. Ама той никъде не ходи в предавания да го промотира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн се провали този път с новия си албум за съжаление. Ако дебютният му влезе на номер 1 в Билборд 200 и беше и номер 1 във Великобритания, то новият му албум " Icarus Falls" е едва на номер 64 във Великобритания и се е сгромолясал доста надолу, дори не е влязъл в Билборд 200.

Жалко за Зейн, а албумът му излезе едва на 14 декември. Ама той никъде не ходи в предавания да го промотира.

 

Влязъл е в Билборд, но е на 63 място, което е покъртително...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре де ма тези дискове като ги слушат по 10 милиона човека, каквито са претенциите на Бионсе как не успяват да популяризират поне една песен? Обясни ми този феномен, защото не го разбирам моля те! И още един въпрос, как ще коментираш отсъствието на Адел от топ 5 за десетилетието? След като реализира един от най-успешните албуми на всички времена имаше 4 номер 1 хита за успехите на които дори няма смисъл да говорим.

 

Еми не знам, но в класацията са вклучени успехите от всички класации на Билборд. Всички самостоятелни албуми са и' дебутирали на топа на чарта за албумите, Love on top беше No1 в RnB чарта, Drunk in love достигна до топ 2 в хот 100, 2014 беше топ женски артист според Билборд, другите години също е в топ 5 или топ 10 поне. 4 турнета, Formation турнето е едно от най-силнните женски турнета, като плус на всичко това Perfect и MeGente, първата топна чарта няколко седмици, втората май влезе в топ 3 ако не се лъжа. Иначе класацията била само за USA female singers.

Относно Bey, не знам. При Rihanna силата е в синглите, при Bey в албумите. Тя вече е албум артист. Предполагам че не се очаква от нея хит песен, а хит албум. Като виждаш, последните два албума направиха история в повече погледи макар че нямат категоричен хит лидер. Но да речем че са Drunk in love и Formation, даже клипа на втората песен и' стана емблема заедно с Crazy in love и Single ladies. Дали причината е в това че не са комерсиални? Може би и това да е, но вярвам когато тя би искала да направи хит тя би се постарала да направи такъв, а това не и е цел с последните албуми. Сега този ефект които прави с албумите донякъде е и до култа които се изгражда около нея. Дори и мен ми изглежда нереално да е простила изневяра а се залага за феминизам. Просто мисля че след краха на BraAngelina, те са сега идеала за брак и за всичко и ако и те се разведат, тогава всичко около тях ще рухне, особено около Bey щото Јаy и днес да не е толкова релевантен в музиката отново печели повече от Bey. Много се хавлят че харесват Beyoncе и когато заговорим за песни те ми споменяват Halo и Single Ladies. Веднъж питах харесва ли ти песента Lemonade, мен много ми харесва, те ми отговориха че била много хубава за изневяра. :1000 (29):

Мен ми харесва какво прави и как играе в шоубизнеса, факт е че има много качества и че се старае, но винаги има това НО, което е наричано „балон“ или „преценяване“ което прави интересен този феномен наречен Бионсе. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е зле, новият албум на Зейн е влязъл едва на номер 61 в Билборд 200, а предният беше влязъл директно на номер 1. Може ли така да се провали Зейн?

А във Великобритания новият албум на Зейн влиза едва на номер 77. Тотално се провали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не знам, но в класацията са вклучени успехите от всички класации на Билборд. Всички самостоятелни албуми са и' дебутирали на топа на чарта за албумите, Love on top беше No1 в RnB чарта, Drunk in love достигна до топ 2 в хот 100, 2014 беше топ женски артист според Билборд, другите години също е в топ 5 или топ 10 поне. 4 турнета, Formation турнето е едно от най-силнните женски турнета, като плус на всичко това Perfect и MeGente, първата топна чарта няколко седмици, втората май влезе в топ 3 ако не се лъжа. Иначе класацията била само за USA female singers.

Относно Bey, не знам. При Rihanna силата е в синглите, при Bey в албумите. Тя вече е албум артист. Предполагам че не се очаква от нея хит песен, а хит албум. Като виждаш, последните два албума направиха история в повече погледи макар че нямат категоричен хит лидер. Но да речем че са Drunk in love и Formation, даже клипа на втората песен и' стана емблема заедно с Crazy in love и Single ladies. Дали причината е в това че не са комерсиални? Може би и това да е, но вярвам когато тя би искала да направи хит тя би се постарала да направи такъв, а това не и е цел с последните албуми. Сега този ефект които прави с албумите донякъде е и до култа които се изгражда около нея. Дори и мен ми изглежда нереално да е простила изневяра а се залага за феминизам. Просто мисля че след краха на BraAngelina, те са сега идеала за брак и за всичко и ако и те се разведат, тогава всичко около тях ще рухне, особено около Bey щото Јаy и днес да не е толкова релевантен в музиката отново печели повече от Bey. Много се хавлят че харесват Beyoncе и когато заговорим за песни те ми споменяват Halo и Single Ladies. Веднъж питах харесва ли ти песента Lemonade, мен много ми харесва, те ми отговориха че била много хубава за изневяра. :1000 (29):

Мен ми харесва какво прави и как играе в шоубизнеса, факт е че има много качества и че се старае, но винаги има това НО, което е наричано „балон“ или „преценяване“ което прави интересен този феномен наречен Бионсе. :

Не съм много съгласен. Не отричам, че Бионсе си има силните моменти, но има изпълнители, които трябва да са по-напред в класацията от нея. И това е просто пример, на нея се раздават награди на килограм попринцип, без да става много ясно по какви критерии. Неуспоримо е, че хитовете й са от преди повече от 10 години, а сегашните й проекти не се слушат масово не зависимо какво твърди, че има като продажби. Към днешна дата е актуална като личност и като двойка с Джей зи, но не и с музиката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...