Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Това ще чупи рекорди по интерес. Аз съм малко удивен как най-безличния й сингъл от толкова време насам става най-големия й хит, но пък успехът е заслужен след толкова години на безупречна кариера. 2018 е годината на Ариана поне от поп музиката, а като гледам и гнусния рап вече започна да остъпва позиции, както се очакваше, де - всяка вълна е от ден до пладне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн пуска новия си албум на 14 декември, дни след рождения ми ден и е със съвсем друго заглавие и доколкото разбрах има цели 27 песни. Каква изненада от Зейн само.

И днес е пуснал поредна песен от албума.

 

Днес излиза и новият албум на Clean Bandit.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е ден на новата музика: нов сингъл от Зейн, нови албуми от Clean Bandit и Абрахам Матео.

 

 

Ако всички пускаха албуми с 27 песни като Зейн, щеше да е много хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще чупи рекорди по интерес. Аз съм малко удивен как най-безличния й сингъл от толкова време насам става най-големия й хит, но пък успехът е заслужен след толкова години на безупречна кариера. 2018 е годината на Ариана поне от поп музиката, а като гледам и гнусния рап вече започна да остъпва позиции, както се очакваше, де - всяка вълна е от ден до пладне.

 

Абсолютно съгласен съм, песента е супер безлична и тъпа, но пък се превръща в най-големия ѝ хит. God is a woman, NTLTC & breathin заслужаваха това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата на Thank u,next е много готина,типична за тинейджърки,защо някоя чалгарка не се е сетила да я изпее? :slapin:

Догодина чакаме да я преведат за текст на Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще смаже!

Мислех, че ще бъда с Петко,

но не си подхождаме.

Писах песни за Фики,

сега се смеем като слушаме.

Дори почти се ожених,

на Павел му благодаря.

Да не забравяме Бирмата,

с тази песен ще го поздравя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина чакаме да я преведат за текст на Преси.

 

Мислех, че с Петко ще съм,

но оставих го аз,

пеех песни за Бирми,

вече пак съм със друг.

И почти се ожених,

за Павелчо аз,

благодаря и на Коко,

но и с него не съм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен съм, песента е супер безлична и тъпа, но пък се превръща в най-големия ѝ хит. God is a woman, NTLTC & breathin заслужаваха това.

 

+1 +1 +1

 

пс. Ариана трябваше да направи новогодишен клип в които момчетата са Дядо Коледа от различни години 2015,2016,2017.2018.. и накрая thank you, next (2019) и ще имахме All I want for Christmas is you 21st century edition и Марая ще се пенсионираше. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 +1 +1

 

пс. Ариана трябваше да направи новогодишен клип в които момчетата са Дядо Коледа от различни години 2015,2016,2017.2018.. и накрая thank you, next (2019) и ще имахме All I want for Christmas is you 21st century edition и Марая ще се пенсионираше. :3fdb8960598fa63e:

Трудно без Мак... иначе нямам търпение за видеото, дано разгроми LWYMD!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много забавен клип, определено може да докара носталгия на поколението, израстнало с тези филми. И все пак, лично за мен с песента да не са чак на нивото на LWYMMD, та да му счупят рекорда. Макар че те онези к-попърите май вече го счупиха, нали?

 

Жал ми е за Майли като гледам какъв non-event е нейния проект и как Ариана я издуха за нула време. А навремето никоя от тези тийн звезди не можеше и да се доближи до Хана Монтана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам истерията по Ариана. Каквото и да пусне се слуша и има Успех. На мен ми е много лигава и изобщо не я възприемам като голяма звезда. Хубава е, пее добре, силни проекти, но някак си ми липсва харизма. Тази година е лидер, защото няма никаква конкуренция. Кейти, Тейлър, Адел, Риана - всички са пауза. Единствената й конкуренция са изгряващи звезди като Дуа и Карди + залязващата Ники.

 

Новата песен ми е тъпа, а клипа скучен.

 

Нямам търпение да се завърне и да им разбие за пореден път илюзиите за рекорди, награди и успехи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...