Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

По MTV

03:00 MTV Видео-музикални награди 2017- подгряващо шоу

04:00 MTV Видео-музикални награди 2017 - основно шоу

Радвам се, че ще го дават по ТВ, а няма да се налага да се търси из нета...

Ще бъде запомнящо се, струва ми се. Доста интересни звезди ще присъстват. Но се съмнявам Тейлър и Кейти да имат общо изпълнение- първата в момента е нива над втората и това само би подпомогнало Кейти, а не мисля, че Тейлър е толкова благородна. :D

Изненадан съм обаче, че за два дни видеото на LWYMMD все още не е успяло да мине това на SS. Всеки момент ще го направи, но все пак е очудващо, че не се получи още на първото денонощие. Но Тейлър все пак е стрийминг кралица и в Spotify, а същевременно продава като луда в iTunes и я въртят нон-стоп по американските радио станции... Простено й е, че се забавя в Тубата. :D А за Кейти отново Евала, че след всичките опити да изгони публиката си, все пак има такива успехи с какафонично видео на отдавна залязъл трети сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

MTV са мафия

 

Нека да си правят каквото искат, ама не могат да излъжат хората:

 

"9170424v.jpg

 

Как се вижда, че Wild Thoughts и Shape Of You никой не ги зачита. Wild Thoughts е много по-хубава сега с Фейди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

MTV са мафия

 

Нека да си правят каквото искат, ама не могат да излъжат хората:

 

"9170424v.jpg

 

Как се вижда, че Wild Thoughts и Shape Of You никой не ги зачита. Wild Thoughts е много по-хубава сега с Фейди.

Въъъъъъъъъъй, я виж ти "Деспасито, вкарай ми го в таксито" с кого е номинирана за летен хит, бреее :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Деми пя за пореден път химна на Америка. Чак Фонси е харесал снимка от събитието в инстаграма й и й писал: Невероятни вокали! Гордея се с теб!

Така са латино изпълнителите, подкрепят се винаги, не като американските.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Деми пя за пореден път химна на Америка. Чак Фонси е харесал снимка от събитието в инстаграма й и й писал: Невероятни вокали! Гордея се с теб!

Така са латино изпълнителите, подкрепят се винаги, не като американските.

Гледах я и беше страхотна. Поредна добра реклама за нея и то на такъв боксов мач, който се гледа от цял свят. Много се радвам,че я канят на такива събития и все повече хора оценяват таланта й.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах я и беше страхотна. Поредна добра реклама за нея и то на такъв боксов мач, който се гледа от цял свят. Много се радвам,че я канят на такива събития и все повече хора оценяват таланта й.

 

Да, и днес ще пее на наградите на MTV.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ще го дават по ТВ, а няма да се налага да се търси из нета...

Ще бъде запомнящо се, струва ми се. Доста интересни звезди ще присъстват. Но се съмнявам Тейлър и Кейти да имат общо изпълнение- първата в момента е нива над втората и това само би подпомогнало Кейти, а не мисля, че Тейлър е толкова благородна. :D

Изненадан съм обаче, че за два дни видеото на LWYMMD все още не е успяло да мине това на SS. Всеки момент ще го направи, но все пак е очудващо, че не се получи още на първото денонощие. Но Тейлър все пак е стрийминг кралица и в Spotify, а същевременно продава като луда в iTunes и я въртят нон-стоп по американските радио станции... Простено й е, че се забавя в Тубата. :D А за Кейти отново Евала, че след всичките опити да изгони публиката си, все пак има такива успехи с какафонично видео на отдавна залязъл трети сингъл.

Коментирай:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази тема за илюминатите в поп музиката винаги ми е идвала много крийпи. :D Не знам дали изпълнителите умишлено слагат разни символи насам-натам, защото някой ги командва да го правят, но според мен в много от случаите просто самите хора виждат или чуват скрити сектантски послания в нещо, което всъщност не е поставено с такава цел. А има и случаи като тези двата на Кейти, в които тя по-скоро влага своя си умишлена идейност, чрез която може и да се 'отваря' на илюминатите и на някои наложени от тях неща... и не е изключено кариерата й тази година да боксува защото ги е разгневила, ако наистина съществуват. Доста обширна тема е, Смит, не е много подходяща за разискване в подобен раздел. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма голяма изненада при наградите. Очаквано Ламар е обрал половината награди. Ед Шийрън за артист на година също го очаквах, , макар че нямаше да се учудя и Ариана Гранде да я беше взела. Изнадата ми е липсата на награда за Despacito. Песен, която превзе целия свят да не вземе нищо - поредната нелепост на американските награди. Деми, Кейти и Пинк бяха страхотни. Кейти да сменя тази отвратителна прическа, защото е потресаваща. А е толкова хубава с черната дълга коса..Като водеща се справи добре. Изпуснах момента, когато представи видеото на Тейлър. :3fdb8960598fa63e:

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дълбоко потресена и шокирана как снощи Песен на Лятото на Видеомузикалните награди на MTV спечели никому неизвестна песен при все, че беше номинирана Despacito и според вота на хората Despacito водеше. Как ей тази неизвестна песен спечели за Песен на Лятото като Despacito звучеше и продължава да звучи навсякъде. MTV се оказаха мафия и много корумпирана ТВ. Не можаха да преглътнат факта, че една испанска песен им би всички американски изпълнители:

 

 

Despacito дори я слушаме на работа всеки ден в заведението, а вчера слушахме и португалската версия. Мръсна ТВ е MTV, eй. Да си заврат наградите някъде.

 

Поне Зейн е взел нещо.

 

Сега трябва да ги наредя MTV.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дълбоко потресена и шокирана как снощи Песен на Лятото на Видеомузикалните награди на MTV спечели никому неизвестна песен при все, че беше номинирана Despacito и според вота на хората Despacito водеше. Как ей тази неизвестна песен спечели за Песен на Лятото като Despacito звучеше и продължава да звучи навсякъде. MTV се оказаха мафия и много корумпирана ТВ. Не можаха да преглътнат факта, че една испанска песен им би всички американски изпълнители:

Ако това беше причината, то щяха да дадат наградата за Shape of you. Хем щяха да пренебрегнат испанската,хем щяха да я дадат на наистина голям хит. В интерес на истината само Shape of you е реална конкуренция на Despacito.

На странен принцип ги дават наградите. Нищо общо с гласовете на хората и това не е от вчера или днес, а в продължение на години. Поне да не пускат анкети за гласуване. Шоуто им винаги е хубаво, но другото много куца.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това беше причината, то щяха да дадат наградата за Shape of you. Хем щяха да пренебрегнат испанската,хем щяха да я дадат на наистина голям хит. В интерес на истината само Shape of you е реална конкуренция на Despacito.

На странен принцип ги дават наградите. Нищо общо с гласовете на хората и това не е от вчера или днес, а в продължение на години. Поне да не пускат анкети за гласуване. Шоуто им винаги е хубаво, но другото много куца.

От след тоталното доминиране на "Bad romance" през 2010-та, наградите са тотален фарс, толкова хубави клипове като John Wayne, Marry the night, Applause, GUY със скрит контекст, с хореография и идея са пренебрегнати. В последните години единствено заслужили са Formation & Bad blood за видео на годината, всичко друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да обясни как с 58 % вот за Деспасито снощи на наградите на MTV печели една никому неизвестна песен, за която са гласували едва 3 процента:

Някой е подкупил MTV:

 

9170424v.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От след тоталното доминиране на "Bad romance" през 2010-та, наградите са тотален фарс, толкова хубави клипове като John Wayne, Marry the night, Applause, GUY със скрит контекст, с хореография и идея са пренебрегнати. В последните години единствено заслужили са Formation & Bad blood за видео на годината, всичко друго...

Не се сещам в момента кои са печелилите в годините на изброените от теб. Иначе Applause като клип не е нищо особено в сравнение с големите шедьоври на Гага. А пък John Wayne и Merry the night още по-малко. На последния живите изпълнения с хореографията са в пъти по-добри.

Гага може да си възвърне голяма част от успеха, ако започне пак да мачка с мащабни видеа. Хората винаги ще я дават за пример като една от най-ярките личности в музиката, която остави следа и правеше най-добрите клипове. Независимо дали сега мачка или не, тя отдавна е легенда.

 

Като сме на тема награди..Помним ли този епичен момент? :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е легенда от друго естество, дори в момента да няма комерсиални хитове, поне е оставила следа и се оттегли от топ класациите с класа! Иначе Дъ Кур си е доста успешна в ЮКей по клубове и радиа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам във фейса на MTV много хора са разочаровани от снощи. Само негативни коментари.

 

Речта за Честър за Линкън Парк я отрязаха.

 

Кога тази песен е звучала това лято навсякъде от януари досега в колите, ресторанти, кафета, супермаркети, радиа, ТВ и има даже само към 300 милиона гледания пред почти 4 милиарда гледания на Деспасито, че MTV снощи реши на тази неизвестна песен да даде наградата за песен на лятото при номинация с Деспасито?

 

 

Това си е пълна подигравка на MTV.

 

Фалшив победител, фалшив снощи за песен на лятото на MTV. Не може всички са гласували за Деспасито,а за песента, която спечели едва 3 % вот и да печели тя, а не Деспасито. MTV са продажници.

 

Vente Paca не я признаха, ще чакам Деспасито MTV да я признаят. Тъпаци. Как ще признаят, че латино музиката има повече хитове от тъпите им американци и че испанска песен стана най-гледаната и най-слушаната. Явно много ги заболя MTV от това и се чудят как да скрият мега успеха на Despacito.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към края на лятото всичко се активизира с нови албуми да пуска. Fifth Harmony пуснаха албум на 25 август. Говори се, че след това групата ще се разпадне. Всички от групата ще започнат самостоятелни кариери.

Поредна група , която се разпада.

 

И остават CNCO- най- успешната група в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...