Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защото нямат дует. :1000 (29): Още като излезе инфото, че ще представят дуета си на Балкан фест в Банско, я питах и тя каза,че не подготвят дует.

Сигурна ли си, Деске?

Може да не е нова песен, а някакво общо изпълнение например на "Кой"

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Топ 10 на гледаемост при жените тази година:

1.Емануела - 24 631 887

2.Галена - 14 871 789

3.Кали - 14 747 321

4.Анелия - 11 016 501

5.Яница - 10 644 154

6.Теди Александрова - 10 136 614

7.Джена - 9 850 060

8.Алисия - 8 899 075

9.Преслава - 6 509 766

10.Емилия - 6 210 146

Изпускаш "Мина ми" на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преса доста бързо взеха да падат с гледанията. В Ден 5 ще са около 140 000. При все, че са на първо място в Популярни и става дума за две от силните имена в чалгата, ми се струва, че трябваше да правят доста повече. Лайковете и те зациклиха яко. Явно песента няма да е този хит, който очаквахме в деня на излизането. И както споделиха и други форумци, много бързо писва. И при мен май така се получи.

Да, много тъпа песен се оказа. След 3 слушания не искам да я пусна доброволно - пореден флоп за Прес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 на гледаемост при жените тази година:

1.Емануела - 24 631 887

2.Галена - 14 871 789

3.Кали - 14 747 321

4.Анелия - 11 016 501

5.Яница - 10 644 154

6.Теди Александрова - 10 136 614

7.Джена - 9 850 060

8.Алисия - 8 899 075

9.Преслава - 6 509 766

10.Емилия - 6 210 146

Освен че си изпуснал мина ми на Галена,на Анелия какво смяташ обаче? Трябва само кажи ми и Unutamam, в другите е все тя канена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен че си изпуснал мина ми на Галена,на Анелия какво смяташ обаче? Трябва само кажи ми и Unutamam, в другите е все тя канена.

И дуета с Ваня, защото го водят дует, както и с Кристали бозата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна ли си, Деске?

Може да не е нова песен, а някакво общо изпълнение например на "Кой"

Не съм Деска. :1000 (29): Аз й писах само дали ще имат дует и ще го представят там и тя каза, че нямат дует. Импровизираните дуети са друго нещо.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладурка :Vishenka_05: впрочем очаква мъжка рожба - мъжка майка! :Vishenka_05:

Тази жена за 20 години по кърските сцени не се научи как да се облича, така че да не изглежда като чувал с картофи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith не си интересен и не ти ли омръзна да пръскаш отрова, като змия си брат'че! :gun_bandana:

Ако Емануела влезе в къщата на Вип Брадър ще е тъпо..едни и същи муцуни всяка година....вместо малко да разнообразят....какво пък и е интересното в нея..достатъчно беше миналата година резилите, които показа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith не си интересен и не ти ли омръзна да пръскаш отрова, като змия си брат'че! :gun_bandana:

Ако Емануела влезе в къщата на Вип Брадър ще е тъпо..едни и същи муцуни всяка година....вместо малко да разнообразят....какво пък и е интересното в нея..достатъчно беше миналата година резилите, които показа..

Извинявай, даскале, който спомага за масово затъпяване на децата, твоето мнение хич не ме интересува. Ходи си проверявай тестченца и не се занимавай с висши въпроси като чалга пилотож, които видно не ти се отдават и само се излагаш. Отделно си застинал в миналото десетилетие и само песни от невръстната си младост пускаш тук - с които задръстваш страниците тук излишно. Веднъж не видях конструктивно мнение или анализ с подходящи доводи - или ще са клипчета на "Казни ме" в изпълнение на Камелия, или ще са клипчета на комплексираната торба с картофи, водеща се за твоя любимка. И ти имаш наглостта да говориш за кой бил интересен и кой не.

И миличък, държа да подчертая, че змиите са нищо пред мен, аз съм КРАЛСА КОБРА, пак повтарям КРАЛСКА КОБРА!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя все Преслава му е в устата.Написали двама човека,че им омръзнала песента на Джена и Преслава(които дори са се изказали негативно за него в същата статия) и хайде вече на повечето им омръзнало. :mf_surrender:

Забавлявам се чак на жалките му опити да омаловажи всеки успех на Преслава.А иначе коментирай как кралят и кралицата на попфолка отново са окупирали топ 2 :3fdb8960598fa63e:

 

После не се чудете защо целият форум определя вас, феновете на Преслава, като най-досадните в този форум. Няма да използвам по-тежка дума, защото имам възпитание, за разлика от теб. :whistling:

 

По темата: Много интересни цифри представя Смит. Позицията на Кали е доста изненадваща, но е факт, че се старае жената. Не я знам с участията как е обаче. При нас във Варна не идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После не се чудете защо целият форум определя вас, феновете на Преслава, като най-досадните в този форум. Няма да използвам по-тежка дума, защото имам възпитание, за разлика от теб. :whistling:

 

По темата: Много интересни цифри представя Смит. Позицията на Кали е доста изненадваща, но е факт, че се старае жената. Не я знам с участията как е обаче. При нас във Варна не идва.

Ами фийта с Азис и дуета с Илиян са с над 5,200К, а самостоятелната с 4000К.

И мен не ме кефи песента на Преслава и Джена - Джена и Преслава, просто не успя да ме хване и зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от този Люси. Какъв е този монтаж на клипа на Райна 1 месец. То лятото си отиде почти. Дано тази седмица да го пуснат вече! :mf_surrender:

И пак сигурно ще е наблъскал арсенала от жълти филтри. Райна защо не работи с Марков, Стенли или Моллов, видимо правят по-изпипани неща от Люсо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...