Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И тъпаците от "Пайнер" не могат ли по същия начин, както тук, да качват старите си клипове без да се налага безумните и аматьорски премонтажи в началото и в края на видеата, за да премахнат плочките...!

 

Наистина ли, аз си мислех, че ги пазят и без плочките и това са тези, които ги качват :confused:

 

Иначе коментираха ли се истеричните и психопатски смс-заплахи на Емануела към Мартина Петрова като "Слушала ли си песента ми "По - красива ще е без коса"? Мисля, че ще ти отива - аз ще ти направя прическата!" ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли, аз си мислех, че ги пазят и без плочките и това са тези, които ги качват :confused:

 

Иначе коментираха ли се истеричните и психопатски смс-заплахи на Емануела към Мартина Петрова като "Слушала ли си песента ми "По - красива ще е без коса"? Мисля, че ще ти отива - аз ще ти направя прическата!" ? :3fdb8960598fa63e:

Емануела отново копира личният ми живот! Преди два дни един пич ми предложи да ме обръсне нула номер и да ми плати, защото го възбужда. Мръхла!

Преслава по-добре с Емануела да беше направила дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

[

 

Май друг брутален нейн прием е и този:

Какво "брутално" виждаш тук? За мен това е едно от най-слабите представяния на Ивана на сборен концерт. Всъщност на всеки един от последните пет рождени дни на Планета беше по-добре приемана, отколкото тук.

 

Да не говорим колко беше напълняла и с тази светла рокля мясаше на еклер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - да, но Фики май вече не.

След последният провал, предлагам да заложи на сферата, в която е далеч по-добър, а именно - оралната любов. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво "брутално" виждаш тук? За мен това е едно от най-слабите представяния на Ивана на сборен концерт. Всъщност на всеки един от последните пет рождени дни на Планета беше по-добре приемана, отколкото тук.

 

Да не говорим колко беше напълняла и с тази светла рокля мясаше на еклер.

 

Е чуй какъв брутален бис. Как пяха хората на шампанското. Особено на слушалки е един път звукът. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мачкаме ли с views ? :3fdb8960598fa63e:

120K za 12 chasa :Vishenka_05:

Новата сензация, пък тук нека я плюят феновете на Глория!

Симона Заглорова тези гледания ги събира месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Сузанита имаше 1 410 000 гледания към 1 някъде. Сега са 300 к повече. Сигурно и тя купува, ако питаме форумските познавачи. :3fdb8960598fa63e:

 

Готови ли сме за попнейбъла и едва 2 чалги в топ 6? И после чалгата била топ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Сузанита имаше 1 410 000 гледания към 1 някъде. Сега са 300 к повече. Сигурно и тя купува, ако питаме форумските познавачи. :3fdb8960598fa63e:

 

Готови ли сме за попнейбъла и едва 2 чалги в топ 6? И после чалгата била топ. :3fdb8960598fa63e:

 

Изглежда, че Гери-Никол ще разбие Азис. Подозирам, че новата й ще има 3млн. и нагоре. Азис вече падна под 3млн. :whistling: Голямо шоу. Хабиби държи рекорд 17 пъти №1 в БГ чарта... Явно Мотел няма да последва.

 

Нещо Сузанита изпадна от Набиращи. Явно са я report-вали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мачкаме ли с views ? :3fdb8960598fa63e:

120K za 12 chasa :Vishenka_05:

Много е проста, горката. Чела била Христо Ботев :helpsmilie:

И други но не ги помни...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не се пуска по заведенията масово отдавна и тази песен не е хит,след като не е попаднала там.Убедих се лично.Във форума с 40 човека може и да го налага видинския пльх(използвам пльх,след като той ни е кръстил така),но реалността извън рамания е ,че Камелия пак е с бозава песен тип чикия и дотам.А тук ми се пънете колкото искате.Хит няма и няма и да има,то е ясно.А иначе сте ми забавни много как се самонавивате,продължавайте ;)

 

Да пуска следващата гола снимка,че с песен не впечатлява....

Див селянин!!! Друго няма кво да кажа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е проста, горката. Чела била Христо Ботев :helpsmilie:

И други но не ги помни...

Баща й е не по-малко прост, не мога да повярвам в рамките на 2 минути какви простотии чух от него.

По-добре да не се бяха появявали...

И след цялото това нещо тук ще се правят съпоставки със Симона, дето е класи над това нещо?!

По-добре да й бъде трудно на Симона, но да не се излага - рано или късно ще успее и сама.

Ама това Сузи ли е, какво е... Да ти дойде да обършеш един на баща й. Медиите му виновни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баща й е не по-малко прост, не мога да повярвам в рамките на 2 минути какви простотии чух от него.

По-добре да не се бяха появявали...

И след цялото това нещо тук ще се правят съпоставки със Симона, дето е класи над това нещо?!

По-добре да й бъде трудно на Симона, но да не се излага - рано или късно ще успее и сама.

Ама това Сузи ли е, какво е... Да ти дойде да обършеш един на баща й. Медиите му виновни.

Дано Симона види хит преди да я е тряснала критическата, но засега не се очертава.

Иначе Сузи е различна и не е умишлено копие на майка си, вече има хит и почитатели. 98% от плюещите я й завиждат и искат да са на нейно място, факт!

Не е истина, че цигански кючеци, хора с глас, съставен от нули и единици, са по-харесвани от Симона, иначе тя е достойна наследница на Поли Генова в музикаленаспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...