Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И колкото и да задържаше новия си проект досега, то просто няма как вече... Летни парчета се пускат максимум до края на юли, август вече е малко късно, за да може дадената песен да се разгърне, та да влезе в графа "летен хит". Разбира се, винаги има изключения.

Но съм сигурен, че всички ги "тресе" "Мотел"-ът на Азис. Да видим някой скоро дали ще надмине интереса към тази песен...

Летните песни на Галена излизат в този период от време! Никакви Мотели не я тресат, тя си следва концепцията, отдавна не се състезава с никого, а и както ще чуете нейната песен няма нищо общо с Азис

 

Хавана тропикана - 14.07.2014

Стара каравана - 08.07.2015

Изключение е "Пей сърце", но по план и двете с Цветелина трябваше да пуснат самостоятелни парчета ("Да те бях зарязала")

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Летните песни на Галена излизат в този период от време! Никакви Мотели не я тресат, тя си следва концепцията, отдавна не се състезава с никого, а и както ще чуете нейната песен няма нищо общо с Азис

 

Хавана тропикана - 14.07.2014

Стара каравана - 08.07.2015

Изключение е "Пей сърце", но по план и двете с Цветелина трябваше да пуснат самостоятелни парчета ("Да те бях зарязала")

сега точно ми излезе и че "Диджеят ме издаде" е излязла тези дни през 2011.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мотел"-ът тресе всички многомилионзависими, в това число и Галена. И дано парчето е достатъчно силно, че наистина да чукне милионите гледания и да се доближи до Азис, че на някои фанатици няма да им е готино иначе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между песните на Галена и Азис е това че Мотелът със сигурност ще остане във времето.

Естествено, те в България се котират главно посредствени неща особено ако са на манипулативни роми.

Само да не стане като Хабиби, която изведнъж я спряха :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, те в България се котират главно посредствени неща особено ако са на манипулативни роми.

Само да не стане като Хабиби, която изведнъж я спряха :1000 (29):

 

Напротив, и мен ми се иска Галена да прави по-сериозни песни в стил Мотел, не че не харесвам дискотечните и` но следваштото ниво от кариерата си би трябвало да го гради с творчество което има цел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Юни

1. Емануела - Виновна

2. Джена - Коя

3. Кали - Каква съм луда

4. Анелия и Kyriacos Georgiou - Кажи ми

5. Деси Слава - Гледай да не бъркаш

6. Анелия - Дай ми още

7. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

8. Яница - Фуклата

9. Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

10. Преслава - Пада звезда

11. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

12. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

13. Деси Слава - И на всички като тебе

14. Кали ft. Азис - Имаш ден

15. Мария - Червеният картон

16. Кристали - Харчи пари

17. Емануела - Почти перфектен

18. Галена - Moro mou / Бебето ми

19. Яница - Няма да ме купиш

20. Дамян Попов ft. Дивна - Твоето момче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Десислава и Емануела единствените с песни от края на 2016 в класацията за ТОП 20 в средата на 2017. Егати супер хитовете, браво.

Браво и на трите, че междувременно са и ТОП 5 с актуалните предложения. По тази класация отново си проличава кои са лидерките, доколкото напоследък можем да говорим за лидери. Ако и Галена беше пуснала нещо по-рано щеше да е след тях, но нищо, този месец ще се компенсира. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около "Мотел" имаше медиен шум заради клипа и защото песента е на Азис. Нищо специално няма в цялата история. Всеки би цъкнал да види новите песни на Галена и Гери-Никол, независимо дали са излезли наравно с Азис или две седмици след него. Единствено от медийна гледна точка е добре да се изчака, за да получат внимание и техните проекти.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Около "Мотел" имаше медиен шум заради клипа и защото песента е на Азис. Нищо специално няма в цялата история. Всеки би цъкнал да види новите песни на Галена и Гери-Никол, независимо дали са излезли наравно с Азис или две седмици след него. Единствено от медийна гледна точка е добре да се изчака, за да получат внимание и техните проекти.

Разбира се, че всеки би цъкнал, никой не го оспорва. Въпроса е дали ще успеят да задържат интереса върху себе си или ще остане при Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, и мен ми се иска Галена да прави по-сериозни песни в стил Мотел, не че не харесвам дискотечните и` но следваштото ниво от кариерата си би трябвало да го гради с творчество което има цел.

не й отиват на темперамента. И по-добре сега да прави такива песни, от колкото да се превърне в карикатурен образ на годините на Деса, Ивана, Азис като почне да пее за "жени лепиш като тиксо", "да не би да ти е златен" и ми(нети)

Link to comment
Сподели в други сайтове

не й отиват на темперамента. И по-добре сега да прави такива песни, от колкото да се превърне в карикатурен образ на годините на Деса, Ивана, Азис като почне да пее за "жени лепиш като тиксо", "да не би да ти е златен" и ми(нети)

Гореспоменатите, че са си позволявали простотии, така е. Нека го приемем за неморално, предвид възрастта им. В този морален контекст как ще коментираш разчекнатата фотосесия, която гордо си сложил и на своя профил, на иначе да, младата жена Галена, но която е майка на две деца, още повече, родила едва преди няколко месеца?

Айде като ще мерим някого с един аршин, то да не го сменяме с друг, мерейки някого другиго!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гореспоменатите, че са си позволявали простотии, така е. Нека го приемем за неморално, предвид възрастта им. В този морален контекст как ще коментираш разчекнатата фотосесия, която гордо си сложил и на своя профил, на иначе да, младата жена Галена, но която е майка на две деца, още повече, родила едва преди няколко месеца?

Айде като ще мерим някого с един аршин, то да не го сменяме с друг, мерейки някого другиго!

знаеш ли изобщо какво означава сесията и защо е правена? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че всеки би цъкнал, никой не го оспорва. Въпроса е дали ще успеят да задържат интереса върху себе си или ще остане при Азис.

 

Това зависи изцяло от качествата на техните песни, а не от тази на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...