Jump to content



Online: Кали - Каква съм луда


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Прекалено слаб микс от "Дай ми още" + "В твоите очи" и видеото е някаква смесица от Райна - "Написано с любов", части от "Хавана-Тропикана" на Галена, "При теб ми е сърцето" на Малина.... Изобщо това е един от малкото проекти на Кали който няма да запомня с нещо индивидуално и за съжаление от баладата миналата година е нямала силна песен или по-скоро от "Пауза" която си беше нещо свежо за сезона. Доста хубави песни и проекти има в Пайнер, харесвам я, улучва, но с това парче лично мен не ме спечели, приликите с други песни и видеа са ми вече прекалени и то наистина проекти които харесвам, не ми допада да ги гледам миксирани на едно в по-лош вариант. :mf_surrender:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направена е по шаблон на Дай ми още и В твоите очи, но й липсва нещо. Тая Петя Радева хич я няма, много елементарни текстове прави.

Не мога да повярвам, че някой настигна Емануела по бълване, не знам какво й е станало на Кала тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни винаги много се котират, може би защото доскоро бяха рядкост. Кали е хванала нишата навреме, преди да се преекспонира. Ще я слушам, яка е песента. Далеч е от тежестта и емоцията на "Дай ми още" поне за мен, но вероятно ще е най-големият хит на Кали в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни винаги много се котират, може би защото доскоро бяха рядкост. Кали е хванала нишата навреме, преди да се преекспонира. Ще я слушам, яка е песента. Далеч е от тежестта и емоцията на "Дай ми още" поне за мен, но вероятно ще е най-големият хит на Кали в Пайнер.

Тя едва ли ще стигне хитовостта на предните ѝ две песни от тази година, които станаха хитове, няма спор, пък камо ли "Като те почна", "Спрях ли ти тока" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имитаторка на Анелия. С Мафия пък се правеше на Теди Александрова. Направи и кавър на известна гръцка песен. Безличница - без стил и без идеи. Всъщност това е истинската Кали.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много зарибяващо в тази песен, кефи ме. Клипът също е много хубав. Не мисля, че е тотално копие на "В твоите очи" и "Дай ми още", просто е песен в подобна стилистика.

Радвам се да видя, че има успех- Кали е може би единствената певица от 90-те освен ДС, която прави хитови песни и е някаква конкуренция на по-младите. Ако имаше по-голяма фенска маса щеше да си е ТОП име отвсякъде.

И все пак малко ми липсват експериментите, които правеше навремето в Ара. Беше доста отличаваща се изпълнителка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя хейт, че била приличала на "В твоите очи" и "Дай ми още"? Като се замислим Ганев от "В твоите очи" какво по-различно направи?

 

Песента е жестока, много ми харесва. Клипа наистина си е смесица от няколко други, но мястото където са снимали е много хубаво и това замазва очите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...