Jump to content



Online: Джена - Коя


Препоръчани коментари

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като излязат два, три летни хита, за това няма и да се сещаме. Нищо интересно и като текст и като клип. Поради липса на конкуренция и качествени проекти, ще се слуша, но до кого - ще видим!

 

И кои са точните имена? Преслава, Фики и Галин флопнаха ударно с последните си песни. На Галена баладата с Фикрет е зле. Дано излязат и по-силни песни, но след "Моро му" песента на Джена е следващата излязла тая година с такъв голям потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново, но като за Джена е добре. Мнооого прилича на "Грешната", сигурно stereoto_, който се заричаше, че Джена никога не би направила песен а ла Яни сега е объркан :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, всеки втори повтаря "като за Джена е добре". Правете сметка какви очаквания имат хората от нея в наши дни. А беше време, когато Джена изкарваше най-големите хитове на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е всички да харесват тази песен, предвид продукцията й в последните 2 години. Да, не е най-доброто, което може да представи, но ако това е началото на завръщането на онази Джена, нямам против.

 

И после защо чалгата е еднообразна и не се прави нищо различно, как да стане при положение, че харесвате това нещо.

Не е моята песен.

Прав си, но ако се замислиш колко различни от чалгата парчета излязоха и колко се харесаха, ще разбереш защо една певица, която няма хит от 2015 залага на комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме, мнооого по-добра от "Пада звезда", която не съм слушал от излизането ѝ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е супер тъпа, една Емануела прави по-интересни неща! Опитала се е по формулата на Константин - някакво бийтче, циганско вокалче и запомняща се фраза, но не й се е получило.

Клипа обаче е хубав, Джена не е изглеждала по-добре до сега, въпреки че не си е възвърнала формата и има да сваля още.

 

Мавродиева на сапун!

Емилия: По-малко държи любовта ви, от батерията на телефона ми!

Джуна: Гледам връзките изстиват ви, по-бързо даже от кафето ми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие наред ли сте? Имам чувството, че всеки повтаря коментара на предния.

 

Страшна и с нищо незапомняща се боза. Малък до среден (поради липсата на конкуренция) хит ще е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че изпаднахте в оргазъм само защото предните и песни бяха мнооого по-зле.

Не е провал, но определено не е нищо кой знае какво.

Приятна за няколко слушания може би и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми... каквото и да изпее Джена, го пее по един и същ начин. Само "Спри да ми досаждаш" е изключение и донякъде "Градът работи за мен". Песента е направена за хит и сигурно ще стане някакъв сезонен такъв, но далеч от "Да"-тата й. И като цяло не знам коя поредна година се правят песни от тоя калибър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента, страхотна Джена. Ако не беше комерсиалния тъп текст, за да го пеят лиглите по клубовете, идеално щеше да е. Но нали различното не е на почит.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва все повече, Джени никога не е изглеждала по-добре!

 

Мачкай!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва все повече, Джени никога не е изглеждала по-добре!

 

Мачкай!

Коментирай, че обявената за залязла - Джена, мина гледанията на една друга, която уж се води в Топ 5, а дори и там не влиза вече :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че обявената за залязла - Джена, мина гледанията на една друга, която уж се води в Топ 5, а дори и там не влиза вече :3fdb8960598fa63e:

 

Не се сещам за такава дори... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че обявената за залязла - Джена, мина гледанията на една друга, която уж се води в Топ 5, а дори и там не влиза вече :3fdb8960598fa63e:

Направо издуха падналата звезда на чалгата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...