Jump to content


Online: Джордан - Не те боли


Препоръчани коментари

Тоя нямаше ли вече песен с такова заглавие?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау! Е, от "Всичко с теб" не се беше случвало да ми хареса толкова негова песен. Много е добра. Тоя Ганев прави най-яките неща в последно време, ама и на Джордан му върви с това "Не боли", "Не те боли". Май попадна на хит този път. Видеото обаче е като негови сто други, някаква смесица от последните му клипове, но все пак за песента никакви забележки. Най-силната песен на мъж за тази година. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан направо прибра комерсиалните чекии на Фики и Галин в малкия си джоб с пеене и новаторски подход към проекта си. Само като си помисля колко изтъркано звучат пред това далеч по мелодично и сносно парче. Браво Джордан. Най накрая отвя конкуренцията при мъжете в Пайнер. Таланта над всичко.

 

Mного умело смесил звучене ала Джъстин Бийбър в куплетите и типичен попфолк в припева. Това за мен е различна песен. Да,има мангалски вокали, защото са необходими , за да стигне парчето и до братята роми.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев от "В твоите очи" прави супер яките парчета. Хареса ми, само циганските вокали можеше да не са на цигански, а на български или някой друг език. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тупалка е, жалко, че не е изпята от Преслава - щеше да е голям хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много му ходят тези песни на Джордан. Донякъде ми напомня на любимата ми негова стара песен "Истинска". Песента е в пъти по-добра от последните на много по-големите звезди Галин, Фики и Преслава. Коментарите в Тубата са почти изцяло положителни. Като цяло Джордан отгкакто е в Пайнер върви непрекъснато нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тупалка е, жалко, че не е изпята от Преслава - щеше да е голям хит.

Ako беше изпята от Преслава далеч нямаше да звучи толкова добре. Освен, че аранжимента е на супер виосоко ниво, изпълнението на Джордан е много силно. Малко са изпълнителите във фолка които могат да пеят така и лично според мен Преслава вече няма тази емоция в гласа си. Ориенталските и вокали в повечето и песни ме отказват да ги слушам.

 

Според мен ще стане хит, но по бавно. Джордан е много добър и уважаван изпълнител.

 

Тази я нареждам до любимите ми негови хитачки - Иска ли ти се и Хотелски стаи :Vishenka_05:

 

А Джордан изглежда на световно ниво и като визия и като поведение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...