Jump to content



Online: Магда - Неотразимата


Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само като чух тупса-тупсата на Павлов и я спрях. Тази кокошка няма ли да спре да ни трови с творческите си напъни?! Неотразим сопол!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си харесвам и уважавам Магдето като изпълнител, имам страшно любими нейни песни, най-вече "Достъп забранен" в последните 5 години, а също "Нова страница" и последната песен "В краката ми бъди" са брутални, но това е доста под нейното ниво. Единствено е по-добра от "Вляво руса, вдясно черна" и "Допуши ме" от последните й песни, но от всичко друго е доста по-слабичка. Да пуска баладата и следващия път успех. Във видеото е красива, но самото то е доста еднообразно, нищо особено освен една готина и сладка Магда.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чагларките тъпи ли са или са глухи...

Да спират да ходят при този некадърник...

Много е зле песента...

Магда трябва да прави такива песни, а не да пуска тази боза

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип се кефя на простотии, но за първи път зяпнах с отворена уста, когато чух частта с гълтането :mf_surrender:

Мариета Ангелова не я ли е срам, на 50 и кусур години, с претенции за поетеса, а е написала най-гнусните песни в чалгата последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така става като тестописците ни са алчни за пари. Как може Мариета да се излага така за пореден път.. Нямам думи вече! А Магда си мисли, че като пее за гълтане и музиката е 1:1 с "Мафия" ( на Кали и Илиян) ще набара хит, но се съмнявам. Отврат!

Вече сме Май,а единствената песен, която ми стана любима от началото на годината е Moro Mou. Дано всички избухват лятото с хубави песни,че няма какво да се слуша вече.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боза.

Дори не разбрах какво пее.

Срам - още слушам Допуши ме, която все повече ми звучи като шедьовър на фона на всички лайна, които изсират напоследък чалгарките!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами докато предлагаше супер различни песни като ''Нова страница'', ''Допуши ме'', ''В краката ми бъди'' и други защо никой не ги оцени а тази за няколко часа вече има +1000 ?

Песента не е мой тип, но за първи път Магда има шанс за популярна песен и се надявам да се случи защото го заслужава. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тая е ненормална, ако очаква с подобна песен да има някакъв успех. Текста - кошмар, музиката по-често я чувам от гласът на мама вече. Видеото има хубави филтри. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, текста, клипа, всичко ми хареса, но гласа на Магда изобщо не пасва. Жалко, "Хищници" остава топа за мен в последните години.

 

А какво толкова пък се възмутихте от това, че пеела за гълтане?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...