Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента е нищо особено, ако не беше в канала на Планета щеше да се слуша само от Десови.

ДесиСлава, Ивана, Глория, Камелия и Софи би трябвало да правят музикантски парчета с естетически издържани текстове. Те трябва да правят песни, които им отиват, а не поредния кучкарски комерс, кючек или някоя песен, която ще си я слуша само певицата в колата.

 

В частност ДесиСлава не й отива да ми пее подобни неща. Някъде четох, един от Десовите беше писал, че ще си загуби и последните бройки от онази публика, която я направи ДесиСлава. Е, много е прав!

 

ДесиСлава е повече инфантилна с тези проекти, отколкото актуална и различна. Да, ще стане евентуално хит, но ще е от онези хитове за месец, нищо повече.

Да се преориентира.

+589147989849549841

Много точно казано !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш че Кама /която я изкарваш за пошла/ няма песен в която споменава "дупето си" а светицата Деса има и го прогласяваш за хипер хит ? :3fdb8960598fa63e:

Десислава има много по-вулгарни и пошли песни от Камелия - Не си ми спешен, Фактите го сочат и др. При Кама визията и клиповете са курвенски, не толкова песните. Така че нищо изненадващо от Фатмето, която от малка е комплексирана на тема тяло, пък сега да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е нищо особено, ако не беше в канала на Планета щеше да се слуша само от Десови.

ДесиСлава, Ивана, Глория, Камелия и Софи би трябвало да правят музикантски парчета с естетически издържани текстове. Те трябва да правят песни, които им отиват, а не поредния кучкарски комерс, кючек или някоя песен, която ще си я слуша само певицата в колата.

 

В частност ДесиСлава не й отива да ми пее подобни неща. Някъде четох, един от Десовите беше писал, че ще си загуби и последните бройки от онази публика, която я направи ДесиСлава. Е, много е прав!

 

ДесиСлава е повече инфантилна с тези проекти, отколкото актуална и различна. Да, ще стане евентуално хит, но ще е от онези хитове за месец, нищо повече.

Да се преориентира.

На Джена също не й отиват кифленски песни от рода на "Коя",но я подкрепяш,нали?"Коя"е класи под най-големите хитове й като "Да ти се доказвам","Моли се да не почна","Да те бях ранила".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джена също не й отиват кифленски песни от рода на "Коя",но я подкрепяш,нали?"Коя"е класи под най-големите хитове й като "Да ти се доказвам","Моли се да не почна","Да те бях ранила".

 

В "Коя" Джена поне е себе си, не рапира, не пее на 'ше' и не се прави на такава каквато не е. А пък и "Коя" е най-успешна от последните й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джена също не й отиват кифленски песни от рода на "Коя",но я подкрепяш,нали?"Коя"е класи под най-големите хитове й като "Да ти се доказвам","Моли се да не почна","Да те бях ранила".

 

Първо се научи да различаваш кога един потребител решава да си изкажа мнението без да цели да накърни интересите на някого другиго и кога наистина цели да провокира някого.

 

Тук не говорим за Джена, а говорим ДесиСлава, която е от онези изпълнители, които са били част от най-силните години на поп-фолкa.

ДесиСлава е една от емблемите на жанра, тя уж е със статут на класен изпълнител, а в крайна сметка погледни какво и е творчеството. Сега тук без да ми посочвате баладите, които пусна, защото ще е смешно. Не и пречи да пусна драматичен текст с бързо темпо песен...

 

Не ме разбирайте погрешно! Аз харесвам ДесиСлава, но ме дразни факта, че тя няма ясна концепция в кариерата си е момента. Тя явно не знае какви песни да пуска. какво се очаква от нея.

 

ДесиСлава не е Дара, за Бога!

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм ЗА да се правят различни неща!

Не смятам, че Джена, Деса или която и да е са направили нещо толкова пошло, че да не им отива. Просто те се движат с промените в чалгата и това е нещо съвсем нормално. По-добре ли щеше да бъде докато е още на 35-40 години едва да успява да прави участия, защото няма хитове и не я канят, а има златна дискография, за която на никой не му дреме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм ЗА да се правят различни неща!

Не смятам, че Джена, Деса или която и да е са направили нещо толкова пошло, че да не им отива. Просто те се движат с промените в чалгата и това е нещо съвсем нормално. По-добре ли щеше да бъде докато е още на 35-40 години едва да успява да прави участия, защото няма хитове и не я канят, а има златна дискография, за която на никой не му дреме?

 

Разбира се, че трябва да си за и че това е най-нормалното нещо на света. Ако не се приспособяваш към новото време, ще останеш прокуден и в 9-та глуха. Моралистите, дето им идва твърде цинично "да ми тичаш по дупето", да се скрият, защото мисленето им е глупаво. Не може да се изисква един изпълнител да прави същите песни, които е правил преди 10 години, тъпо и ненужно е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е проблемът, Динев. Според теб те се движат с промените, а всъщност промените ги правят те.

А кой да прави промените, публиката ли? Публиката, никаква я няма, ходи си по дискотеки, пие си, ако им се предложи нещо различно - слуша го (рядко), ако не - каквото има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш че Кама /която я изкарваш за пошла/ няма песен в която споменава "дупето си" а светицата Деса има и го прогласяваш за хипер хит ? :3fdb8960598fa63e:

"С'я ти на мен ми тичай по дупето" = "Сега ти тичай по мен". Къде е вулгарното и пошлото? Това че е използвана думата "дупе" съвсем не значи, че е цинизъм. Например сравни Десиното "дупе" с тези на Гери-Никол и Теди Александрова (да, на първата ѝ е дебело д-то, но това е друг въпрос :1000 (29): ):

"Яката дупара кой ще я бара" и "Малкото ми дупе - о, да... Само той го бара така". Намираш ли разликата или трябва някакво разясняване? При Десислава не е възпят самият орган и няма сексуален подтекст. Сега, разбира се, това не е някакъв шедьовър, съвсем лековат чалгаро-рапърски текст, без дълбок смисъл или нещо подобно.

И на мен в първия момент не ми допадна песента, но впоследствие ме зариби. Иска ми се нещо подобно на "Думи две" например, но сегашния поп-фолк е много по-различен. И въпреки това Десислава си позволява да се движи от двете страни - да пуска комерс и по-стойностни песни.

И не, Десислава не е Дара, но какво пречи да израпира няколко реда в една песен? Голям проблем го направихте това все едно го прави във всяка песен...

Да, тя е почти 40-годишна, но може да си позволи и подобни парчета, защото въпреки надебеляването тя винаги е изглеждала по-малка. А и нали е лигла, к'во ѝ пречи...

Айде, без двойни стандарти! Защото освен "Кой" и "Хабиби" плюс още няколко песни с малко по-нисък хитов статут от тези двете, няма други истински хитове, които да се славят с по-съдържателни текстове. И това го казвам със съжаление.

Миналата година Десислава като пусна "Отново се родих", където текстът е по-любовен, тук масово я оплюха, дори изтъкнаха "Започваме на чисто" като едва ли не шедьовър пред първата.

 

За лятото "Гледай да не бъркаш" ѝ върши работа. До края на година да пусне само още една песен, където да вложат повече стойност и може да отчете годината като успешна.

 

А някой по-запознат знае ли какво стана с "Поискай от мен"? Има ли изобщо такава песен и ще я пусне ли в даден момент, или...?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо се научи да различаваш кога един потребител решава да си изкажа мнението без да цели да накърни интересите на някого другиго и кога наистина цели да провокира някого.

 

Тук не говорим за Джена, а говорим ДесиСлава, която е от онези изпълнители, които са били част от най-силните години на поп-фолкa.

ДесиСлава е една от емблемите на жанра, тя уж е със статут на класен изпълнител, а в крайна сметка погледни какво и е творчеството. Сега тук без да ми посочвате баладите, които пусна, защото ще е смешно. Не и пречи да пусна драматичен текст с бързо темпо песен...

 

Не ме разбирайте погрешно! Аз харесвам ДесиСлава, но ме дразни факта, че тя няма ясна концепция в кариерата си е момента. Тя явно не знае какви песни да пуска. какво се очаква от нея.

 

ДесиСлава не е Дара, за Бога!

 

Първо,не ми казвай на какво трябва да се науча и на какво не.Нямаш абсолютно никакво право да го правиш.

Второ, аз също не харесвам ,че Деси Слава се води по новото течение на фолка и съм го изразила,където е трябвало.

Намесих името на Джена,защото знам,че си й огромен фен и предполагам,че не си спрял да я харесваш и подкрепяш след последните й 2 години,които бяха слаби.Също така изпълнителите са принудени, както виждаш, да правят по-комерсиални песни за да имат участия и да бъдат актуални.Резултат:песен на кифленска тематика от Джена и наодобяване на стила Гери-Никол/Дара/Тита при Деси Слава.За съжаление попфолкът е докаран до това дередже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо се научи да различаваш кога един потребител решава да си изкажа мнението без да цели да накърни интересите на някого другиго и кога наистина цели да провокира някого.

 

Тук не говорим за Джена, а говорим...

 

+1 за това!!! Крайно време е да се разбере,че когато се обсъжда един изпълнител е смешно да се намесва друг без причина със смешен аргумент, че е любимец на коментиращият( без това да има общо с темата) !

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 за това!!! Крайно време е да се разбере,че когато се обсъжда един изпълнител е смешно да се намесва друг без причина със смешен аргумент, че е любимец на коментиращият( без това да има общо с темата) !

Орева света :mf_surrender:

Крайно време е да спреш да пропускаш постове,които не ти изнасят.Точно в другата тема ти обясних защо е намесен даденият изпълнител(още от самата тема си е намесен) и ти най-удобно си го спести,нали така?А Сашо като обижда мой любим изпълнител без дори да е споменат от мен или от теб няма проблем,така ли?

Абсолютно смешни сте с двойните си стандарти! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Орева света :mf_surrender:

Крайно време е да спреш да пропускаш постове,които не ти изнасят.Точно в другата тема ти обясних защо е намесен даденият изпълнител(още от самата тема си е намесен) и ти най-удобно си го спести,нали така?А Сашо като обижда мой любим изпълнител без дори да е споменат от мен или от теб няма проблем,така ли?

Абсолютно смешни сте с двойните си стандарти! :gun_bandana:

На теб половината ти постове са накакви нападки към Галена и ми пишеш за двойни стандарти и прочие?

Обиждат Деси Слава и дават за пример Хавана Тропикана, че е неангажираща песен,но не се пее за "дупе" или нещо от сорта. А и почваш да сравняваш Галя и Деса и изтъкваш балади(?) и после се започва ама Галена такава била по участия, такава по концерти. А темата е за съвсем РАЗЛИЧНО нещо. Това имах предвид. Темата не е за баладите на Деса и Галена, нито за изцепките им. Щом решаваш да пишеш за даден изпълнител не е нужно да намесваш друг и да ги сравняваш по странични от темата неща.

Същият случай като мнението на цитираният от мен, който пише личното си мнение за Деси Слава, а ти правиш сравнение с Джена на база.... че е нейн фен?

Все едно на база твоите бръщолевици да сменя темата в посока Галена - Преслава,чиято фенка си ти.А и нали я има в другата тема с песен, та би било много подходящо да обърна темата в такава посока сигурно. Важното е да изтъкнем за n- ти път кого не харесваме и да търсим всякакъв повод да се храчим по него.

Едно не разбирам - като ти е толкова противна и не знам си каква Галя как път все тя ти е в устата? Дискографията й , участията й, интервютата й.. Еми не се връзва нещо!

 

И не, не съм оревала света. Обаче виждам, че трябва да ти се повторя нещо па няколко пъти, за да го разбереш.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой да прави промените, публиката ли? Публиката, никаква я няма, ходи си по дискотеки, пие си, ако им се предложи нещо различно - слуша го (рядко), ако не - каквото има.

Гилдията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ДесиСлава е повече инфантилна с тези проекти, отколкото актуална и различна.

Абсолютно, отвратителна е. Единствено гласът й я спасява, някакси напомня за старите времена... Всичко друго е супер зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобната Дукеса и Фокса като папагали все Деса им в устата.Ей тва е .Бръкна ви яко откакто е в топ 5!!!

 

Анонимний, форума не ми дава вече да цъкам "+", на пишещите от последните 2-3 страници. Направо ви размазват без дори аз да участвам. И знаеш ли какво? Ще продължавам да не се меся, защото и на тях им писна от вас. Вече не е нужно да правя нищо, защото всички са ви припознали като злобнички и завистливи създания. И не ви дишат точно заради това. Знам, че имаха много съмнения относно моите писания и прогнози за Деса и вас. Трябваха 2-3 години, за да проумеят истинската ви същност и причина, за присъствие тук. Не ги коря, защото знам, че не ви познават. Обаче аз ви знам що за мишки сте още от форума на Планета, където сеехте същата жлъч по всички, които не благовеят пред измисленото и раздуто его на Фатмишка. Знаеш ли кое е най-якото от всичко? Вече разбраха всичко за онези смутни години 1998-2003. Колкото и да го криехте и изопачавахте, сканове се намериха. Ето, чети как административно фирма Пайнер си е раздувала Деса с "Хит на годината", а продажбите и участията, бизнеса и логиката сочеха Камелия. Чети, чети.....

 

 

 

klz1497798790h.jpg

 

arx1497798844r.jpg

 

cqs1497798903j.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега слушах новата на Анелия с тоя гръка. Ми соло-инструментала същия, като миналогодишния, на Тони Стораро в "Луд". Тия се крадат и не им пука. :gun_bandana:

 

Те са на един автор май.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...