Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Супер!

 

5,6,7,8, here we come!

 

Абсурд да минела Галин и Емануела. :hahaha:

Ами няма да я мине. :)

 

Галин и Емануела на 9-тия ден са направили 180К :3fdb8960598fa63e:

Хаха, кво стана вее, нали дуета на Емануела и Галин беше провал???

 

За последните 24 часа е направила около 180К, а вчера направи 163К.

 

Преди да почне да се появява отстрани клипчето правеше средно по 100-120К на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма да я мине. :)

 

Галин и Емануела на 9-тия ден са направили 180К :3fdb8960598fa63e:

То това е за сметка на първите дни, когато беше по-слабо заради бъга. Предполагам когато стана достъпна и започна да излиза отстрани, много хора тепърва са си я пуснали за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това е за сметка на първите дни, когато беше по-слабо заради бъга. Предполагам когато стана достъпна и започна да излиза отстрани, много хора тепърва са си я пуснали за първи път.

Именно. Няма да казвам колко щеше да има "5,6,7,8" за първия ден ако се показваше отстрани и нямаше странични клипчета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фуклата ми казвай, на тебе го дължа!

 

Брутална песен... :Vishenka_05:

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 хиляди лайка за 3 часа - МАЧКАЙ :Vishenka_05:

 

Жестокаааа, оправда ми очакванията! А и клипа ме кефи много, въпреки, че можеха да скъсят играта в басейна между двете момичета, искаме да гледаме повече Яни!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм..не бях забелязал, че Галин и Емануела имат толкова много гледания. Май ще минат и "Моро му", което лично за мен е малко странно. Не познавам човек, който да харесва тяхната песен повече от тази на Галена. Не мисля, че са купували де. Просто констатирам, че има странно развитие на гледанията понякога. Например "Специално за всяка" на Емилия по всяка вероятност ще мине "Калифорния", а мисля че за всички е ясно коя е по-масовият хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкоооо треперим ли?

Малей, божкее! Фойерверки навън, линейки, сирени, комшиите под мен и над мен ще съборят блока с подскачане... Присъединих се до тия от левия ми балкон да люпим заедно семки и да хвана клюката, пък то: песента на Яница чакали в моя квартал. Ето защо било. Двама откарани долу гледам с инфаркт...

Испанците полудяха!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3:47

 

 

2:36

 

 

Знаех си, че ми е много познато отнякъде :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма да я мине. :)

 

Галин и Емануела на 9-тия ден са направили 180К :3fdb8960598fa63e:

 

Я кажи имат ли купени гледания според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е човешкият вкус и колко индивидуален е...

 

Аз супер много се кефя на "Пада звезда", Славаторе я нарича боклук и я заклеймява с държавен вестник, а е фен на Преса.

 

Новата на Яница на мен ми е пълна незапеваема бозица, а той получава двоен ( :3fdb8960598fa63e: ) оргазъм от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано скоро в тоя сайт, който Сеньор публикува снощи със статистиките за гледания по държави и градове, да сложат и Пайнерци, тогава ще лъсне цялата истина.

 

Алисия изгърмя! Знаех си, че купува яко гледания. Хот Арена, ако четат, да разгледат статистиката и да я направят на гъз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е човешкият вкус и колко индивидуален е...

 

Аз супер много се кефя на "Пада звезда", Славаторе я нарича боклук и я заклеймява с държавен вестник, а е фен на Преса.

 

Новата на Яница на мен ми е пълна незапеваема бозица, а той получава двоен ( :3fdb8960598fa63e: ) оргазъм от нея.

 

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Без коментар!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука само гледания се обсъждат . Скука...

 

Сенужке, как ти дойде бана на финала на Капките. Един злосторник по малко.

 

 

Що? Да не би и ДЕсита да си е купувала? :dontknow:

 

Джена изглежда ще е №1 по гледания тази седмица. Освен ако не й свалят песента от канала :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано скоро в тоя сайт, който Сеньор публикува снощи със статистиките за гледания по държави и градове, да сложат и Пайнерци, тогава ще лъсне цялата истина.

 

Алисия изгърмя! Знаех си, че купува яко гледания. Хот Арена, ако четат, да разгледат статистиката и да я направят на гъз.

 

Едва ли... Доколкото схващам Ютуб се споразумяват с лейбъли, за да оповестяват статистиките си. Само, че ако това е доста изгодно и интересно за световните звезди, то при локалните - не е.

Но е възможно да дойде време, в което Ютуб да принуди лейбълите да излязат на светло.

Може би и затова гледанията в доста държави така лекичко дръпнаха надолу в последните месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли... Доколкото схващам Ютуб се споразумяват с лейбъли, за да оповестяват статистиките си. Само, че ако това е доста изгодно и интересно за световните звезди, то при локалните - не е.

Но е възможно да дойде време, в което Ютуб да принуди лейбълите да излязат на светло.

Може би и затова гледанията в доста държави така лекичко дръпнаха надолу в последните месеци.

Преди години в статистиката на всеки клип можеше да се види от кои държави е гледан. Жалко, че го махнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...