Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Yanitsa добави нова снимка към албума: Фотосесия 2017.

преди 6 мин. ·

Очаквайте "Фуклата" днес с премиера в официалния канал на ТВ Планета в youtube - Planeta Official в 18:00h!

B) B) B)

:g2: :a040: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

23 минути

 

треперим ли?

 

22 минути!

 

Оле мале ме тресе!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy Perry now

Only 10 min. OMG! I'm so excited! I can't wait. Just stop everyting I do and wait... I can't eat, even sleep! F5 F5 F5 #FUKLATA

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy Perry now

Only 10 min. OMG! I'm so excited! I can't wait. Just stop everyting I do and wait... I can't eat, even sleep! F5 F5 F5 #FUKLATA

Щом тя чака, и аз чакам... :3fdb8960598fa63e:

Дано този път Яница изкопира клип на Кейти, да й го върне. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е хубав , но тоя път Яница се осра , всеедно стихче казва изобщо не ми харесва , предната беше по-добре трябваше на нея да заложи , сигурно тази боза ще и е лятното предложение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е хубав , но тоя път Яница се осра , всеедно стихче казва изобщо не ми харесва , предната беше по-добре трябваше на нея да заложи , сигурно тази боза ще и е лятното предложение!

 

Странен вкус, да харесваш боклук като Пада звезда, а тази ти идва като стихче.. да ти имам нюха на поет и за музика.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можах да преспя премиерата???? Треперех в съня си все пак!!!

А аз бях в аптеката по време на премиерата! После чух, че Яни пее "Цялата аптека си поръчвай отсега"! За пръв път да преживея песен :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странен вкус, да харесваш боклук като Пада звезда, а тази ти идва като стихче.. да ти имам нюха на поет и за музика.

 

В сравнение с това "Бразилско дупе" , Пада звезда е много по качествена , но така е прав си отдавна вече поп-фолк слушателя си изгуби нюха за качество и хубави стойностни песни , то затова сме на това дередже в чалгата де заради тези дупета, боклуци и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се навършват 10 години от появата на най-невероятната песен в репертоара на Емма :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сравнение с това "Бразилско дупе" , Пада звезда е много по качествена , но така е прав си отдавна вече поп-фолк слушателя си изгуби нюха за качество и хубави стойностни песни , то затова сме на това дередже в чалгата де заради тези дупета, боклуци и т.н.

Пели са се много по-големи простотии от "бразилско дупе", това е фраза, която можеш да прочетеш във всяко списание от поне 20 години насам. С останалата част обаче съм съгласна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...