Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена няма да стъпче това, което каза и направи след наградите толкова лесно. Вероятно се налага сега да комуникират покрай концерта в Шумен, но от приятелството им 100% вече няма и помен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От въпросния Live на Преслава, как да коментираме следното:

Някой я накара да запее "Повече не питай", в отговор на което Преслава запита своя колега: ""Повече не питай" дуета със Стораро ли беше?" Толкова ли бързо се забравят собствените ти песни, при положение, че въпросната не е пък и чак толкова стара?

 

PS: Относно отношенията с Галена, точния отговор беше: "С Галена имаме добри професионални отношения!"

Как да я помни, като е пускала 100 подобни. За тях ваденето на нови песни е като ваденето на тава баници в закусвалня - да има там нещо, да се купува.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

PS: Относно отношенията с Галена, точния отговор беше: "С Галена имаме добри професионални отношения!"

Ясно. Това вече е по друго от "добри отношения". По скоро го разбирам като дипломатичен отговор от страна на Преслава , който без дипломацията би звучал така " Изтърпяваме се заради общи ангажименти" :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този звяр откакто излезе на дневна светлина, благодарение на помията Вип Брадър, не можеш да го върнеш в клетката му... Не мога да разбера една уж успяа бизнес дама и дарила живот жена, от какво е толкова недоволна и комплексирана, че не спира 4-5 години с цената на всичко да гради имидж, който нито и е необходим за призванието, нито пък и се получава особено. То не бяха опити за диети, с които без малко да убие сума и млади момичета. Не бяха амбиции за печелене на формати, а дори не е разбрала най важния урок - за да спечелиш, требва да можеш да губиш... То не бяха съдилища с Евгени Минчев, а после най лицемерно му целуваше краката под фасадата на прошката. Толкова се вглъбява във всяко нещо , с което се захване, че струят комплекси и травми от погледа и...

 

Доскоро ми беше любимка и много я уважавах като човек, но от известно време започна да ме дразни с неадекватно поведение. Не знам какво я прихвана, явно влиза в критическата.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доскоро ми беше любимка и много я уважавах като човек, но от известно време започна да ме дразни с неадекватно поведение. Не знам какво я прихвана, явно влиза в критическата.

Или показва същността си в подобни постъпки, след като пред камери има доста обиграно поведение и предварително ясна концепция за имиджа, който иска да представи. Преди години като коментатор в ББ много ме радваше, но после усетих фалш. Сякаш прави услуги и добрини с цел после хората, на които ги прави да бъдат пионки в нейната игра. Все търси възвръщаемост, а когато не я получи, света и се разпада и лъсва грозна истина. Това не са просто изстреляни думи в пространството от моя страна, а впечатления и прочит между редовете на дългогодишните и изяви в ефир и социалните мрежи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или показва същността си в подобни постъпки, след като пред камери има доста обиграно поведение и предварително ясна концепция за имиджа, който иска да представи. Преди години като коментатор в ББ много ме радваше, но после усетих фалш. Сякаш прави услуги и добрини с цел после хората, на които ги прави да бъдат пионки в нейната игра. Все търси възвръщаемост, а когато не я получи, света и се разпада и лъсва грозна истина. Това не са просто изстреляни думи в пространството от моя страна, а впечатления и прочит между редовете

 

Не е имала никак лесен живот и е свикнала да оцелява с цената на всичко. Забременява от семеен мъж, който обича, и се отказва дори да му търси отговорност, за да не му развали семейството, знаейки че няма да й е никак лесно. Бъхти се, за да си отглежда детето сама, после пък искаха да я убиват...не знам каква е била причината, но е минала през не малко трудности. Животът я е научил да е такава кучка. От една страна мога да я разбера, от друга ме дразни постоянното натрапване колко е влиятелна, какви хора познава, колко е богата и може да си позволи всичко и т.н. Ето това вече е яко комплекс.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е имала никак лесен живот и е свикнала да оцелява с цената на всичко. Забременява от семеен мъж, който обича, и се отказва дори да му търси отговорност, за да не му развали семейството, знаейки че няма да й е никак лесно. Бъхти се, за да си отглежда детето сама, после пък искаха да я убиват...не знам каква е била причината, но е минала през не малко трудности. Животът я е научил да е такава кучка. От една страна мога да я разбера, от друга ме дразни постоянното натрапване колко е влиятелна, какви хора познава, колко е богата и може да си позволи всичко и т.н. Ето това вече е яко комплекс.

 

Много удобна и сполучлива сълзлива драма е сътворила госпожа Червенкова, но всеки знае от часовете по Психология и логика, че има огромна разлика между начина, по който се виждаш, начина, по който те вижда света и начина, по който би искал да те вижда света. Така, че не съм убеден във достоверността на тази биография. Това го казва Ваня. А дали е така можем само да гадаем. Много въпроси възникват около всичко случило се и не съм сигурен дали живота и е бил труден или самата тя не си го прави такъв още от младо девойче. Ако днес да спиш със семеен мъж не значи нищо за младите момичета, то в онези години още хората са били една идея по морални и патриархални дори. Но наша Ваня спала със семеен мъж с месеци/години с ясното съзнание, че дава основен принос за разбиването на едно семейство. За мен жени като Ваня са толкова болни във фантазиите и жланията си, че може да е забременяла с умисъл. За грозни жени като нея не е изключено да е поредната и прищявка - да има дете от всъпросния семеен мъж заради гена му, извратена обич, за спомен, или неуспешен опит все пак да го накара да е с нея. Не и е чисто миналото на Ваня. Дали изобщо е оставила жив въпросния човек... А има ли конкретна информация за него или може да е удобно сътворен спомен, за да не се срамува дъщеря и от някакви нейни постъпки в миналото. Може да е платила на красив мъж да и направи бебе. Всичко е възможно в този свят.

 

Но хора забъркали се с ъндърграунда като Ваня никога не са невинни и не се знае колко кръв са проляли, за да харчат днес тези пари. Да се радва на постигнатото, но нейното поведение не изглежда на облъскан от живота човек. Обикновените хора са облъсканите от живота. Много хора нямат шанса на Ваня и блъскат като луди по цял ден, за да си гледат децата. Много самотни майки без контактите и парите на Ваня са отгледали достойно по 2-3 деца.

 

Не мисля, че личности като Ваня трябва да бъдат като пример за борбен или човек. Мисля, че трябва да са нарицателно за това, в което не трябва да се превръщаме. Пълен антипод на това, което една силна жена трябва да бъде. Звяр

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като не се е разбрала със спонсорите да направи една ефектна видеоверсия в унисон с парчето , както е правила неведнъж през годините. Ден без теб, Не поглеждам назад са чудесни примери за това. На Анелия не стига, че основно спонсори и плащат видеата, че и за 15 годишната си успешна кариера, не може ли да се бръкне 2 бона, без да чака на спонсори, и без да очаква възвращаемост... 2 бона е една видеоверсийка в мазата пайнерска. Оставам с впечатление, че има готова балада, но си търси оправдания. Отделно при толкова хитове дори огромен провал не би и разредил участията, така че и 10 бона да се бръкне, ще ги избие на инерция...

Да бе, ако бяха 2 хиляди лева треторазрядките нямаше да пускат клип веднъж в годината. :1000 (29): Всичко си е голямо инвестиране и въртене на пари ако бяхме на тяхно място не мисля, че щяхме да мислим пак така.

 

п.п. Прочети книгата на Червенкова, има я в нета и може да си промениш мнението. Аз съм й голям фен, много борбена жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е имала никак лесен живот и е свикнала да оцелява с цената на всичко. Забременява от семеен мъж, който обича, и се отказва дори да му търси отговорност, за да не му развали семейството, знаейки че няма да й е никак лесно. Бъхти се, за да си отглежда детето сама, после пък искаха да я убиват...не знам каква е била причината, но е минала през не малко трудности. Животът я е научил да е такава кучка. От една страна мога да я разбера, от друга ме дразни постоянното натрапване колко е влиятелна, какви хора познава, колко е богата и може да си позволи всичко и т.н. Ето това вече е яко комплекс.

И с какво сме й длъжни? Тя е срам за обществото. Не бива на такива особи да се дава ефир!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гласът на България" свърши ли, че вече сме по плажовете, на юг от България? :scratch:

 

9118807t.jpg

Много добре знаеш, че е от клипа Секси. Какъв излишен пост....само за да се заговори за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гласът на България" свърши ли, че вече сме по плажовете, на юг от България? :scratch:

 

9118807t.jpg

Това не е ли кадър от "Секси" (2010)?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш, че е от клипа Секси. Какъв излишен пост....само за да се заговори за Камелия.

 

За Камелия винаги може да се заговори така, както за никоя друга тук, само да поискам. Ама се кефя на депресията чалгарска и катализирам агонията. :whistling:

 

И ми се получава, да ти кажа.... :ad: Иначе снимката я качи преди малко у фейса си, та реших да ви подсетя кой е еталона.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата клюка: Марчето преспала с Бирмата срещу известна сума пари. Алисия ги хванала и понеже Гущеров и е бивш му казала за какво става дума, оттам.той гони Мара, като и взема всички подарени дрехи и придобивки от него. Сега пак я искал, но тя вече не го щяла !

не е клюка :1000 (29): , обаче Гущера ги е хванал, не Алисия. А Мария предварително си беше изнесла повечето багаж в апартамента на Марая

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гласът на България" свърши ли, че вече сме по плажовете, на юг от България? :scratch:

 

9118807t.jpg

Припомняме бруталната сесия към "Еротика"?

Фокси Кама колко беше продала през 2010, защо се забави албумът й и защо наградиха Андреа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и Бирмата е един случай ... хайде, Преса е яка, ама Алисия и Марче?

 

15 минути в СУ и ще срещне 10 по-красиви момичета. Не говорим за другите качества въобще.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

не е клюка :1000 (29): , обаче Гущера ги е хванал, не Алисия. А Мара предварително си беше изнесла повечето багаж в апартамента на Марая

 

Много трудно ще повярвам, че Мара ще преспи с някой такъв келеш като лигавата Бирма, точно за пари. Нейните стандарти започват с чанти "Гучи" и "Армани" и свършват с показно извеждане в лачени кръчми с "Бентлита". Но пък колкото и да е оборотна и лъскава една мадама, със сигурност остарява. Такава щета е напълно непоправима, а за такива от соя на Мара е истински апокалипсис. Но пък, въпреки, че вече не ме вълнува като преди, самота мисъл, че Мара е свалила гарда до полягване със смотаняк, като Бирмата ме кара, да се усмихвам самодоволно. :1000 (6):

 

Припомняме бруталната сесия към "Еротика"?

Фокси Кама колко беше продала през 2010, защо се забави албумът й и защо наградиха Андреа?

 

Албумът се забави, за да е чисто пред Галена и 2 песни да не излязат като такива на Кама, а в гръцкият си оригинал. После да ги нарекат кавъри и така да няма проблем, за новата фаворитка на Шефа. Иначе същият шеф не пропусна да даде същия албум, на "Булсатком" и да продаде 50 000 бройки от него само при тях. Тогава Пайнер бяха се изхвърлили, че "Албум" ще дават на най-продавания такъв и когато тя ги пита какво има като данни при счетоводството, те решиха да прецакат и Галена. А Андра намаза, защото пък нея я прецакаха с "Клип", който бяха обещали на Цура и т.н. Абе "пайнерска" логика. В нея никога няма смисъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

не е клюка :1000 (29): , обаче Гущера ги е хванал, не Алисия. А Мария предварително си беше изнесла повечето багаж в апартамента на Марая

Аз разбрах, че кака ти Алсисия ги изпява на Гущера.

Странното е, че сега пак я искал. Но Марчето е на лов з нов милионер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и Бирмата е един случай ... хайде, Преса е яка, ама Алисия и Марче?

 

15 минути в СУ и ще срещне 10 по-красиви момичета. Не говорим за другите качества въобще.

Бирмата си пада по чалгарки, просто е. Майка му и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те Мария я тъпкаха бая хора, аз да съм милионер тази парантия не бих я взел. Пък и е доста простовата, да те е срам да я изведеш сред хора.... :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...