Jump to content



Online: Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За мен лично това е най-добрата песен на Пашев, заедно с миналогодишната на Алисия и Солтарийски - точно тези му песни, различните са най-добрите, а не онези по калъпа.

 

Клипа е страхотен, песента - уникална, само , че е ft. а, не дует, но това е кусура - изспиването на имената. Появяването на Цеци е на точното място, има и препратка към "Калифорния".

 

На мен ми харесва, това е абсолютен хит за мен, самото звучене е много модерно и добро, вокалите са перфектни.

 

Изпяването е уникално добро, Емилия е певица от клас.

 

Не просто ми харесва. Страхотно е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По приницип не ме изкефи, обаче в момента, в който песента свърши, ми остана в главата напусни, напусни... предполагам, че ще ме зариби, но очаквах нещо по-силно. Но иначе поздравления за различния саунд, надявам се да се стане хит, за да може още повече чалгарки да се осмелят да рискуват и да сменят малко звученето.

Страхотен клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всичко в проекта много ми харесва. Песента е свежа и дори се отличава от масовката, а и видеото също е много хубаво- радвам се, че поне един път някой представя български град по такъв начин.

Силно завръщане за Емилия, това ще е хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз така я чаках и си представях какво ли не, може би както бях изтръпнал на "Обичай ме" и като я чух за първи път да не вярвам, защото е завръщане. Иначе определено се откроява, което е най-яко, тя никога не залага на едно и също, спокойно са могли да направят "Калифорния 2", но не. Това е готиното при Емилия.

Честно казано смятам, че ще остане до други интересни песни като "Без въпроси" примерно, надявам се и на голям хит де. Така бях реагирал и на "Калифорния", а тя стана й стана като част от визитната картичка. Припевът страшно зарибява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много добра, особено в началото направо изкъртва :notworthy: Явно Пашев го можел, да продължава в тази насока, че ми писна от шаблонни песнички. Емилия има сигурен хит!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър клип, музика, вокали и брутално изпяване. Мен определено ме грабна и ще я слушам много.

 

Ps: Нито знам кой кога ще пуска песен, нито имам някакви очаквания, т.е. няма как да се разочаровам. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не мога да преценя доколко ми харесва песента. Интересна е определено, но ми е малко немелодична, заради което и не мисля, че ще стане голям хит. Текстът не е лош, не знам защо го оплювате толкова. Клипът и изпяването са страхотни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е по-добро от песента.

Най-накрая почнаха да правят нощни кадри на София.

Доста "нощни клипове" в София са правили - Валя, Джена и др.

 

Не ми е по вкуса, но на Емилия повечето песни добре се развиват. Учудващо, онази от лятото с времето се захареса все повече и повече, като и до днес се върти по чалготеките.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен текста ми харесва най-много от всичко, особено припева. От "Да бях от гадните" и "Обичай ме" не ми е харесвал нейн текст до тази песен.

Браво, много ми харесва песента. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа,че ми харесва много... Огромен фен съм на Ема, но очаквах малко повече.

Не е лош проект, но след толкова много чакане..........Нали имаше и някакъв гръцки кавър?

Цеци е излишен и видеото можеше да по-силно... Иначе нейните партии, тематиката и тескта ми допадат, ще я слушам но след тази пауза очаквах УАУ//../

Не е много запомняща се./.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъствието на Г-н Главата е напълно излишно и ненужно. В повечето случай втория опит на един и същ успешен тандем не оправдава очакванията и резултатите са далеч от желаните. Песента не е лоша, но до там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От както е излязла не е спряна нито за миг, нон-стоп вече няколко часа, абсолютно без спиране. УНИКАЛЕН ХИТ е за мен тая песен , клипа е перфектен.

 

Това за мен е още по-готино и от "Калифорния". Няма 5,6,7,8, това е мега хита... поне за мен.

 

Официално това ми е първата наистина любима поп-фолк (ако се и пише за такава) песен тази година.

 

ПЕРФЕКТНА РАБОТА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нарочно не писах веднага, за да я слушам няколко пъти и да видя как е положението.

Брутална е! Много ми харесва. Още от първия път ми хвана окото. Не е някаква избухвация, но е много свежа.

 

И колкото и да се опитвам да игнорвам припева, все ми бие на "Не лъжи на колене".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този избухващия елемент прави песните еднодневки, а тази много по-мелодична и готина, направена е по типа по-старите RNB парчета тип Aliyah, Ashanti и т.н. (който ги знае - предполагам всеки ги е чувал по MTV или радиата преди години).

 

Точно текста е много силно място, макар, че на пръв поглед е постен. Синия сфетофар и небето под нея са невъзможни неща, т.е. говори за невъзможното, не знам как да го обясня - чува го по радиото и телевизията, т.е. не спира да мисли за него, колкото и да иска да е далеч и да не е така. Вокала е свързан с "Абу Даби" - голям град, а тя пее "този град е малък", т.е. дори в големия град с многото хора те търсят само един и друг и никой друг, всяко пространство, независимо колко е голямо за тях е тясно.

Точно такива текстове много обичам - в които текста иска замисъл и слушане, клипа също е перфектно напаснат с песента - кадрите на голям град, докато тя пее за малък (обясних защо), кадрите с колата, в които той напуска, а пее (рапира или рецетира, както там искате) за нея - т.е. бягането един от друг е невъзможно.

 

И да допълня, че пак я слушам, от сутринта само на replay.

 

ХИТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият глас на Емилия е страшно зарибяващ, та няма как да остане в сянка песента. Но аз лично си представям колко добре би било да изпее последния припев на гръцки, френски или какъвто и да е език или поне да имаше тип "цигански вокали" - би било адски зарибяващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го кажа така ... Има изпълнители, способни да развалят всяка уникална песен и да я провалят като хит (Ани Хоанг, Кристиана ... дори Мария).

Има и такива, които могат да спасят всяка една песен. Емилия е от тях!

 

А пък може би и нейната представа за кариерата й вече не е точно "Калифорния" и "Ето ме"...

Ще стане ясно след след следващата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...