Jump to content



Online: Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен пък ми харесва много :) Приятна песничка, със сигурност не е някакъв провал, макар и да не е нещо уауу. Нещо по средата бих казала. Обаче и на мен в припева толкова да ми прилича на "Не лъжи на колене", че просто спокойна мога да си я запея с нейния текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, гледанията се актуализираха и се оказа, че никак не са малко. Иначе на мен вече ми е любимата песен, с тоя глас няма как да не те зариби, брутална жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме впечатли изпяването? Напоследък гласът на Емилия ми звучи страшно изхабен и на живо, и на запис. Жалко, защото винаги съм я смятал за една от най-силните вокалистки в попфолка. Особено в тази песен е много фрапантно - една дрезгавина, никакво смесване на вибрато и нормалния регистър... Не знам, дано да греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те повече "извивки" / вибрато се удължават на гласна и се губят (изпряване на гласна) след обработката - реално записа е много по-разпят. Повечето песни са такива, че реално не може да се изпеят така вярно и право, без да има вибрато - но това прави обработката. Истинското изпяване е по-разпяване и с повече "вибрато". Това се прави за да се запеваема песента, и да е достъпна за хората, да си я пеят, така се прави и в световен мащаб. Иначе се натоварва самата песен и от там слушателя, който не е певец си пее песента, но той няма това вибрато и от там разминаването. Затова и масовия слушател и да иска не си припява фолклорна песен, например - защото не може дори да я "припее".

 

Иначе самото изпяване си е супер добро и това няма как да не се очаква от Емилия - високите (може и след барането) ми бият на Алисия, то в цялата песен се усеща леко тази на Алисия и Солтарийски (виждам, че не съм и единствения).

 

Както и да е, това за мен е тотален хит и страхотен клип - няма слабо място. Цеци не е излишен изобщо, както го пишат някои - напротив, точно на мястото си е . Текста, включванията, вокалите, цялостната обстановка песен + текст + клип са на едно много високо ниво, замисъл и реализация.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, при нея пеенето с годините така задобря, ако не си ходил скоро на нейно участие, отиди. Просто опитва да е различна, че то тази песен без това изпяване нямаше да е кой знае какво. Малко сме свикнали и ние с нейния маниер на пеене, нормално е да разнообразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, при нея пеенето с годините така задобря, ако не си ходил скоро на нейно участие, отиди. Просто опитва да е различна, че то тази песен без това изпяване нямаше да е кой знае какво. Малко сме свикнали и ние с нейния маниер на пеене, нормално е да разнообразява.

Аз точно по клипчета от участия съдя - винаги гласът ѝ ми звучи един такъв груб и креслив, но го отдавам на преумората, късния час и т.н. Обаче притеснителното е, че вече и на запис, и по концерти звучи така, което не е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка! :1000 (33): Всички очаквахме нещо по-комерсиално, но всъщност зарибява, така че може и да успее да направи хит от тази по-различна песен. Клипът е много красив също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме впечатли изпяването? Напоследък гласът на Емилия ми звучи страшно изхабен и на живо, и на запис. Жалко, защото винаги съм я смятал за една от най-силните вокалистки в попфолка. Особено в тази песен е много фрапантно - една дрезгавина, никакво смесване на вибрато и нормалния регистър... Не знам, дано да греша.

 

И аз съм забелязал промяната в гласа й. И наистина се усеща и на студиен запис. Дано не е от антидепресантите, дето ги пи половин година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен! Вокалите и припева са супер зарибяващи.

Една от най-добрите за тази година и много по-добра от ''Специално за всяка'', която всъщност е брутална!

Евала правя на Емилия! От няколко години си мачка стабилно и не взима участие във всеки втори проект като една друга нейна колежка.

Клипа също много ми харесва!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не ми е зарибяваща песента, като за завръщане въобще не става. Ще мине и ще замине, всеки път хит не може да се получи.

Освен това, явно не съм единственият, който си запя "Не лъжи на колене" на припева, а и на Теодора имаше една: "Само в дваааааа, през нощтаааааа" - та и на нея ми заприлича малко...

 

Клипът не е лош, Емилия изглежда добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кога е успяла да направи милион и половина гледания, значи и с различни песни се получавало... А готви още толкова много нови, нова балада... Нямам търпение да ги убие всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абсолютно, а и като гледания e ok за песен, която изобщо не се вписва нито като текст, нито като музика в модерната линия сега. Тя си има тези интересни песни тип "Без въпроси", които не се помнят като големи хитове, но щом си ги пуснеш ти е приятно да си ги припомниш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, а и като гледания e ok за песен, която изобщо не се вписва нито като текст, нито като музика в модерната линия сега. Тя си има тези интересни песни тип "Без въпроси", които не се помнят като големи хитове, но щом си ги пуснеш ти е приятно да си ги припомниш.

Уникална е! През първия месец на премиерата я изслушах едва 3 пъти и хич не ми харесваше, но сега не я спирам и се кефя много. Дори да не е тотален хит, песента е страхотна.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...