Jump to content



Ще гласувате ли на Парламентарните избори?


  

42 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Както знаете (може би, известна част от вас и не знаят), на 26-ти март, ще се проведат Парламентарни избори.

Моля, гласувайте и кажете дали ще гласувате, имате ли фаворит и какви са ви прогнозите.

 

*Купуването и продаването на гласове е престъпление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще гласувам,защото ми омръзна продажните циганета да ми определят бъдещето! :feminist_en:

Прогнози нямам,но се надявам ГЕРБ да не спечелят и да се случи някаква промяна в тази държава,от която да прогресираме най-после

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята прогноза за Топ 5:

 

1. ГЕРБ

2. БСП

3. Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО

4. ВОЛЯ

5. ДПС

 

Като си мисля, че последните може да има разместване..Но съм на мнение, че ГЕРБ ще са на първо мякто, макар и с малка преднина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никога не гласувам за партии, а не намирам кого да подкрепя персонално.

Иначе БСП може и да са първи. На Марешки мястото му не е в политиката и псувам всеки, който гласува за него.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам. Не виждам смисъл да пускам глас, защото никой от тях не става.

И това "по-малкото зло" също е зло и като го осъзнавате, вземете направете промяна. Виждате как седят нещата, а си мълчите и гласувате колкото да кажете "гласувах, чист съм пред себе си". Нз, в тая държава трябва да се събудят хората и да вдигнат отново държавата, щото времето лети, а тя пропада с всеки изминал ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, този път вече ще мога да гласувам​. Ще дам шанс на "Да, България" (номер 16 в бюлетината) - събудиха някаква надежда в мен, пък да видим...

 

Иначе със сигурност не бих гласувал за "БСП", "ГЕРБ", "ДПС", за "ДОСТ" пък абсурд, за псевдоПатриотите... Реформаторите нещо ме разочароваха, така че остава само "Да, България".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път се замислих дали ще гласувам, но все пак мисля да го направя, защото неподаден глас е глас за ДПС и БСП, което буквално ме отвращава.

Като гледам прогнозите положението след изборите хич няма да е розово, след като мутри като Марешки ще се набутат (изглежда) в парламента.

Всеки трезвомислещ човек трябва да знае, че единствения избор е или ГЕРБ или БСП, другото всичко е разпръскване на гласове, от което печелят партии като ДПС и сие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам. Не виждам смисъл да пускам глас, защото никой от тях не става.

И това "по-малкото зло" също е зло и като го осъзнавате, вземете направете промяна. Виждате как седят нещата, а си мълчите и гласувате колкото да кажете "гласувах, чист съм пред себе си". Нз, в тая държава трябва да се събудят хората и да вдигнат отново държавата, щото времето лети, а тя пропада с всеки изминал ден.

!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...