Jump to content



Online: Яница - Няма да ме купиш, 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде хитарата е пусната! Жалко, че е избрала Галина за колаборация, но ако ще помогне за популяризация - одобрявам!

 

Мачкай, Яни! :phpgrin2:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичко ми идва, но има нещо интересно. Харесва ми, че влага идея в клиповете, този май е the best!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичко ми идва, но има нещо интересно. Харесва ми, че влага идея в клиповете, този май е the best!

Да, тук идеята е нещо, което ми дойде като идея на мен още лятото, добре е направено, изпипан монтаж, ала няма никаква динамика и не задържа интереса докрая. Иначе доста са орязали, като гледам всичко, освен една визия е от презаснетия материал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са снимали,какво са монтирали толкова не знам.

Има нещо яко зарибяващо в музиката и припева.

Партията на Галин е доста добра,браво!

Харесва ми,но не толкова.

Ще и се получи де този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по-голяма част от клипа е от тази визия, дето преди 1-2 седмици пусна снимки.. явно почти целия клип ѝ е бил орязан :beware_mods:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като клип тоя ми идва най-слаб от последните и. Особено предния и, беше доста на високо ниво.

Песента - не е лоша, но ми е типична Пашева, вече 5та песен под ред пуска негови парчета и ми идва ту мач. Може и да стане хит, но не го виждам да е дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено песните на Яница от Оцко бяха ТОП-а. Тази ми идва слаба, има зарибяващи моменти и хубави фрази, но не я виждам като голям хит.

Клипът е пълна скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоа клип му липсва поне една лампа. Песента е бозъ голема, ама с тая скука, кат няма качествен, да не кажа изобщо градус, и префтасала бозица става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичко ми идва, но има нещо интересно. Харесва ми, че влага идея в клиповете, този май е the best!

 

Ама пращи от идея, да ти кажа.

 

 

По темата: Липсва ѝ една средна кула в ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалин е излишен. Иначе, не ме изкефи отначало, но после като я доизтраях... ами не е толкова зле. Но липсата на продукция може и да я изстреля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...