Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ето кои песни от лято 2016 са се гледат най-много към днешна дата

 

Гледания за последната седмица:

1. Тони Стораро - Лято 273 600

2. Фики - Вертолета 187 200

3. Анелия - Гот ми е 186 400

4. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш 166 100

5. Галена и Ц. Янева - Пей, сърце 140 600

6. Джордан и Десислава - Златото ми 137 400

7. Деси Слава - В друг живот 134 700

8. Галин - На Египет фараона 124 900

9. Анелия и Кристали - Моят мъж 124 800

10. Теди Александрова и Джордан - За най-красивата принцеса 118 000

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ето кои песни от лято 2016 са се гледат най-много към днешна дата

 

Гледания за последната седмица:

1. Тони Стораро - Лято 273 600

2. Фики - Вертолета 187 200

3. Анелия - Гот ми е 186 400

4. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш 166 100

5. Галена и Ц. Янева - Пей, сърце 140 600

6. Джордан и Десислава - Златото ми 137 400

7. Деси Слава - В друг живот 134 700

8. Галин - На Египет фараона 124 900

9. Анелия и Кристали - Моят мъж 124 800

10. Теди Александрова и Джордан - За най-красивата принцеса 118 000

Анелия мачка! Не съм очаквал такъв интерес към днешна дата на песните й от миналото лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всичко е права. Държавата просто не прави нищо конкретно за съхраняване на културното наследство.

Не само радио, трябва и една телевизия да има, по която да излъчват и фолклор, и традиции, и исторически моменти, уроци по танци, по книжовен български език. Смятам, че държавата трябва и да отпусне средства за ушиването на народни носии на всяко читалище, общински танцови групи или училища за специални поводи. Днешните деца не знаят къде са Мизия, Странджа и Родопи, а какво да говорим за другите етнографски области с всичките им различия, с всичките им традиции и празници, герои от митологията и т.н.

Просто се работи децата да не познават корените си - това е най-лесният начин да възпиташ неуважение към собствената ти принадлежност и страна, от там към самия себе си като индивид и част от една общност, за да поддържаш това население разделено и в противоречия - така се оказва много лесно влияние върху хората по най-различни теми, в най-различни моменти от живота и съпътстващите събития.

 

Тук Поли срива Милен! Чак сега го гледах. Той винаги контрира, но след средата на гостуването й вече не смееше и дума да каже! Тя как му отвърна, че дума не е прочел, след като я е поканил да гостува и е неподготвен по темата. :3fdb8960598fa63e:

 

- Ако мислиш да правиш шоу не си избрал подходящия обект! :3fdb8960598fa63e:

-Слушам!

- Мога ли да продължа?

-Да!

- Ама ще се смееш или слушаш?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тук Поли срива Милен! Чак сега го гледах. Той винаги контрира, но след средата на гостуването й вече не смееше и дума да каже! Тя как му отвърна, че дума не е прочел, след като я е поканил да гостува и е неподготвен по темата. :3fdb8960598fa63e:

 

- Ако мислиш да правиш шоу не си избрал подходящия обект! :3fdb8960598fa63e:

-Слушам!

- Мога ли да продължа?

-Да!

- Ама ще се смееш или слушаш?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сериозно ли вярвате на такива простотии? На колко сте?

 

Помните ли култово гостуване в На кафе ,където показваше "уникални" снимки на духове ли,какво беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли вярвате на такива простотии? На колко сте?

 

Помните ли култово гостуване в На кафе ,където показваше "уникални" снимки на духове ли,какво беше?

Ама простотии може да са за теб, това, че не вярваш в нейните думи, не означава, че трябва да правиш заключения и дефиниции, айде много моля. Какво общо имат годините с тази тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, кво стана вее, нали дуета на Емануела и Галин беше провал???

 

За последните 24 часа е направила около 180К, а вчера направи 163К.

 

Преди да почне да се появява отстрани клипчето правеше средно по 100-120К на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама простотии може да са за теб, това, че не вярваш в нейните думи, не означава, че трябва да правиш заключения и дефиниции, айде много моля. Какво общо имат годините с тази тема?

Имат,колкото по-малък си,толкова и по-наивен.

Вярвам в "сили",но да прогледнеш и проходиш на концерт на Поли Паскова си е чист ПР.

 

7941.jpg

 

В На кафе твърдеше ,че тези лъчи около нея били някакво лечебно чудо невиждано и били ангели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа,Андрюшка много яка история в инста е качила :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

IMG_20170316_174243.png

P.s Моника В. е лайкнала снимката. :naked:

Тя Моника постоянно лайква снимките на Андито.Изглежда ми отслабнала между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа,Андрюшка много яка история в инста е качила :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

IMG_20170316_174243.png

P.s Моника В. е лайкнала снимката. :naked:

 

Вече не ставаш, Андри. Кариерата ти отдавна е погребана, а с тези тоалети си като торба с картофи. Тъжен е краят на бездарната лека жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тук Поли срива Милен! Чак сега го гледах. Той винаги контрира, но след средата на гостуването й вече не смееше и дума да каже! Тя как му отвърна, че дума не е прочел, след като я е поканил да гостува и е неподготвен по темата. :3fdb8960598fa63e:

 

- Ако мислиш да правиш шоу не си избрал подходящия обект! :3fdb8960598fa63e:

-Слушам!

- Мога ли да продължа?

-Да!

- Ама ще се смееш или слушаш?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Олеее, умрах от смях. Това как не са го пуснали в Господарите? :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тежко го е преживяла Марчето :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен изобщо не й дреме. Прибрала си е хонорара и айде... ако се интерсуваше колко хора ще има на участията й, и дали се харесват песните й, щеше да прави нормални песни както едно време, а не такива които да си ги слушат само тя и родата.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...