Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Единствената песен на която не е купила гледания е "Чалга пеперудки" и то защото във фб има 64 хиляди споделяния (във ютуб около 120).

 

А най-шерваната песен в канала на Планета е - "Обичай ме - 140 хиляди във фейсбук, което означава, че реално има 250 000 споделяния. А има само 8 милиона с 35 лайка.

 

А как си обясняваш факта, че старите й песни продължават да са в топ 100 по гледания всяка седмица 2-3 години след излизането им? Откачалницата още им купува гледания толкова време след премиерата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А как си обясняваш факта, че старите й песни продължават да са в топ 100 по гледания всяка седмица 2-3 години след излизането им? Откачалницата още им купува гледания толкова време след премиерата?

"Дай ми свобода" и "Много ми е луд" със сигурност имат над 5 купени.

 

П.с коментирай това

received_281206098978907.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :mf_surrender:

 

Потрес!

 

btw, ако не си ти, много неща относно гледанията и тия филми нямаше да са ни ясни. :Vishenka_05:

Е как, ако не разбирах от Ютуб нямаше вчера да си набутам клипа пред Галин, Криско и Дара отдолу, то и сега е там ама вече на по-задни позиции. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи за гледанията на Галин, Фикрет и другите по-актуални имена.

Горе-долу смятам коя песен дали има купени и колко

С друг ме бъркаш - 3

Фараона няма

Пей сърце -няма

Вертолета - нз

Няма да ти пиша - няма

Пантера - 3

Караваната - 1 или 2

На тебе не отказвам - 2

Принцесата - 2

Гот ми е - 3

Генерал - 2

Жената - няма

В твоите очи - 2

На Емануела също са й точни

Джена май няма.

Да те бях зарязала и тя е с минимум 1 купен

Божето - 3/4

Емилия има на "Спец за всяка" а Деса на "Отново се родих"

 

Ясно е и , че "Горе-долу" са с купени, "Джалето" и "Блокиран също имат около 5 купени, но главно трупат от Хабиби

 

За други песни не съм проверявал :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе-долу смятам коя песен дали има купени и колко

С друг ме бъркаш - 3

Фараона няма

Пей сърце -няма

Вертолета - нз

Няма да ти пиша - няма

Пантера - 3

Караваната - 1 или 2

На тебе не отказвам - 2

Принцесата - 2

Гот ми е - 3

Генерал - 2

Жената - няма

В твоите очи - 2

На Емануела също са й точни

Джена май няма.

Да те бях зарязала и тя е с минимум 1 купен

Божето - 3/4

Емилия има на "Спец за всяка" а Деса на "Отново се родих"

 

Ясно е и , че "Горе-долу" са с купени, "Джалето" и "Блокиран също имат около 5 купени, но главно трупат от Хабиби

 

За други песни не съм проверявал :D

 

На Галена песните можеше да си ги спестиш. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм особено съгласен с подобни статистики "на око". Един милион гледания на балада или на тийн парче ще донесат повече споделяния, отколкото един милион гледания на последната песен на Преслава. Освен това има имена, с чието име вървят повече споделяния заради различни кампании във фейсбук профила им.

 

Примерно "Бяла роза" има милиони гледания, но много малко споделяния - всеки я пуска за празника си като част от многочасов купон и никой няма да тръгне да я шерва.

 

Ако знаете кои са група "Скандау", ще знаете, че имат клипче с 1 700 000 гледания и 20k споделяния, защото карат феновете си да им споделят хаш-тагове, правят клипчета като влогъри и организират различни игри на канала си.

 

Ако можеше да се купуват току-така гледания, нямаше последната песен на Пеевска да бъде най-големия провал в историята на канала на Планета.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако можеше да се купуват току-така гледания, нямаше последната песен на Пеевска да бъде най-големия провал в историята на канала на Планета.

 

Е, добре ама виж на предната страница скрийновете на nikinlay - Александрова има по-малко споделяния във Фейсбук от Роксана на сходни като звучене песни с еднакъв таргет, но първата е "направила" 13 млн гледания, а втората над двойно по-малко - само 6 млн. Абсурдно ми изглежда. И по традиция все песните на Теда са с някви нереални гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако можеше да се купуват току-така гледания, нямаше последната песен на Пеевска да бъде най-големия провал в историята на канала на Планета.

 

Могат да се купуват гледания и то много лесно, не знам защо взе Цвети за пример,, тя е много над нещата и не би си купила такива, за нея е важно да прави качествени неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха извадили и някой друг долар за споделяния и лайкове, като ще купуват, не само за гледания. :mf_surrender:

Те не са толкова умни :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Кой да предположи, че ще ги разкрием, пък и нали все за гледания се гововри, никой досега, че е зачекнал, че могат и споделяния да се купуват, и лайкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат да се купуват гледания и то много лесно, не знам защо взе Цвети за пример,, тя е много над нещата и не би си купила такива, за нея е важно да прави качествени неща.

 

Ама добре ... защо Мара има сходен провал със 600k, при положение, че е болна на тема "признание"?

 

И как се купуват 200k от хора, които разполагат със стотици хиляди и буквално могат да си купят 10 млн. гледания без проблем?

 

Аз знам, че се купуват гледания и имам доказателства от статистики на всякакви клипове ... въпроса е, че очебийните примери са малко и купуването на гледания не е такъв проблем или по-точно не е проблем с такива мащаби, какъвто се изкарва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо ама една песен, която е на 1-2-3-4-5 години не се споделя, но се слуша. Споделянето е съвсем в началото. :gun_bandana:

То по тази логика всички песни имат купени. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре ама виж на предната страница скрийновете на nikinlay - Александрова има по-малко споделяния във Фейсбук от Роксана на сходни като звучене песни с еднакъв таргет, но първата е "направила" 13 млн гледания, а втората над двойно по-малко - само 6 млн. Абсурдно ми изглежда. И по традиция все песните на Теда са с някви нереални гледания.

Теда от време на време си я пускам а Роксана никога!

И да ми твърдите, че на Анелия песните са с купени гледания е смешно.Няма зор да е сред първите.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли малко help? 😄

Търся една песен на Тони Стораро в която се пее..

"Добре ти беше мене като ме болеше" но не я откривам никъде..

Благодаря предварително.. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

АААААААААААА КАРЛЕУША И АЗИС В ДУЕТ!!!!!!!

http://stat.svet.rs/wp-content/uploads/201...na-karleusa.jpg

ОМГ, той ли е бил чуждестранната звезда? Мислех, че ще е западен изпълнител. Супер неочаквано.

Да излиза по-бързо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли малко help? 😄

Търся една песен на Тони Стораро в която се пее..

"Добре ти беше мене като ме болеше" но не я откривам никъде..

Благодаря предварително.. 😁

 

Не е излезнала все още!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АААААААААААА КАРЛЕУША И АЗИС В ДУЕТ!!!!!!!

http://stat.svet.rs/wp-content/uploads/201...na-karleusa.jpg

Йелена не си я представям в дует баш с него, но той неведнъж е доказал, че се справя перфектно с всички стилове. Предполагам, че стилистиката на песента ще като тази на "Блокиран" - по-поп, без типичните фолк орнаментики и напеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...