Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кое и е изперкалото? Бионсе изперкала ли е според теб?

А от кучки ми се палиш

Ще направя всичко в леш

Да го духа и да се маха

Малко коте, секс има ли

 

Това всичкото за две години, представям си какво ще е Бивша за секс. Абсолютно дъно, а Бионсе да ми я поставяш до Татяна, трябва да си доста зле.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А от кучки ми се палиш

Ще направя всичко в леш

Да го духа и да се маха

Малко коте, секс има ли

 

Това всичкото за две години, представям си какво ще е Бивша за секс. Абсолютно дъно, а Бионсе да ми я поставяш до Татяна, трябва да си доста зле.

Абсолютно, трътлестата мангасарка не може да стъпи на малкия пръст на Кралица Тоти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година й помня само етикета и то само защото е последната й.

 

Песента не е лоша, ама клипът беше тъп. Както и в Арена ... много зле. Хората й се присмиваха на визията.

 

Ами спомни си и "Рога за спомен", защото пролетта си беше хит.

 

А от кучки ми се палиш

Ще направя всичко в леш

Да го духа и да се маха

Малко коте, секс има ли

 

Това всичкото за две години, представям си какво ще е Бивша за секс. Абсолютно дъно, а Бионсе да ми я поставяш до Татяна, трябва да си доста зле.

 

Ама чакай малко, нали се опитваш да я унизиш, че след развода била "изперкала", какво ми говориш сега за песните и от преди това? Ти и още няколко човека, много се мъчите след развода да и се подигравате, все едно тя е направила нещо срамно. Нещо не можеш да си следиш мисълта и пак от 100 кладенеца вода носиш за да напишеш нещо, ама и ти не знаеш какво. Аз не съм някой глупак, че да пишеш каквото си искаш без да те приземя.

 

И защо да не слагам Татяна до Бионсе? За мен Татяна е много по-красива дори, ама в твоите очи всяка е повече. Още помня как парадираше, че Пламена (която има анорексия милата) била с по-хубаво тяло от Татяна. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си е красива, просто понякога избира кофти прически и стайлинг. След тази бременност има нещо променено, но е нормално. След първата примерно се разхуабви още повече, от момиче стана жена и това много си личеше. Но вероятно сега още се възстановява. В "Специално за всяка" е истинска красавица, ще минат още няколко месеца и всичко ще си е по старому. Усмихне ли се всякакви съмнения се изпаравят, справка подписа ми.

Все пак най-важно е новата песен да е хубава и да изкарва албума пак с някоя промоция на живо. Ще е върха!

 

Народното поверие казва, че когато жената е бременна с момиченце то краде от красотата й. За това и когато една жена погрознее по време на бременността си се познава, че чака момиче.

Скоро ще й се възстанови хормоналния баланс и всичко ще си дойде на мястото. Много добре направи, че бързо се върна под прожекторите и така имаше стимул да се вземе в ръце и да не се отпуска.

 

След снимките на клипа беше на участие и беше пуснала много яки снимки с червена перука с бретон - там беше топ :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една снимка на Елена Папаризу по време на журирането й в The Voice of Greece .. та не ви ли наприличва на Глория или само аз откривам някакви прилики.

 

9062442z.jpg

 

9062448h.jpg

 

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами спомни си и "Рога за спомен", защото пролетта си беше хит.

Ама чакай малко, нали се опитваш да я унизиш, че след развода била "изперкала", какво ми говориш сега за песните и от преди това? Ти и още няколко човека, много се мъчите след развода да и се подигравате, все едно тя е направила нещо срамно. Нещо не можеш да си следиш мисълта и пак от 100 кладенеца вода носиш за да напишеш нещо, ама и ти не знаеш какво. Аз не съм някой глупак, че да пишеш каквото си искаш без да те приземя.

 

И защо да не слагам Татяна до Бионсе? За мен Татяна е много по-красива дори, ама в твоите очи всяка е повече. Още помня как парадираше, че Пламена (която има анорексия милата) била с по-хубаво тяло от Татяна. :mf_surrender:

Той развода е факт от тая година, ама тея песни до като ги е правила, ония и е изневерявал мъжката, тя и за това все пее за куурви,кучки и псува във всяка нейна песен. Явно от тогава е почнала да откача и да посвещава всяка песен на мъжа и , и на любовниците му. Рога за спомен сигурно и е автобиографична :Д

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той развода е факт от тая година, ама тея песни до като ги е правила, ония и е изневерявал мъжката, тя и за това все пее за куурви,кучки и псува във всяка нейна песен. Явно от тогава е почнала да откача и да посвещава всяка песен на мъжа и , и на любовниците му. Рога за спомен сигурно и е автобиографична :Д

Какви велики разсъждения, цар на мисълта. :mf_surrender: Стига си се излагал. Как може да се кефиш, че мъж е наранил така жена си. Жалко е че чуждото нещастие ти се отразява така добре, жалко и тъжно, ама кво да се прави, то е типично за твоите среди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той развода е факт от тая година, ама тея песни до като ги е правила, ония и е изневерявал мъжката, тя и за това все пее за куурви,кучки и псува във всяка нейна песен. Явно от тогава е почнала да откача и да посвещава всяка песен на мъжа и , и на любовниците му. Рога за спомен сигурно и е автобиографична :Д

Абсолютно, комплексите й си личат във всяка една дума от текстовете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви велики разсъждения, цар на мисълта. :mf_surrender: Стига си се излагал. Как може да се кефиш, че мъж е наранил така жена си. Жалко е че чуждото нещастие ти се отразява така добре, жалко и тъжно, ама кво да се прави, то е типично за твоите среди.

Първо,никъде не съм написал,че се кефя, ме мъжа и я оставил, а само че жената е тотално изтрещяла. То се и вижда по песните, които пее и статусите,които пуска.

Второ, предупреждавам те да си мериш приказките относно мен, за да не плачеш пак, като преди няколко месеца от страх майка ти, да не разбере за сексуалната ти ориентация. Така,че не знам за какви среди ми говориш на мен, предвид че ти си балерина с клинче и цвички.

Предупреждението ми е последно към теб, внимавай как се обръщаш към мен. Това,че съм написал нещо срещу Татяна, не си струва да влизаш в комфронтация с мен, да си знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е драмата? Тотя ли тролите?

Петку от Съединение да ти обясни каква е драмата, че нещо е превъзбуден от както Тотя е без съпруг.

Все едно неговия съпруг го е зарязал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кво и толкова интересното на неграмотната селяндурка та цял ден само за нея се говори. Тая неграмотната е дъното, Пецата да се успокой малко, че от злоба не може да надебелее. Да приеме фактите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кво и толкова интересното на неграмотната селяндурка та цял ден само за нея се говори. Тая неграмотната е дъното, Пецата да се успокой малко, че от злоба не може да надебелее. Да приеме фактите

Сега... Иначе не мога да разбера защо хората си показват личните драми пред публика, развода е нещо което трябва да е много вътрешно и никой да не знае детайли. Такова изнасяне на информация води до хейт като този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега... Иначе не мога да разбера защо хората си показват личните драми пред публика, развода е нещо което трябва да е много вътрешно и никой да не знае детайли. Такова изнасяне на информация води до хейт като този.

Явно краварката не е на това мнение, след като си пусна саморъчно заснет клип от хола й в Съдениение с подробни разяснения за развода. Сигурно е имала очаквания да я поканят в някое предаване ама де тоя късмет :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се кефя на Тоти стайл, много мощно им го набива на неверните мъже. Нека псува жената, така се изчиства от негативната енергия и в нея остава само позитивна, ще кажеш, че вие не псувате. Имам чувството, че й завиждате, че нямате такова тяло и не сте вървежни сред мъжката част от обществеността!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се кефя на Тоти стайл, много мощно им го набива на неверните мъже. Нека псува жената, така се изчиства от негативната енергия и в нея остава само позитивна, ще кажеш, че вие не псувате. Имам чувството, че й завиждате, че нямате такова тяло и не сте вървежни сред мъжката част от обществеността!

 

Абсолютно и завиждаме! За комуникацията с пингвините също... :1000 (19):

 

5819215N.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно и завиждаме! За комуникацията с пингвините също... :1000 (19):

 

5819215N.jpg

Ммм какво хубаво дупе има тази жена, много е яка!

Реално само Татяна, Камелия и Глория от старата генерация могат да се похвалят с хубави тела и стойностни песни. А не дебелогъзото Фатмище, дето се опитва да е секси като Татяна, а дори и да псува като нея, но ефекта е комичен! Но нали знаете поговорката - видяло Фатмето, че Силвия си слага тампон и решило и то да си сложи, но вместо да го сложи на правилното място...си го навряла отзад!

Видяхме я в понеделник в реалните й размери, добре, че сцената е от стомана, че да издържи нея и егото й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско отвя Ема и Галин с чалга песен :1000 (29): :dontknow:

 

Ммм какво хубаво дупе има тази жена, много е яка!

Реално само Татяна, Камелия и Глория от старата генерация могат да се похвалят с хубави тела и стойностни песни. А не дебелогъзото Фатмище, дето се опитва да е секси като Татяна, а дори и да псува като нея, но ефекта е комичен! Но нали знаете поговорката - видяло Фатмето, че Силвия си слага тампон и решило и то да си сложи, но вместо да го сложи на правилното място...си го навряла отзад!

Видяхме я в понеделник в реалните й размери, добре, че сцената е от стомана, че да издържи нея и егото й!

Това поговорка ли е?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...