Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз очаквам Пресли съвсем скоро да отвърне, тя винаги, когато най-малко очакваш пуска една песен и като цяло обърква всички планове. Помня онази й много слаба година и на следващата, когато стана певица съвсем заслужено. Пък и никаква я няма, дано съм прав и подготвя нещо ударно, че да стане малко интересно. Трябва конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сиропче Фики стана хит в Пловдив

 

Утре като минавам през баничарницата, ще предложа да кръстят козунаците "Деси Слава", кифлите с пудра захар "Преслава", а мита с кренвирш "Галин". :3fdb8960598fa63e:

 

"Атрактивната напитка е с неустановен произход и се продава в метална будка в междублоковото пространство в квартал Изгрев"

 

:roll1:

 

Ясна е работата и кой е таргета на тая будка. Човек сигурно може да хване хепатит от подобна напитка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Атрактивната напитка е с неустановен произход и се продава в метална будка в междублоковото пространство в квартал Изгрев"

 

:roll1:

 

Ясна е работата и кой е таргета на тая будка. Човек сигурно може да хване хепатит от подобна напитка.

:1000 (29):

 

Само 30 стотинки, душа. :drunk: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на Емка и Галин защо така паднаха?

Иначе очаквам с нетърпение новата на Джулия,инфо да имате случайно дали ще е днес или утре? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! :Vishenka_05:

 

Време е да й биеш шута. Коя ще е новата ти фаворитка?

 

Няма как Преси да падне зад борда , сигурен съм ,че тая година ще се амбицира и ще размаже , тя не е свикнала да губи и ще даде всичко от себе си. Само ако се ядоса и ще прати всички зад ъгъла сигурен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на Емка и Галин защо така паднаха?

Иначе очаквам с нетърпение новата на Джулия,инфо да имате случайно дали ще е днес или утре? :Vishenka_05:

Защото песента не е интересна а и хората я чуха преди клипа.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си казах, че тая песен на Ема и Жалин е незапеваема и тъпа.

 

На ви сега гледания.

 

Песента е тъпа за стари пушки като нас. За тийновете е перфектна. Проблемът е, че не се показва отстрани като предложение в страницата на youtube, също така не е влязла в "Набиращи популярност". Има някъв бъг явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е тъпа за стари пушки като нас. За тийновете е перфектна. Проблемът е, че не се показва отстрани като предложение в страницата на youtube, също така не е влязла в "Набиращи популярност". Има някъв бъг явно.

Няма бъг просто песента в дискотеките не звучи ок, губят им се гласовете със всички тези ефекти и голям хит едва ли ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е тъпа за стари пушки като нас. За тийновете е перфектна. Проблемът е, че не се показва отстрани като предложение в страницата на youtube, също така не е влязла в "Набиращи популярност". Има някъв бъг явно.

Да, от Пайнер сложиха страйк на Western и той прокле дуета да спре да се показва отстрани, а то па взе че наистина се случи :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма бъг просто песента в дискотеките не звучи ок, губят им се гласовете със всички тези ефекти и голям хит едва ли ще е.

 

Е как ще няма бъг, като откакто е излезнал дуета, тук постоянно коментираме, че клипчето не излиза отстрани. Така се губят супер много гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как ще няма бъг, като откакто е излезнал дуета, тук постоянно коментираме, че клипчето не излиза отстрани. Така се губят супер много гледания.

 

Bug имат и Галин, и Ема. Венерически такъв :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как ще няма бъг, като откакто е излезнал дуета, тук постоянно коментираме, че клипчето не излиза отстрани. Така се губят супер много гледания.

Под вола да търсиш теле е безумно. Двамата с Емануела се водят топ изпълнители нали се сещаш, че всеки който се интересува от тяхната продукция е чул и видял проекта пък и не е като да не си правеха 10 дни реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под вола да търсиш теле е безумно. Двамата с Емануела се водят топ изпълнители нали се сещаш, че всеки който се интересува от тяхната продукция е чул и видял проекта пък и не е като да не си правеха 10 дни реклама.

 

Ми не. Ти си личен приятел на Фики и гледаш да преувеличиш неуспеха на Галин.

 

Супер голямо значение за гледанията има дали дадена песен излиза като предложение отстрани. Има много хора, които от любопитство цъкат на такива песни, има и немалко хора, които не ползват Фейсбук, за да разберат за излизането й.

 

Също така историята е доказала, че когато една песен спре да се показва отсрани, гледанията й рязко падат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли, Жулиета вече е на фокус

И май ще избухне много мощно скоро

Така е на фокус, че от 1 година няма песен :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не. Ти си личен приятел на Фики и гледаш да преувеличиш неуспеха на Галин.

 

Супер голямо значение за гледанията има дали дадена песен излиза като предложение отстрани. Има много хора, които от любопитство цъкат на такива песни, има и немалко хора, които не ползват Фейсбук, за да разберат за излизането й.

 

Също така историята е доказала, че когато една песен спре да се показва отсрани, гледанията й рязко падат.

Отиди на дискотека и ще се увериш сам, че песента не се приема толкова добре колкото например На египет фараона която според мен е последния голям хит на Галин.

На Яница песента също не се показваше отстрани първите няколко дни, но това не попречи песента да трупа гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...