Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тя не пее на живо пуснат и е студийния запис и тя си отваря устата... На едно две места мрънка леко ако имаш уши чуй...

 

Всички са на плейбек на този фестивал, но пропускаш да споменеш това, а натякваш гнусно за Камелия. Иначе знаеш да се възмущаваш, нали? :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този и на всички други , че и по фолклорните, до 2006-7 някъде беше тотален плейбек, дори първото турне беше изцяло на плейбек. Не е единствената Камелия, всички бяха така и не само от Пайнер. Не знам дали заради липсата на адекватна техника, заради записа или по друга причина, но всички бяха на плейбек по него време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вестник "Уикенд" са писали, че Галена я мъчи следродилна депресия. Имала променливи настроения, редували се еуфория и летаргия. В момента я третират с хормони.

 

"Симптомите й, както ми ги описвате, са класически за следродилната депресия. Обикновено те преминават за няколко дни, а ако продължат по-дълго, може да говорим и за болестно състояние. Засега няма нищо тревожно при Галена– всяка четвърта родилка реагира по този начин”, сподели специалист, помолен от репортер на "Уикенд" да коментира поведението на хитовата изпълнителка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вестник "Уикенд" са писали, че Галена я мъчи следродилна депресия. Имала променливи настроения, редували се еуфория и летаргия. В момента я третират с хормони.

 

"Симптомите й, както ми ги описвате, са класически за следродилната депресия. Обикновено те преминават за няколко дни, а ако продължат по-дълго, може да говорим и за болестно състояние. Засега няма нищо тревожно при Галена– всяка четвърта родилка реагира по този начин”, сподели специалист, помолен от репортер на "Уикенд" да коментира поведението на хитовата изпълнителка.

Сигурно затова харесва снимки с Преси в Инстаграм, бъгнал й се е мозъка нещо :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вестник "Уикенд" са писали, че Галена я мъчи следродилна депресия. Имала променливи настроения, редували се еуфория и летаргия. В момента я третират с хормони.

 

"Симптомите й, както ми ги описвате, са класически за следродилната депресия. Обикновено те преминават за няколко дни, а ако продължат по-дълго, може да говорим и за болестно състояние. Засега няма нищо тревожно при Галена– всяка четвърта родилка реагира по този начин”, сподели специалист, помолен от репортер на "Уикенд" да коментира поведението на хитовата изпълнителка.

То и аз съм така, но не съм раждал скоро!

Брутална е тая песен, Емили няма ли да скандализира с нов мегахит скоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно затова харесва снимки с Преси в Инстаграм, бъгнал й се е мозъка нещо :3fdb8960598fa63e:

Ама много обичаш да се подиграваш с чуждите проблеми, не те ли е срам? Дано се оправи Галето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вестник "Уикенд" са писали, че Галена я мъчи следродилна депресия. Имала променливи настроения, редували се еуфория и летаргия. В момента я третират с хормони.

 

"Симптомите й, както ми ги описвате, са класически за следродилната депресия. Обикновено те преминават за няколко дни, а ако продължат по-дълго, може да говорим и за болестно състояние. Засега няма нищо тревожно при Галена– всяка четвърта родилка реагира по този начин”, сподели специалист, помолен от репортер на "Уикенд" да коментира поведението на хитовата изпълнителка.

Всеки може да напише подобна статия. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вестник "Уикенд" са писали, че Галена я мъчи следродилна депресия. Имала променливи настроения, редували се еуфория и летаргия. В момента я третират с хормони.

 

"Симптомите й, както ми ги описвате, са класически за следродилната депресия. Обикновено те преминават за няколко дни, а ако продължат по-дълго, може да говорим и за болестно състояние. Засега няма нищо тревожно при Галена– всяка четвърта родилка реагира по този начин”, сподели специалист, помолен от репортер на "Уикенд" да коментира поведението на хитовата изпълнителка.

 

Бе третират, на баба им хвърчилото. И на мен да ми върви 1 месец мензис, след раждане, ще съм в следродилна депресия.... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки Камелия снощи се сетих как Фокси се подиграваше на Мангава тут при излизането си, а снощи Шоколадка бе пародията на годината и то директно в отбора на Кама :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаков, аз вчера обещах, че няма да пиша в темата за "Капките...", по обективни причини и смятам, че си готов да ме заместиш в нея. Желая ти успех! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаков, аз вчера обещах, че няма да пиша в темата за "Капките...", по обективни причини и смятам, че си готов да ме заместиш в нея. Желая ти успех! :1000 (30):

 

Жалко, името ти се споменава дори и там. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаков, аз вчера обещах, че няма да пиша в темата за "Капките...", по обективни причини и смятам, че си готов да ме заместиш в нея. Желая ти успех! :1000 (30):

Трябваше Преси да се появи след изпълнението на Деса в Капките и да й се изхили с този смях:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От времето, когато даже Приказките беше култово заведение, в което ходеха хора от цяла България и беше на мода.

 

 

 

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица! Дукеса! :Vishenka_05:

 

Коментирайте движението с ръцете на 1:00 :Vishenka_05:

 

Определено Петра и нейния стил беше успешно заместен от Ивана :D :whistling:

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица! Дукеса! :Vishenka_05:

 

Коментирайте движението с ръцете на 1:00 :Vishenka_05:

 

Боже мили - Люси в бална, натруфена, рокля, с руса коса и пее :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че имитациите й са сила - защото няма, не е имала и няма да има собствен стил. Цял живот копира Кама откъм визия, а от към пеене Кристина Агилера и Марая Кери, уви резултатът е повече от потресаващ!

 

Добре, доста оригинално и изчерпателно. :1000 (33): А са само 2 изречения. На мен ще ми трябват 2 теми и поне 10 "десови" покрай мен, за да стигна до същия извод. :1000 (34):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...