Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А, така и така сме на тема снимките на Кама - възможно ли е някой да ми ги прати с добро качество, че в страницата й не са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А, така и така сме на тема снимките на Кама - възможно ли е някой да ми ги прати с добро качество, че в страницата й не са?

 

Роско е долу на банера. Предполагам, че няма да ви откаже...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, така и така сме на тема снимките на Кама - възможно ли е някой да ми ги прати с добро качество, че в страницата й не са?

Aз ги нямам със сигурност. Защо просто не попиташ в страницата й? Не вярвам да откажат да ги изпратят :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да е информиран. Той работи май в тези среди и познава доста хора от шоубизнеса. Няма лошо, нека си споделя като прецени тук нещо. Той самият Росен си каза, че прави слайда доколкото помня.

Не съм .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хващаме ли бас, че ще мине успеха на "В пет ми звънни" и "Хубаво го запомни"?

Ми те да не са били големи хитове? Нормално е новата да ги мине, по-трудно смилаема от първи път и трябва няколко пъти да я послушаш, за да те зариби. Тук го има ефектът "Галин" и дългото чакане. Но така или иначе, няма да има успех като песните на Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

OMG, това сериозно ли? Нали уж беше щастливо женен!?

А ти сериозно ли смяташ да се вържеш на най-големия лъжец, не само от форума, но и даван - нееднократно - по национална телевизия?

 

По темата - ИМПЕРАТРИЦАТА без поне лампа, не е интересна. Искаме оригиалното, нецензурирано видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те да не са били големи хитове? Нормално е новата да ги мине, по-трудно смилаема от първи път и трябва няколко пъти да ги послушаш, за да те зариби. Тук го има ефектът "Галин" и дългото чакане. Но така или иначе, няма да има успех като песните на Оцко.

 

Сашо каза, че била по-слаба "от предните й песни". Предните две са тия, които цитирах. Не съм твърдял, че са били големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже знам , че ще питате за снимките от "Плюшено мече", имам ги , но нямам разрешението нито на Камелия нито на Теди да ги пускам в оригинално качество.

Сори .. :D :girl_witch:

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато най-голямата мачкаше наред. :1000 (6):

 

уайдскрийнах я малко, след малко още един клип от 97 ма. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

уайдскрийнах я малко, след малко още един клип от 97 ма. ;)

Тъкмо щях да помоля да накачиш и другите, че тя очевидно няма да се сети да си ги добави в канала.

"Очи като звезди" качи, ако можеш. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...