Jump to content



Online : Камелия ft. Алек - Плюшено мече, 2017


Препоръчани коментари

Не харесвам "Докосването има памет", но определено е шедьовър спрямо песента на Камелия. :)

Ама моля ти се, нямаше нужда да го казваш.

Добре,че масата не мисли, като теб и имат вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 142
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Факт е, че всички крадат един от друг.

 

Факт е, че Азис краде яко.

 

Факт и че Мечето е правено по модела на Хабиби. Няма смисъл да се отричат очевидни неща.

 

На мен лично ми е все тая кое откъде е взаимствано или инспирирано, стига да ме кефи, а Мечето определено е добро. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Пеенето на Кама изключително мудно. Явно не само на мен ми прилича супер много на "Хабиби". Не я виждам като хит.

Най-дразнеща е частта на Алек......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво само се правите на разбирачи? Песента е тупалка и ще гърми в дискотеките. Е, мъка е, че е на Кама, която не обичате, но ще го преживеете. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво само се правите на разбирачи? Песента е тупалка и ще гърми в дискотеките. Е, мъка е, че е на Кама, която не обичате, но ще го преживеете. :ad:

 

 

 

ами да ще гърми като Престъпно е,Неповторим,Дай го двойно,Добра дошла,Минута живот нали :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами да ще гърми като Престъпно е,Неповторим,Дай го двойно,Добра дошла,Минута живот нали :roll1:

 

Ще гърми и ще ви спука тъпанчетета. Запеваема е, лесно се помни текст, има го женското изтерясване.... система убиец. След 2 месеца пак ще си говорим....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект ... Поздравления на Камелия ! Между другото за протокола вчера бях в Нови Хан за съпорт на една приятелка, която се явява на "Гласът на България" и мога хора да Ви кажа, че тази жена изглеждаше убиееец. Постигнала е няква яка фигура и много ме впечатли и като жури и поведение. Успех на парчето !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект ... Поздравления на Камелия ! Между другото за протокола вчера бях в Нови Хан за съпорт на една приятелка, която се явява на "Гласът на България" и мога хора да Ви кажа, че тази жена изглеждаше убиееец. Постигнала е няква яка фигура и много ме впечатли и като жури и поведение. Успех на парчето !!!

Къде се снима предаването?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект ... Поздравления на Камелия ! Между другото за протокола вчера бях в Нови Хан за съпорт на една приятелка, която се явява на "Гласът на България" и мога хора да Ви кажа, че тази жена изглеждаше убиееец. Постигнала е няква яка фигура и много ме впечатли и като жури и поведение. Успех на парчето !!!

 

Дължината и конкретността в този пост е правопропорционална, на липсата в тази тема, на традиционните критици, вилнеещи с неподправен хунвейбизъм върху творенията, на "чипровската" невеста вече цяло десетилетие. Някои от тях дори влизат в Рамания анонимни, за да не им видим никовете долу на банера в тази тема. Че откакто излезе творението на Роско и Теди, нещо нямат мотивация да присъстват тук телом, а само духом... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се снима предаването?

 

Сега снимат двубоите до края на тази седмица ... Направи ми супер яко впечатление Камелия. Признавам си, че не съм ревностен почитател, но на мен специално ми стоеше супер адекватна свежа и много забавна. Тя стои между Графа и Поли Генова и определено при такава подредба се откроява. Само да допълня нищо лично разбира се, ноооо Симона Загорова и тя беше вчера на двубоите с доста стабилна агитка, но нямам идея дали е продължила ..... Не се заяждам само отбелязвам факта !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега снимат двубоите до края на тази седмица ... Направи ми супер яко впечатление Камелия. Признавам си, че не съм ревностен почитател, но на мен специално ми стоеше супер адекватна свежа и много забавна. Тя стои между Графа и Поли Генова и определено при такава подредба се откроява. Само да допълня нищо лично разбира се, ноооо Симона Загорова и тя беше вчера на двубоите с доста стабилна агитка, но нямам идея дали е продължила ..... Не се заяждам само отбелязвам факта !

Супер, време беше да се пробва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

... ноооо Симона Загорова и тя беше вчера на двубоите с доста стабилна агитка, но нямам идея дали е продължила..... Не се заяждам само отбелязвам факта!

 

А така, сега остана Кама да е треньор на Симона и чалгата ще живне от нищото... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така, сега остана Кама да е треньор на Симона и чалгата ще живне от нищото... :1000 (29):

 

За моя изненада Симона е в отбора на Иван Лечев ахахаха .... ама интересното предстои !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е слаб, изпълнението е слабо, мелодията - позната.

Но ако ми я пуснат някъде вероятно бих се напил на нея.

Това е истината и всеки опит да изкарате парчето нещо повече е безсмислен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е слаб, изпълнението е слабо, мелодията - позната.

Но ако ми я пуснат някъде вероятно бих се напил на нея.

Това е истината и всеки опит да изкарате парчето нещо повече е безсмислен.

 

Ще се съсредоточа в червеното тектстче. В него има всичко, за което говорим в тази тема.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно с такива "провлачени" песни Камелия ме спечели - не сърцераздерателни балади, не мазни кючеци, а умерени меланхолични песни и тази е точно такава. Да, има "мазничък" отсвир, напомня на "Хабиби", но колко песни приличат на тази на Азис, нормално.

 

Трябваше да снима клип, това оправдаване с изтичането на песента не мога да го приема... Нито е някаква друсалка, да не знае къде се намира и какво прави, нито пък е от вчера на клубната сцена, че от радост песента да "изтече" в нета. Ясно е, че Цветин я е снимал от пулта на DJ-я, че са си качили песента в нета, под претекст че е колаборация с Азис, за да се зашуми малко предварително. Такива ПР-трикчета са ни отдавна ясно, не е нужно да се правим на балами. Да, слайдшоуто е хубаво, но... щеше да е по-хубаво ако тази песен имаше клип, а тя със сигурност няма да има. Бози като "Дай го двойно" и "Добре дошла" имаха клипове, а тази хубава песен ще остане без. Лошо... Дано покрай реалитито Камелия се активизира и пусне повечко песни (с клипове!), защото именно в клиповете й е силата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...