Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз искам да видя вашите физиономий, когато затвърди позицията си на вечната втора !

Няма как да е вечна втора, след като вече има една победа в риалити (две ако зачитаме победата й като ментор). :whistling:

И да спечели, и да не спечели, за мен най-важното е ДС да се представи добре и отново да разчувства хората и да ги вдигне на крака- ето това значи признание!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е вечна втора, след като вече има една победа в риалити (две ако зачитаме победата й като ментор). :whistling:

И да спечели, и да не спечели, за мен най-важното е ДС да се представи добре и отново да разчувства хората и да ги вдигне на крака- ето това значи признание!

Успех !!!

С вдигането на крака !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че колегите ѝ я подкрепят. Дано спечели.

 

Въпреки че не смятам, че ДесиСлава е извадка за чалгата, тя е съвсем отделно нещо. Абсолютно никоя друга не може да пее толкова стилове така добре (може би единствено Преслава).

 

И още нещо - не обръщайте внимание на елементарните провокации на шепа недоклатени тук, а насочете енергията и смс-те си към Дес, та да спечели и този формат :)

 

Колко време се очаква да продължи финалът днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че колегите ѝ я подкрепят. Дано спечели.

 

Въпреки че не смятам, че ДесиСлава е извадка за чалгата, тя е съвсем отделно нещо. Абсолютно никоя друга не може да пее толкова стилове така добре (може би единствено Преслава).

 

И още нещо - не обръщайте внимание на елементарните провокации на шепа недоклатени тук, а насочете енергията и смс-те си към Дес, та да спечели и този формат :)

 

Колко време се очаква да продължи финалът днес?

3 часа, 3 и половина макс. Гледаш ли го?

Нямам търпение за ПЛАНИНАТАААААААААААААААААААААА! :girl_cry2: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е много любима песен и то точно в тая версия, а не в тъпия ремикс.

Много добре имитира, на места само въздух не ѝ достига, но хем е трудна песента, хем тя се опитва да докара Стефка Съботинова, което едва ли много певици в България го могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна. Усети се, че имитира, а не просто си изпя песента.

Да чуем сега и другите, пък после ще видим.

Готини коментари от журито, звучаха най-накрая адекватно.

Гласувайте ей :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова тв на живо от сайта на нова през сафарито(телефона), няма бъгове, няма нищо.

 

Ето защо я обичам тази жена! :Vishenka_05:

 

Аз го намерих тука

 

http://tvmaniabg.com/nova-tv/

 

Строши ги :) Дано спечели!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна Деси Слава! Не гласувам в риалити формати, музикални и т.н, но тази жена с изпълненията си ме накара да я подкрепя няколко пъти. И сега естествено ще го направя!

А сега... просто прекрасна. Личи си, че Деси Слава си обича народната музика. Поклон пред таланта ѝ!

А иначе - каквото ще да става - да печели, да губи... Важното е, че изпълненията остават и ще си ги гледаме и слушаме!

:notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително доволен съм, че Деси успя да докара гласа на Стефка Съботинова. Ето това беше имитация!

И Люси се представи добре, а визуално са я направили 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Деси Слава. Изключително трудна песен. Не я изпя като себе си, а се опита максимално да имитира оригинала, което в случая е ужасно трудно, но успя. Не ме интересува дали ще спечели, важното е, че това изпълнение ще остане. Вече си го качих на тела :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси беше просто невероятна, а Люси не ми хареса грам.. а не знам защо мислех, че ще се справи доста добре. А то на места беше чак плачевно.

А тази София не знам защо, но ми е толкова антипатична... голямо бутане и хвалене беше целия сезон, а не мисля, че е кой знае какво. И все някакви фасони, физиономии... имам чувството, че доста си е повярвала наистина. Всички седяха нормално на столовете, тя се чекнеше по тях в няколко епизода и правеше все едни муцки. Пък гледам хората много и се радват, та чак не разбирали що не била на финал?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...