Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами виж само как имитираше Софка, все едно има паркинсон.

Поредната никому известна кукувица която се срамува да ''имитира'' чалга и го превръща в пародия какъвто е нейната музикална кариера!

По принцип Софка си е като болна от паркинсон.

 

sofi-marinova-eurovision-2012-dance.gif

 

Много се забавлявах с имитацията на Михаела, което е най-важното за подобен тип шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На Преси е класи над това. :Vishenka_05:

 

О,да!Плюс това гласът на Преси има дрезгавината,която Деси няма за да имитира гласа на Тина.Но като цяло Деската си го каза,че е по -флегматична,а и то се вижда кои роли й бяха най-силни и кои най-слаби.Преси разби с тази роля и си спечели съвсем заслужено.

П.С.Как си обясняваш слабата зрителска подкрепа към Преси миналата година? :girl_cry2: Тогава Михаела и Люси бяха Геро и Поли (бутаните напред) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,да!Плюс това гласът на Преси има дрезгавината,която Деси няма за да имитира гласа на Тина.Но като цяло Деската си го каза,че е по -флегматична,а и то се вижда кои роли й бяха най-силни и кои най-слаби.Преси разби с тази роля и си спечели съвсем заслужено.

П.С.Как си обясняваш слабата зрителска подкрепа към Преси миналата година? :girl_cry2: Тогава Михаела и Люси бяха Геро и Поли (бутаните напред) :3fdb8960598fa63e:

Ами, честно да си кажем, тя не се справяше блестящо :3fdb8960598fa63e: И съм останал с впечатление, че зрителският вот за нея почти винаги беше силен. Иначе Геро и Поли не ги понасях. Геро ме кефеше в началото, ама като почна и той да се цупи за точки и места и ми стана противен. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро и Михаела пръснаха! Миро ми е фаворит от самото начало. Кефи ме, че във всеки образ вкарва и от неговия глас, но нормално човека е музикант, идва му от вътре.

Десислава тоя път беше зле, но и пожелавам успех, заслужава да е на финал. Наистина попиля Преса от към образи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро и Михаела пръснаха! Миро ми е фаворит от самото начало. Кефи ме, че във всеки образ вкарва и от неговия глас, но нормално човека е музикант, идва му от вътре.

Десислава тоя път беше зле, но и пожелавам успех, заслужава да е на финал. Наистина попиля Преса от към образи.

То добре, че е музикант, ама идеята на шоуто е точно противоположната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих искал да гледам шоуто с непознати лица. Да не са известни личности, да има кастинг, да се записват хора и така. Дано и те имат някаква такава идея и да я реализират догодина :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На Преси е класи над това. :Vishenka_05:

 

Преслава пее фалшиво във всяка фраза. Да като имитация е по близко до Тина, но като изпълнение е много слабо. Личи си, ч Преслава не познава нито много добре песента, а английския и е шит...

 

 

ДесиСлава има много по добри изпълнения на The best и отново без да имитира Тина.

ДесиСлава е обратния образ на Тина. Ако Деса е лирична и нежна като глас, Тина е е с дрезгав , характерен за рока глас. Ако Тина кипи от енергия, то ДесиСлава излъчва цялото спокойствие на света.

 

 

Преслава в кариерата си няма лайв като този на Деса, към който си дал линк. ДесиСлава пее страхотно тази песен без да копира Тина или която и да е друга.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка няма ли някой от участниците да се превъплъщава в Десислава? Спокойно може да се дадат за имитация клиповете ѝ "Мъжете всичко искат" и "Невъзможно е да спрем", където е супер разчупена. Или, може би на "100 парички, бате", където кърти с присъствие... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка няма ли някой от участниците да се превъплъщава в Десислава? Спокойно може да се дадат за имитация клиповете ѝ "Мъжете всичко искат" и "Невъзможно е да спрем", където е супер разчупена. Или, може би на "100 парички, бате", където кърти с присъствие... :1000 (29):

 

Уви, няма да я имитират, освен ако някой от финалистите не си избере нея. :1000 (29):

На мен много ми се искаше някой да имитира "И на всички като тебе", представям си Коцето или Башар с прилепналия костюм как размахват вериги и брадви, или как застават пред Фънки и му пеят "Ти на мене ня'а ми говориш така!"... :roll1:

 

Михаела пя страхотно, но гримьорите този сезон ще ме уморят... Мацнали малко брозант по лицето, а останалите части от тялото- светли... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо навреме сега.

Нещо по-специално до момента, някой много добре да се представи?

Днес ще отпадат ли участници?

Средна работа до момента.

Ще отпаднат четирима, от които трима са ясни- Коцето, Башар и София.

 

Това е от моментите, в които нямам коментар за Деси... Голяма е! Дори и Йорданка взе, че го призна, Фънки също, по своя си начин... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе много пее Деса балади - спор няма. Изкърти и тази вечер. Макар че струва ми се, че и още по-добре може да я изпее. Но е факт, че само тя от тазгодишните участници в действителност може да те развълнува. Никакви Михаели, никакви Люсита. И коментарите във ФБ го доказват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...