Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Тука не става дума за преценка, вие сте тотално субективни в мислите си. Щом е Деса винаги ще кажете, че е била супер или поне прилично. А се подигравате на Камелотите.

 

Честно, мислех ви за по-обективни от тях, но щом не можахте да признаете слабата адаптация на Десита, няма какво повече да допълня.

Михаела според мен беше доста по-зле. Преекспонира образа, изобщо не се опита да наподоби изплълнението и повече биеше на пародия, но тук всички плюете Деса по традиция :mf_surrender: И никой не е казал, че Деси Слава е показала нещо невиждано и нечувано. Ако трябваше само да пее без да се движи щеше да е много по-добре например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси Слава си беше Ок- нито много зле, нито много добре, по средата. Оценките като цяло не бяха обективни, не само за нея. Няма какво да повтаряме едно и също, да почакаме да я видим как ще се развие по-натам и дали ще накара Фънки да й даде 10 някой път. :D

И понеже някой в преден пост беше споменал Преслава- при нея случаят беше различен. Тя през годините беше много добре излъскана откъм имидж и въпреки някой и друг гаф в Биг Брадър това почти не се промени. Но Капките тотално я сринаха от тази страна, защото тя самата стана за резил с не много добрите имитации и лошия английски, а и с ниската подкрепа от страна на всички, включително и публиката, в дадени предавания. Докато Деса я гледаме в кофти ситуации от поне десетина години (всъщност от точно 10- Вип Брадър 2007 :1000 (29): ). А и, честно казано, цялостно първия епизод за нея беше по-добър отколкото за Преслава, най-малкото го нямаше онзи голям хейт извън форума- както бях казал поне 70% от коментарите по други места са положителни и почти никой не я изкарва най-зле, само тук е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава си беше Ок- нито много зле, нито много добре, по средата. Оценките като цяло не бяха обективни, не само за нея. Няма какво да повтаряме едно и също, да почакаме да я видим как ще се развие по-натам и дали ще накара Фънки да й даде 10 някой път. :D

И понеже някой в преден пост беше споменал Преслава- при нея случаят беше различен. Тя през годините беше много добре излъскана откъм имидж и въпреки някой и друг гаф в Биг Брадър това почти не се промени. Но Капките тотално я сринаха от тази страна, защото тя самата стана за резил с не много добрите имитации и лошия английски, а и с ниската подкрепа от страна на всички, включително и публиката, в дадени предавания. Докато Деса я гледаме в кофти ситуации от поне десетина години (всъщност от точно 10- Вип Брадър 2007 :1000 (29): ). А и, честно казано, цялостно първия епизод за нея беше по-добър отколкото за Преслава, най-малкото го нямаше онзи голям хейт извън форума- както бях казал поне 70% от коментарите по други места са положителни и почти никой не я изкарва най-зле, само тук е така.

Айде да не сравняваме, защото Преси се справя далеч по-добре с рок образите от Деса, отделно хонорарът й е далеч по - висок. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не сравняваме, защото Преси се справя далеч по-добре с рок образите от Деса, отделно хонорарът й е далеч по - висок. :3fdb8960598fa63e:

Въпросът е за кои рок образи говорим. Десислава неведнъж е показвала колко е добра като пее Тина Търнър и ако й се беше паднало това, можеше да отвее дори и Преслава. И същата работа с Преслава ако имитираше Europe- можеше да не й се получи, макар че тя си има характерната рок дрезгавина в гласа и поначало е предразположена за подобни роли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не разбирам - признавате ли, че Деса беше в дъното или не? Не говорим за последното място, нека е субективно точното подреждане, става дума за ориентир, който сочи, че беше след слабите за вечерта!

 

А какво очаквате? 70% от коментарите сте ги писали вие... другите 30%, които не слушат чалга и не са фенове.

 

Деса пя добре, но от подскачането не можеше да поеме въздух. А накрая 5 минути се задъхва. Да не говорим, че няколко пъти избърза и не беше координирана със синбека. И като пееше гледаше като повик на запек. Напъваше се.

 

В повече й дойде. Много в повече. :whistling: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука не става дума за преценка, вие сте тотално субективни в мислите си. Щом е Деса винаги ще кажете, че е била супер или поне прилично. А се подигравате на Камелотите.

 

Честно, мислех ви за по-обективни от тях, но щом не можахте да признаете слабата адаптация на Десита, няма какво повече да допълня.

 

Много е трудно да опитваш да водиш диалог с човек, който слага всички хора, които харесват Десислава, под общ знаменател.

Всичко е въпрос на ЛИЧНО възприятие. На мен ми хареса, беше ми забавно да я видя по-активна на сцената и не ми пука, че се била задъхала и така.

Постара се и направи каквото можа като за първо шоу и превъплъщение и толкова.

Да не говорим, че и Виктор Калев каза колко е трудно жена да изпълни мъж, мнението на човек, който е правил хиляди роли.

 

За другата седмица Люси има най-лесната задача. Гласа й винаги ми е бил 1:1 с този на Поли Генова.

Вчера най-много ми хареса София.

 

Да, и аз в началото като не знаех кой е Майкъл Джексън вчера, си мислех, че е Поли :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не разбирам - признавате ли, че Деса беше в дъното или не? Не говорим за последното място, нека е субективно точното подреждане, става дума за ориентир, който сочи, че беше след слабите за вечерта!

 

А какво очаквате? 70% от коментарите сте ги писали вие... другите 30%, които не слушат чалга и не са фенове.

 

Деса пя добре, но от подскачането не можеше да поеме въздух. А накрая 5 минути се задъхва. Да не говорим, че няколко пъти избърза и не беше координирана със синбека. И като пееше гледаше като повик на запек. Напъваше се.

 

В повече й дойде. Много в повече. :whistling: :gun_bandana:

Признаваме, че не е била сред най-добрите, но чак дъното- не. Йорданка и Виктор не я класираха на последно място, а Фънки го направи само защото е Десислава, а преди това и тримата се изказаха ласкаво за нея. После просто и самите участници не я подкрепиха, защото имаха само един избор, и затова остана на последно място. Но гласуването на зрителите показа друго нещо. И съвсем не смятам, че тези зрители и онези 70% позитивни коментари са само на Десови (ако е така, значи сме много повече, отколкото очаквах :1000 (29): )... Следя Фейсбук и един друг форум (най-големия в Бг) и почти няма коментари 'Най-зле беше'. Да не говорим какво нереално подбутване получи един Джаферович например- позволиха му да пее с талантлив дуетен партньор, който замаскираше не-пеенето му. И накрая- второ място. И не му се налагаше да танцува, а само да седи. И Десислава може така. Да не говорим, че сред най-оплюваните за вечерта ми се струват Башар Рахал и Коцето Калки, макар че лично според мен и те се представиха ОК.

 

Другата седмица Миро ще е номер 1, според мен- ще се получи някаква комедия както когато Геро имитираше Спайс Гърлс и хората ще го оценят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина не се осмелява кючеците си от по един тон да пее на живо докато се чекне, вие сте тръгнали да сравнявате трудна песен с динамика на сцената :mf_surrender:

Деса пя добре, а ако бе статична щеше да е още по-добре, но няма как в такъв образ да стои като Адел на сцената и да мисли само за песента. Нито пя с орнаментиката типична за гласа й, нито стоя като закована, напротив.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз реших преди да пиша за представянето на Деси, да изгледам още веднъж епизода, да се поинтересувам и от мнението на пишещите във ФБ групата на предаването. Разбира се, че не съм впечатлен, тъй като се впечатлявам доста трудно,но и по никой параграф не съм разочарован Слушам ДесиСлава над 15 години и знам каквоможе и какво не. Като разбрах, че ще е първа, което е голяма отговорност, очаквах да се орезили и журито да я побърка, но за моя радост дори се хареса и на тримата и получи и комплименти. Образа беше много неподходящ за нея. А още по трудно е да пееш една песен по един начин години наред и само за седмица да трябва да я представиш по коренно различен начин. Отново Деси се доказа вокално. Беше задъхана, защото кога Деса е скачала толкова по сцена и то с тези килограми... На 2 пъти избърза. От 10 бих и дал 7. Дразни ме, че зведа от нейния ранг показва такова притеснение. Да, нормално е да го има,но не и феновете да го виждаме. Не е на 10, за да се лигави толкова. Една малолетна Миша не показва такива лигавщини. Чак ме дразни.

 

Сега погледнах първите изпълнения на Азис и Преса. Излагация тотална ижурито ги скъса като Преса , която уж била много добра в рока,я оприличиха на Милко , вместо на Фреди. Има защо сенуж да е бесен. Деса е по добра във всеки един музикален стил и това пролича дори в критиката на журито. Азис беше по зле и от Преса, и от Деса. Деса отново печели точки за фолка като най кадърната. Преса беше пълнеж в нейния сезон, а тук открива кръстницата и - Голямата Деси Слава

 

Разбира се очаквам много повече от нея. Обещала го е на феновете

 

 

И все пак чалгарит от трите сезона си приличат по едно - мързел. Първо прибират най - големите хонорари, а дори не разреждат участияа си, за да могат да правят достатъчно репетиции над образа, който трябва да имитират. Виждам, че Деса го осъзнава след първия концерт по нписаното от нея в страницата си...

 

А на този Джефаров излишно и жури и публика му вдига акциите. Люси и Миша за мен бяха много по добри от Деси, но и двете нямат кой зне какви други ангажименти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси не се представи на нивото, което лично аз очаквах, както и повечето от вас.Това в никакъв случай не значи,че е била зле.Напротив, беше си прилично. Според мен трябва да е много по-отпусната и свободна на сцената. Не е от вчера в шоубизнеса,че да има притеснения и т.н.Изглеждаше ми дървена, сякаш в главата й се въртеше "а сега какво трябаше да направя".Ако си позволи да не й пука от коментарите, ще се справя в пъти по-добре.

 

Колкото до предаването... съжалявам само, че Виктор Калев е жури, а не участник. Изключително много го харесвам и щях да се радвам да го видя като участник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джефарович всеки го харесва - чужденец, готин акцент, той изглежда свястно момче, българска булка има, не е тъпунгер като Божигол, нормално да има високи акции.

Иначе от Десислава всеки има огромни очаквания, защото има глас за трима души и пее всичко. Така че винаги ще й се намери кусур, просто защото е голяма певица и началната настройка на журито към нея е много по-различна отколкото към другите участници, с изключение на певците.

Трудна й беше малко песента, но като цяло си имаше енергията, имитацията, докато при Миро аз имитация не видях, нито пък чух наченки на Елтън Джон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си мразил Деса, поне има глас за разлика от златната рибка.

Михаела не беше грам добре.

Деса ми е в топ 3, мразя Фатмесовите, на тях го връщам :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Рачков и Заека са се изтъркали :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път Джаферович не беше подпомогнат от някой друг, браво. Представи се доста добре, макар че пеенето ми беше някакво... странно. :1000 (29): Но като за не-певец се справя ОК.

Хах, голям бъзик с Преслава и Фики! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...