Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

И аз съм за Blueberry, Salvatore & Kondomcho. Доста неочаквано е, че и тримата можаха да се съхранят като положителни участници и да не влязат в нито един конфликт. Калин ми е симпатичен и приятен по принцип, но не и образът, в който влезе.

Надявам се коментаторите да помогнат с избора, ако не, ще гласувам в анкетата със затворени очи и каквото стане :D Пък най-лесно ще ми бъде, ако има 3 анкети - за 4-то,3-то и 2-ро място, ще мога да подкрепя и тримата по веднъж.

 

Предлагам да има изненада - тъй като на финал обикновено са 5-ма, да направите анкета един от участниците да се завърне и да се състезава на финала.

 

Каквото и да се случи, сигурен съм, че участниците се забавляват. Успех на всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да има изненада - тъй като на финал обикновено са 5-ма, да направите анкета един от участниците да се завърне и да се състезава на финала.

 

ЗА!

Нека върнем някое Д :) Динев или Денис. Заслужават го :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Релаксирайте със Седорелакс + тази песен...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Blueberry, Salvatore & Kondomcho. Доста неочаквано е, че и тримата можаха да се съхранят като положителни участници и да не влязат в нито един конфликт. Калин ми е симпатичен и приятен по принцип, но не и образът, в който влезе.

Надявам се коментаторите да помогнат с избора, ако не, ще гласувам в анкетата със затворени очи и каквото стане :D Пък най-лесно ще ми бъде, ако има 3 анкети - за 4-то,3-то и 2-ро място, ще мога да подкрепя и тримата по веднъж.

 

Предлагам да има изненада - тъй като на финал обикновено са 5-ма, да направите анкета един от участниците да се завърне и да се състезава на финала.

 

Каквото и да се случи, сигурен съм, че участниците се забавляват. Успех на всички!

Благодарим за предложението, но четиримата финалисти се бореха със зъби и нокти да стигнат до финала и не би било честно спрямо тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава : Кели до победа!!! Подкрепям Кели, ако не спечели предлагам на частта "Не е хапка това за твоята уста", да налапаме нещо голямо и да се задавим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Три от моите пилета на финал! УОУ! Кели - победител! Той ме е защитавал със зъби и нокти с години на ред, време е да му върна жеста!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Blueberry, Salvatore & Kondomcho. Доста неочаквано е, че и тримата можаха да се съхранят като положителни участници и да не влязат в нито един конфликт. Калин ми е симпатичен и приятен по принцип, но не и образът, в който влезе.

Надявам се коментаторите да помогнат с избора, ако не, ще гласувам в анкетата със затворени очи и каквото стане :D Пък най-лесно ще ми бъде, ако има 3 анкети - за 4-то,3-то и 2-ро място, ще мога да подкрепя и тримата по веднъж.

 

Предлагам да има изненада - тъй като на финал обикновено са 5-ма, да направите анкета един от участниците да се завърне и да се състезава на финала.

 

Каквото и да се случи, сигурен съм, че участниците се забавляват. Успех на всички!

За да не се колебаеш толкова много, предлагам да гласуваш за Кралицата! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм луд колкото 10 Биг брадъра, Биг брадър, не сте познали кой вкарвате в къщата!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах такава подкрепа към мен от твоя страна :Vishenka_05:

Всички знаем коя е кралицата!! В момента чака камерите да я дадат в близък план за да се разплаче и да инсценира припадане, за да събере още повече зрителска подкрепа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ариана Гранде подкрепи Blueberry : Be like me, be like Blueberry - Be dangerous woman! Vote for her!

Аз съм си много dangerous! Salvatore може да потвърди. И Кели ще може, ако вземе да спечели. Но вероятно ще са му последните думи...

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм си много dangerous! Salvatore може да потвърди. И Кели ще може, ако вземе да спечели. Но вероятно ще са му последните думи...

giphy.gif

 

Факт.... :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДОБЪР ВЕЧЕР ДРАГИ ЗРИТЕЛИ! ВРЕМЕ Е ЗА ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ НА ВИП БРАДЪР РАМАНИЯ!!! НАСТРОЕНИЕТО В ЗАЛАТА Е НА СТО. НЕКА СЕ ВКЛЮЧИМ В КЪЩАТА. СЪКВАРТИРАНТИ, КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ ?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...