Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Благодаря на Dinnev's Army, Greece и Macedonia за подкрепата, но явно хората ме искат навън, при тях, а не сред тези нерези тук. :ba: Тази продукция и без това не ме заслужаваше... Кели, мила, Конди да те разпори още 30 пъти и 3000 шева на гъза да имаш, от болка да не можеш да пръднеш. Лека вече на всички, след няколко дни ще се появя в защита на някой финалист!

Аз мисля, че този път всички се убедихме че някой манипулира и тая анкета.

Не може ти две години подред да си в топ 3 и даже да си печелил (не съм сигурен) награда за потребил, да имаш толкова приятели и познати, да си активен и да те изгонят пред човек, който не познава никой и не пише нищо кой знае какво. И не вземам тъпата игра на сериозно, а просто като се прави нещо - се прави като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Винаги съм знаела, че макар наградите и класациите да не са важни за мен, те ме следват. Така стана и с Кали, истинският победител днес. Какво толкова сме ви дали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че този път всички се убедихме че някой манипулира и тая анкета.

Не може ти две години подред да си в топ 3 и даже да си печелил (не съм сигурен) награда за потребил, да имаш толкова приятели и познати, да си активен и да те изгонят пред човек, който не познава никой и не пише нищо кой знае какво. И не вземам тъпата игра на сериозно, а просто като се прави нещо - се прави като хората.

Да се правят нещата като хората ?

Аз к'во мога да направя по въпроса ?

Нито имам достъп до IP нито мога да видя кой е гласувал.

Щото как пишете всички ме изкарвате мен виновен.

 

 

Така беше!

А ти с кое право казваш, че е гласувано от Майката На Кеми без да имаш доказателства? Аз пратих скрийн на Диннев да види, че това е абсолютна лъжа, но е супер грозно това което направи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с какво спечели хората Кели днес?

 

Преси: Ами той е много скромен човек, Динев също е сладурче. И двамата са мои фенове, което ги определя като изключително тактични и скромни хора. Все пак те се припознават в идола си. Никога нито един от нас тримата не е ламтял за награди, победи, а само за хорската любов. Не искам да говоря, за да не обидя някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се правят нещата като хората ?

Аз к'во мога да направя по въпроса ?

Нито имам достъп до IP нито мога да видя кой е гласувал.

Щото как пишете всички ме изкарвате мен виновен.

Не го казвам за теб.

Говоря за тези, които гласуват и манипулират нещо което искаше да направиш готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, моя любима публико! :Vishenka_05: Ще отправя молебен Преслава да изкара мегахит през 2017.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го казвам за теб.

Говоря за тези, които гласуват и манипулират нещо което искаше да направиш готино.

Ами точно така звучи.

Все едно тоя една анкета не може да контролира.

Първо по другите сайтове имаше манипулации, сега тук мислите, че ги има.

Не знам вече как да го правя това гласуване за да угодя на всички.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, моя любима публико! :Vishenka_05: Ще отправя молебен Преслава да изкара мегахит през 2017.

Горещата новина е, че ще имате дует с Преслава, който е контра на двойката Галена / ФикЛена, вярно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горещата новина е, че ще имате дует с Преслава, който е контра на двойката Галена / ФикЛена, вярно ли е?

Да, ще бъде ft. с Галин :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка само -А. и компания са на финал! :1000 (29):

Особено Конди ми е голяма компания.

Всеки ден си пием кафето в Пловдив заедно.

И между другото аз съм в супер отношения с Динев - гръмни от яд.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено Конди ми е голяма компания.

Всеки ден си пием кафето в Пловдив заедно.

И между другото аз съм в супер отношения с Динев - гръмни от яд.

Остави човек, това е игра. Хората трябва да се забавляват, но дори малките загуби понякога са обидни. Ще им мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък квото го взехте на сериозно, ебати ненормалниците. Големи конспирации, големи обвинения. Кели-любимката на народа!! Някои хора няма да спят тази нощ, че Кели изкара престоя си все едно е на санаториум и въпреки това е на финал!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък квото го взехте на сериозно, ебати ненормалниците. Големи конспирации, големи обвинения. Кели-любимката на народа!! Някои хора няма да спят тази нощ, че Кели изкара престоя си все едно е на санаториум и въпреки това е на финал!!

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ма шевовете й много лабави бе, за нищо не става...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...