Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи, като почнат "десовите" да ми редят някакви песни, които и имената им не помним, а са от миналата година и раздуват балона ми иде да си легна... :gun_bandana:

То така и ти с песните на Кама ;-)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, аре стига с тия Зайчета и Не го прави, тия ги чоплихме там колко страници бяха в Кама вс Деса, и даже най-върлите Фатмессови се съгласиха че са си ги слушали само у тях си.

 

Не вървите просто.

 

Ако не беше се фанала за полата на Жалка, Кръглата щеше да се търкаля още у тях си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше се фанала за полата на Жалка, Кръглата щеше да се търкаля още у тях си.

Верно бе, как не се бях сетил, дееВа? :1000 (29):

Галена и Деси Слава са приятелки, а някои същества тук се опитват да скарат феновете им, но да се надяваме, че тези на Галена имат нещо в сивите гънки... Или пък ще дойде момент, в който Галена ще се разсърди на Деси Слава за някоя класация тази година, следователно няма да са приятелки вече, и Десови ще трябва да правим коалиция с Пресови. Хм, интересно става... :baaasmiley:

 

Деси Слава яко Ви гази по нервната система и това мнОООООООООго ми харесва...

Чакам резултатите за Видеоклип, та да видим кООООООлко сме попрекалили Десовите. :whistling: :1000 (30):

 

Брутализъм, ама клипът е копиран от Минута живот на Камелия!

:1000 (29): :1000 (29):

 

Мхм... страхотна логика (в годините)! :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно бе, как не се бях сетил, дееВа? :1000 (29):

Галена и Деси Слава са приятелки, а някои същества тук се опитват да скарат феновете им, но да се надяваме, че тези на Галена имат нещо в сивите гънки... Или пък ще дойде момент, в който Галена ще се разсърди на Деси Слава за някоя класация тази година, следователно няма да са приятелки вече, и Десови ще трябва да правим коалиция с Пресови. Хм, интересно става... :baaasmiley:

 

Деси Слава яко Ви гази по нервната система и това мнОООООООООго ми харесва...

Чакам резултатите за Видеоклип, та да видим кООООООлко сме попрекалили Десовите. :whistling: :1000 (30):

:1000 (29): :1000 (29):

 

Мхм... страхотна логика (в годините)! :1000 (30): :1000 (29):

Изказването ми беше иронично. Искам те пак в от лято'10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То така и ти с песните на Кама ;-)

И на Галена, и на Алисия, и на Преслава - всичко идва и си отива. Няма какво да се лъжем.

Сигурно в момента това "Трепни" е по-голям хит от всичко излязло в последните 3 месеца. :1000 (29): Може да е платила на Божигол за реклама. И Камелия да му плати, ама песента й е незапеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно бе, как не се бях сетил, дееВа? :1000 (29):

Галена и Деси Слава са приятелки, а някои същества тук се опитват да скарат феновете им, но да се надяваме, че тези на Галена имат нещо в сивите гънки... Или пък ще дойде момент, в който Галена ще се разсърди на Деси Слава за някоя класация тази година, следователно няма да са приятелки вече, и Десови ще трябва да правим коалиция с Пресови. Хм, интересно става... :baaasmiley:

 

Деси Слава яко Ви гази по нервната система и това мнОООООООООго ми харесва...

Чакам резултатите за Видеоклип, та да видим кООООООлко сме попрекалили Десовите. :whistling: :1000 (30):

:1000 (29): :1000 (29):

 

Мхм... страхотна логика (в годините)! :1000 (30): :1000 (29):

 

Ми не аз правя коментари, че Фатмето я смачкала Жалка, чак ми стана тъжно, щото ако верно и се метне .... ша стане страшно.

 

Но продължавайте така, накрая шъ тряя прайте коалиция с Петко на Татяна :), той няма да ви откаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изказването ми беше иронично. Искам те пак в от лято'10.

Досетих се, но бях длъжен да поясня. Да не стават объркания все пак, че коя беше Деси Слава преди да срещне Галена...

 

Но продължавайте така, накрая шъ тряя прайте коалиция с Петко на Татяна :), той няма да ви откаже.

Еееее, много обичаш да кълнеш ми се струва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Галена, и на Алисия, и на Преслава - всичко идва и си отива. Няма какво да се лъжем.

Сигурно в момента това "Трепни" е по-голям хит от всичко излязло в последните 3 месеца. :1000 (29): Може да е платила на Божигол за реклама. И Камелия да му плати, ама песента й е незапеваема.

Трепни е хит от излизането си, но това е традиция в БГ. Така беше и с Пиле и с почти всеки голям хит на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А забелязвате ли, че чалгата е окупирала всички предавания. Черешката вече трета седмица с фолк певица.

 

Награди нЕма, но никога не е била такава сериозна окупацията в забавните програми.

 

Кама в Гласът... Деса, МАра и Жалин в Черешката... евентуално Деса в капките...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, какво мислиш за първия и единствен хит на Бони в Пайнер? :Vishenka_05:

 

Бони пее ужасно тук, иначе клипът е страхотен! Бони имаше една по-яка с някаква булка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А забелязвате ли, че чалгата е окупирала всички предавания. Черешката вече трета седмица с фолк певица.

 

Награди нЕма, но никога не е била такава сериозна окупацията в забавните програми.

 

Кама в Гласът... Деса, МАра и Жалин в Черешката... евентуално Деса в капките...

 

Само хитове няма никакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони изгониха ли я от Пайнер или тя напусна? :1000 (29):

Яки песньовки правеше докато беше там.

Мисля, че я изгониха за укриване на участия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Проектите на Цветелина винаги на ниво!

Много ми е стрнна Янева като образ. Покрай Пеевски е доста недолюбвана, но като изкара яка песен й се получава. Хем е от топ певиците, хем не точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото никакъв шум не се вдигна.

 

Тая песен я спукваха от ротация по маса телевизии.

Ама е яка де.

Брутална е, кара ме да се чувствам секси :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре. Каква продукция взеха да вадят тия талибани, а доскоро бяха последната дупка на Балканите. Много хубави мелодии правят.

 

На тоя специално песните са му топ. Ето още една с много яка мелодия:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя специално песните са му топ. Ето още една с много яка мелодия:

 

Топа е "Джане, джане тууу раджааа " :1000 (30): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...