Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Теди Грозданов пак е мазал яко по снимките. По-бездарен в обработката от него не знам дали има.

 

Такъв му е стила, но никога не го правите на проблем, когато снима почти цялата чалга, а само когато го прави с Камелия.

 

Което е комплимент за Кама, несъмнено и всички знаем това. И причината я знаем, никой не може да изглежда в нашата чалга като Кама, когато се постарае. :ad:

 

 

ДесиСлава много е подпухнала бе хора ... :helpsmilie:

 

Да, жена ми беше така, като забременя с щерката. Беше на почти същите години, като Деса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или просто доста е напълняла. И аз забелязах, но то е фрапиращо. Доста е голяма разликата.

Изключително много на промоцията на Коце като я видях ... :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или просто доста е напълняла. И аз забелязах, но то е фрапиращо. Доста е голяма разликата.

 

Тя си трупа от миналата година, но сега се е освинила. За подпухването говорех по-горе, а не за надебеляването при жена ми, че сега се загледах в Деса. Но това не е за пръв път при нея. Тя си е склонна към трупане. Сега се е успокоила, че се измъкна от фалита и компансира лишенията от предни години. Което е пълна липса на каквато и да е дисциплина. Нали уж е публична личност, а не квартална невеста, с преходен сексапил....?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Деси Слава въобще не е за подигравка. Чак толкова рязко наедряване не е имало при нея досега. Дано откъм здраве всичко да е наред и това да е просто временно напълняване или... бременност.

От друга страна и тя самата не се усеща как понякога облича неподходящи дрехи, които я правят по-пълна, отколкото е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е смешното? Това да се подиграваш на някой, че е напълнял е повече от детинско.

Ти ли го казваш? Дето се присмиваше на Гергана каква била станала.

Като ти казваме, че лицемерна личност и нагаждач се сърдиш. За това и си отритнат от целия форум и всеки те взема за мезе и ти сипва. Сигурно и в живота си така и там, като тук си аутсайдер.

И Петър Дънов не може да ти помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Деси Слава въобще не е за подигравка. Чак толкова рязко наедряване не е имало при нея досега. Дано откъм здраве всичко да е наред и това да е просто временно напълняване или... бременност.

От друга страна и тя самата не се усеща как понякога облича неподходящи дрехи, които я правят по-пълна, отколкото е.

Нали била напълняла за да покаже на другите и тая страна на монетата. Това го написа вчера, днеска защо така бързо смени мнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали била напълняла за да покаже на другите и тая страна на монетата. Това го написа вчера, днеска защо така бързо смени мнението?

Не мисля, че конкретно в БГ някой умишлено би напълнял, за да подкара такъв тренд. При Деси Слава със сигурност не е умишлено, но не е изключено да го използва за подобна идея. Както виждаме, и тя самата качва снимки, на които си личи, че е по-пълна, което не е било преди, винаги е гледала да изглежда слаба. Това не променя факта, че напълняването й е доста рязко и това не е много смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и Деса е бременна, ще е върха вече - истински бейби бум в чалгата и то за трети път раждат така организирано всички - преди през 2003-2004 имаше нещо подобно, после през 2008-2009, сега пак ... само Преси не ражда, кралица - пак е различна от останалите! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя станала като бъчва :3fdb8960598fa63e:

На баба ти хвърчилото, мръшляк! Деса ако е бъчва, оная мумия не знам как трябва да я нарека. Нямаш ли собствен коментар, че само безмислени неща драскаш, нито речник имаш нито един свестен коментар не сме видяли от теб. За пореден път се изказваш неподготвено и се държиш като хиена. Новата песен на Кама е Хабиби 2 претоплена манджа... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, за да забременее, трябва да спре да се друса първо ... Тя от кога започна всъщност с дрогата? Май откогато си стана по-близка с Коцето и компания

Те и други се друсат, но раждат .. за Галена например се носят подобни слухове ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koга ще спра да слушам колко скандално било, че Галена не била отишла на прословутите награди?? Награди станаха и без нея и на никой не му пукаше, че тая я няма. С това нейно отсъствие само потвърди завистта си към Преслава и дано вече наистина и е станало ясно, че никога няма да достигне това ниво на което е Преслава!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам анкетите за най-любима и за най-антипатична певица във форума и не разбирам как може Преслава да си дели първото място за любимка и в същото време да е в топ 3 на най-противните .. БОГИНЯ! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koга ще спра да слушам колко скандално било, че Галена не била отишла на прословутите награди?? Награди станаха и без нея и на никой не му пукаше, че тая я няма. С това нейно отсъствие само потвърди завистта си към Преслава и дано вече наистина и е станало ясно, че никога няма да достигне това ниво на което е Преслава!!!

Как хем на никой не му е пукало, че я няма, хем постоянно имаше статии и се коментираше цяла година това? Отговори ми :3fdb8960598fa63e:

 

А иначе хич не се моля Галена да достига това "ниво" на Преслава, не мерси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли го казваш? Дето се присмиваше на Гергана каква била станала.

Като ти казваме, че лицемерна личност и нагаждач се сърдиш. За това и си отритнат от целия форум и всеки те взема за мезе и ти сипва. Сигурно и в живота си така и там, като тук си аутсайдер.

И Петър Дънов не може да ти помогне.

Обоснови се и ми дай пост, в който се подигравам на Гергана, че е дебела. Може да съм констатирал, че е напълняла, но едва ли съм се присмял по грозният начин по който вие на Деси.

Относно аутсайдер в някакъв форум дали съм или не съм ми е все тая, но за твое сведение съм в приятелско отношение с доста хора тук, това че ти и още 5-ма човека всеки ден по няколко пъти ми лепвате етикети си е за ваша сметка, гледайте си от вашата камбанария нямам проблем, ама само не се опитвай да се правиш на някакъв капацитет и да се изказваш като крайна истанция, защото се излагаш.

 

Прави добро, пък каквото ще да става.

 

Майка Тереза

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...