Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е нали беше купил де 1000%20(29).gif Да не ядоха от тенджерата. Той това каза момчето. Че ги е купил специално за това, понеже не е имал.

Смях ти е, защото не го гледаш от гледна точка на човек който не пие и не се интересува от такива работи :)

Не знам, не съм гледал, защото тук трудно мога да намеря линк за чужбина, но от написаното тук съм шокиран.

 

Тук дори не става въпрос за пиене или за каквото и да е, защото от разказите ми звучи като поза. Ако пък не знае, това е висша форма на липса на всякаква обща култура. Ти като не пиеш, знаеш, че вино не се пие от чаша за вода и как се използва тирбушон, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да видим кой е плакал на този ГигаХит! 💞

 

Райнето, която беше употребена и изхвърлена. Жалко, че не можа да намери друг партньор, но като не е наред с главата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, не съм гледал, защото тук трудно мога да намеря линк за чужбина, но от написаното тук съм шокиран.

 

Тук дори не става въпрос за пиене или за каквото и да е, защото от разказите ми звучи като поза. Ако пък не знае, това е висша форма на липса на всякаква обща култура. Ти като не пиеш, знаеш, че вино не се пие от чаша за вода и как се използва тирбушон, нали?

 

Аааа.. аз помислих, че си го гледал. За мен лично беше излишно просто да повтаря през 2минути, че е от Добрич и от малък град. Останалото ми се видя ок.

И знам как се използва, но никога не съм използвала :) Та едно е на познания, друго е на практика. Както беше в случая при него :) Той се мъчеше, мъчеше.. ама.. :D Сега трябваше да купи 100 бутилки вино и да репетира преди предаването ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен нарочно ги прави тези излагации, всичко на всичко излезе с образа "момчето, което е естествено и не го е срам от това, което знае и не знае". Погледнете коментарите в страницата на Черешката:

 

Момчето просто има куража да покани гостите в къши,макар и под наем.Прибори-мрибори...всичко.Малко жилище,но уютно.И още за куража,за този кураж,който липсва при повечето "звезди",богати,имотни,с претенции и прислуга,които малодушно избраха сигурността на реномирани ресторанти и помощта на топ готвачи.

 

Момчето е естествено и лъчезарно :) На мен нещо като не ми харесва , не го гледам- май всички сте дипломирани критици, но само във фейсбук :)))))

 

От Аз обичам България,останах очарована от него,знаеше много отговори.А и това,че си е купил посуда е много хубаво и показва много

 

И представа си нямах за съществуването на това момче в публичното пространство до преди две вечери. Вече разбрах кой е и с какво си изкарва хляба. Най-важното, което разбрах за Галин е, че е достоен за уважение млад човек!

 

Не съм фенка на жанра но Галин ми хареса , естествен непринуден никакви стойки и изхвърляния и има домашно възпитание.Успех Галине!!!!

 

Непремено ще го гледам. Естествен, непринуден, с две думи _ човек от народа

 

 

Какъвто и да е, излезе естествено, непринудено, истинско момче, което не е заслепено от славата. След това какво значение има дали говори меко или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето, която беше употребена и изхвърлена. Жалко, че не можа да намери друг партньор, но като не е наред с главата...

Мисля че в Коцето е проблема за връзката им, но прав си, Райна от периода 2007-8ма няма нищо общо с сегашната, нито характер, нито нищо.Безлична ми е сега.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през 40 минути Кама и Миро по телевизията на Оцко. Вървят комплект. Гледам ги от 4 часа.... такава ротация в Пайнер никога не е имала...

 

Да му дава и "Минута живот", заедно с "Плюшеото мече".... и да не го мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през 40 минути Кама и Миро по телевизията на Оцко. Вървят комплект. Гледам ги от 4 часа.... такава ротация в Пайнер никога не е имала...

 

Да му дава и "Минута живот", заедно с "Плюшеото мече".... и да не го мисли.

То и Оцко ТВ никога няма да има аудиторията на Планета или поне тази, която имаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през 40 минути Кама и Миро по телевизията на Оцко. Вървят комплект. Гледам ги от 4 часа.... такава ротация в Пайнер никога не е имала...

 

Да му дава и "Минута живот", заедно с "Плюшеото мече".... и да не го мисли.

 

Какъв е рейтингът на Оцковата телевизия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през 40 минути Кама и Миро по телевизията на Оцко. Вървят комплект. Гледам ги от 4 часа.... такава ротация в Пайнер никога не е имала...

 

Да му дава и "Минута живот", заедно с "Плюшеото мече".... и да не го мисли.

 

А кой ти гледа тази телевизия? То Планета е с мижав рейтинг, за този канал да не говорим. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой ти гледа тази телевизия? То Планета е с мижав рейтинг, за този канал да не говорим. :1000 (27):

 

Аз я гледам, имат много приятна плей листа. Е, като махнеш Саранди и Джорджано, но бива.

 

Важното е, че още една пайнерска матра фалира - че Оцко без Пайнер не може.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я гледам, имат много приятна плей листа. Е, като махнеш Саранди и Джорджано, но бива.

 

Важното е, че още една пайнерска матра фалира - че Оцко без Пайнер не може.

Ти едно време не плюеше ли по Оцко-Боцко или съм се объркал? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през 40 минути Кама и Миро по телевизията на Оцко. Вървят комплект. Гледам ги от 4 часа.... такава ротация в Пайнер никога не е имала...

Да му дава и "Минута живот", заедно с "Плюшеото мече".... и да не го мисли.

С малката разлика, че тая телевизия никой не я гледа!Много малко оператори са я включили в пакетите си поради ниския интерес!

A Планета в най-силните си години беше в топ 5 по рейтнинг на национално ниво след 3-те ефирни и Диема-та, така че сравнението ти е неуместно!

Сега, в ерата на YouTube е важно в кой канал ще се пусне клипа, за да стигне до повече хора.Няма как да сравняваме над 770 000 абонати в канала на Планета с 42000 от този на Хит Микс или 6400 в канала на Камелия, нали така?Дори и от техническа гледна точка, в момента въпреки осезаемо по-малката гледаемост, няма оператор в България, който да не е включил в пакета си от тв програми и трите канала с марка Планета - другите музикални канали не могат да се похвалят с това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С малката разлика, че тая телевизия никой не я гледа!Много малко оператори са я включили в пакетите си поради ниския интерес!

A Планета в най-силните си години беше в топ 5 по рейтнинг на национално ниво след 3-те ефирни и Диема-та, така че сравнението ти е неуместно!

Сега, в ерата на YouTube е важно в кой канал ще се пусне клипа, за да стигне до повече хора.Няма как да сравняваме над 770 000 абонати в канала на Планета с 42000 от този на Хит Микс или 6400 в канала на Камелия, нали така?Дори и от техническа гледна точка, в момента въпреки осезаемо по-малката гледаемост, няма оператор в България, който да не е включил в пакета си от тв програми и трите канала с марка Планета - другите музикални канали не могат да се похвалят с това!

 

Значи, за операторите да ни кажа.... ама грам не се вълнуват колко се гледа, а само дали е без пари. И понеже е без пари, вече е навсякъде, като Планета.

 

Нищо няма да сравняваме, ама и на ФЕН ТВ им предричаха фалит, на Оцко също и все от пайнерски източници. И к`во стана накрая? - Митака плаши гаргите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, за операторите да ни кажа.... ама грам не се вълнуват колко се гледа, а само дали е без пари. И понеже е без пари, вече е навсякъде, като Планета.

 

Нищо няма да сравняваме, ама и на ФЕН ТВ им предричаха фалит, на Оцко също и все от пайнерски източници. И к`во стана накрая? - Митака плаши гаргите.

 

Нищо без пари няма. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметне, че по телевизията на Оцко се въртят и златните хитове на Софка, Бони и Азис.

 

Рядко, предимно новите неща, но без Азис. Само Софка и Бони. Лияна също я въртят яко. Кога писах предния пост, че в момента свърши "Дай го двойно".... ?

 

Да, 22:45... сега е 23:30.... ами ето това е.... през 45 минути...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С малката разлика, че тая телевизия никой не я гледа!Много малко оператори са я включили в пакетите си поради ниския интерес!

A Планета в най-силните си години беше в топ 5 по рейтнинг на национално ниво след 3-те ефирни и Диема-та, така че сравнението ти е неуместно!

Сега, в ерата на YouTube е важно в кой канал ще се пусне клипа, за да стигне до повече хора.Няма как да сравняваме над 770 000 абонати в канала на Планета с 42000 от този на Хит Микс или 6400 в канала на Камелия, нали така?Дори и от техническа гледна точка, в момента въпреки осезаемо по-малката гледаемост, няма оператор в България, който да не е включил в пакета си от тв програми и трите канала с марка Планета - другите музикални канали не могат да се похвалят с това!

Имам приятели, които нямат нито една Планета, а само Фен Тв. Не знам към кой оператор са, мога да попитам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко, предимно новите неща, но без Азис. Само Софка и Бони. Лияна също я въртят яко. Кога писах предния пост, че в момента свърши "Дай го двойно".... ?

 

Да, 22:45... сега е 23:30.... ами ето това е.... през 45 минути...

Ами те въртят 6 изпълнители , нормално през толкова време да пускат едни и същи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета вече я няма в базовия пакет канали на Мтел. Т.е трябва да си доплатиш за да го имаш. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те въртят 6 изпълнители , нормално през толкова време да пускат едни и същи :)

 

Всъщност, реално Оцко има.... Адриана, Ангел, Анджелина, Ашкар, Вилислав, Джулиано, Зоя Мутишева, Кристиана, Крум, Лорена, Стефани. Освен тях виждам Софка, Лияна, Кама, Миро, Бони, Ангел, Дебора, Джина Стоева, Ивена, Пепа, Устата с нек`ъв грък, Саранди, Джорджано и някакви на Миро от поп-музиката като Неделяна и още 2-3. Та си стават към 30 изпълнители. В Пайнер от чалгата, са към 50....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, реално Оцко има.... Адриана, Ангел, Анджелина, Ашкар, Вилислав, Джулиано, Зоя Мутишева, Кристиана, Крум, Лорена, Стефани. Освен тях виждам Софка, Лияна, Кама, Миро, Бони, Ангел, Дебора, Джина Стоева, Ивена, Пепа, Устата с нек`ъв грък, Саранди, Джорджано и някакви на Миро от поп-музиката като Неделяна и още 2-3. Та си стават към 30 изпълнители. В Пайнер от чалгата, са към 50....

Какви 30 изпълнители бе човек, ти осъзнаваш ли, че без Лорена и Камелия това е цялата утайка на чалгата и всички нереализирани изпълнители, събрани на едно място? Моля ти се не се опитвай да ги съпоставяш с Планета, че даже не виждам смисъл да спорим. :1000 (29):

Един път я гледах тая телевизия в продължение на 2-3 часа пускаха Лорена през песен, Дай го двойно и А ти си марка. Едно и също се въртя и го махнах, че ми писна. Дори канала на Деса, когато фалира и въртяха само нейни песни и клипове, беше по-интересен за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 30 изпълнители бе човек, ти осъзнаваш ли, че без Лорена и Камелия това е цялата утайка на чалгата и всички нереализирани изпълнители, събрани на едно място? Моля ти се не се опитвай да ги съпоставяш с Планета, че даже не виждам смисъл да спорим. :1000 (29):

Един път я гледах тая телевизия в продължение на 2-3 часа пускаха Лорена през песен, Дай го двойно и А ти си марка. Едно и също се въртя и го махнах, че ми писна. Дори канала на Деса, когато фалира и въртяха само нейни песни и клипове, беше по-интересен за гледане.

 

По-скоро е телевизия на дебютантите. 10 дебютана, няма как да се конкурират с фирма активна 20 години, поне засега.

От всички само Лорена се отличи с мега успех. Не е невъзможно и другите да успеят. Оцко налага нови имена, не разчита само на стари, които ако напуснат и всичко умира. :D

Ако успее да наложи всички добре, ще се развие но не трябва да бълва бозова продуция само за бройка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...