Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ттцтц, Кама си прецака и новата песен. 20хилки е направила от някакъв клип до вчера.. тъжно.

Много си загрижен за Кама.

Кое е прецакла? Няма как клип от участие да събере повече гледания слайд или видеоклип

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.haskovo.net/news/417779/Haskovo...-v-rodniya-grad

разгледайте снимките от статията

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Аз като ги видях направо останах потресен.....навсякъде ли се навират тези бре.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си загрижен за Кама.

Кое е прецакла? Няма как клип от участие да събере повече гледания слайд или видеоклип

 

Питай Преса, дето направи сума ти милиони на Моето слабо място.

 

Не съм загрижен. Но не разбирам защо го прави това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцьо-ПЛЕЙБЕКА , защо в Черешката подчертава , че "Болка в минути " е най-гледаната балада , като разликата с "Обичай ме " на Емилия и Борис е само 100 хиляди по-малко при положение , че първата излезе март, а втората декември!?

А излязлата след тях "В друг живот" до седмица-две ги минава и двете. :1000 (29): Коцьо явно е осъзнал, че скоро няма да е с най-гледаната балада и е побързал да 'увековечи' временното й първенство в национален ефир, няма лошо.

ДС скоро ще бъде с двете най-гледани балади в стрийминг историята. А "Някой ден" навремето разбиваше Вбокс още преди да е излязъл терминът 'стрийминг'. Кралица на баладите!

 

На Камелия новата песен обаче също ще бъде много успешна- вчера забелязах, че като се насъберат гледанията от няколкото канала, за един ден е направила толкова, колкото "Минута живот" правеше от официалния в пиковите си дни. Представям си какво ще е като я пусне със супер клип... но наистина ли още не го е снимала? Ето това вече ще е прецаквация, макар че дори и само със слайдшоу песента може да се наложи, дано да пусне такова идните дни.

Винаги съм си знаел, че Камелия е единствената освен Десислава от старата генерация, която може да навлезе в новото време и да е актуална. На моменти доста се колебаех дали това още е възможно, но ми се струва, че тя тепърва има да доказва на мен и на всички, че е.

И за другите имам някакви надежди, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах на Жоро Малев, клипа на Яница все още не е готов и ще излезе до седмица-две :mf_surrender:

 

Цитирам: "V sredata na meseca" :3fdb8960598fa63e:

И песента на Яница няма да е на Ганев.

 

Ама Яница е покъртително тъпа просто...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия форум да ходи да се прегледа.Наистина не сте в ред.Чета темата и последните две седмици единстеното което се пише е чакам клипа на Яница,бавят я,нз кво .... вие нямате ли си живот,нещо друго което да ви се случва и как може да повтаряте едно и също две седмици.Тая тема вече е пълен боклук и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А излязлата след тях "В друг живот" до седмица-две ги минава и двете. :1000 (29): Коцьо явно е осъзнал, че скоро няма да е с най-гледаната балада и е побързал да 'увековечи' временното й първенство в национален ефир, няма лошо.

ДС скоро ще бъде с двете най-гледани балади в стрийминг историята. А "Някой ден" навремето разбиваше Вбокс още преди да е излязъл терминът 'стрийминг'. Кралица на баладите!

 

На Камелия новата песен обаче също ще бъде много успешна- вчера забелязах, че като се насъберат гледанията от няколкото канала, за един ден е направила толкова, колкото "Минута живот" правеше от официалния в пиковите си дни. Представям си какво ще е като я пусне със супер клип... но наистина ли още не го е снимала? Ето това вече ще е прецаквация, макар че дори и само със слайдшоу песента може да се наложи, дано да пусне такова идните дни.

Винаги съм си знаел, че Камелия е единствената освен Десислава от старата генерация, която може да навлезе в новото време и да е актуална. На моменти доста се колебаех дали това още е възможно, но ми се струва, че тя тепърва има да доказва на мен и на всички, че е.

И за другите имам някакви надежди, де...

Сашка Ангелчето каза че излиза тези дни със слайдшоу, но не каза конкретен ден

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия форум да ходи да се прегледа.Наистина не сте в ред.Чета темата и последните две седмици единстеното което се пише е чакам клипа на Яница,бавят я,нз кво .... вие нямате ли си живот,нещо друго което да ви се случва и как може да повтаряте едно и също две седмици.Тая тема вече е пълен боклук и тя.

 

Ами то цялата тази мания по Яница започна на бъзик именно в този форум, още през 2014. :1000 (29): Според мен Рамания има голяма роля в успеха й- забеляза се подобие на интерес, по-голям от типичния за треторазрядна- и оттам нататък това подпомогна на комерс парчетата със скандалните клипове да се откроят.

Така че не е нищо изненадващо, че именно тук толкова се чака и възхвалява новият й проект преди още да е излязъл. Но признавам, че и на мен вече ми е малко смешно да гледам как хората тук я чакат все едно е Мадона или Кейти Пери. :1000 (29): А накрая навярно ще ни предложи просто поредната комерс песен със сексапилен клип.

Поне направиха реклама на Екстра Нина... :1000 (29):

 

Сашка Ангелчето каза че излиза тези дни със слайдшоу, но не каза конкретен ден

Супер! Това сериозно има шанса да е първото не-Пайнерско слайдшоу с милиони гледания. Тайно се надявах и в БГ да започнем да следваме западните тенденции за връщането на успешните песни със старото звучене и ето, че песента на Камелия е една от няколкото такива напоследък, които са на път да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък на бъзик? Пълни глупости пак - те 20 човека правят по 7 милиона гледания.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък на бъзик? Пълни глупости пак - те 20 човека правят по 7 милиона гледания.

През 2014 беше главно на бъзик. Никой не очакваше, че Яница може да има поредица големи хитове, беше приравнявана до Соня Немска- един хит и толкоз. 2015 вече станаха сериозни нещата и не беше само на бъзик, самата тя започна сериозно да се налага и извън форума. Но и до ден днешен не мога да съм сигурен дали истерията по "Върнах ти го" тук беше реална или в основната си част беше една голяма гавра с певицата. :D А 2016 като вдигна нивото спечели и мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то цялата тази мания по Яница започна на бъзик именно в този форум, още през 2014. :1000 (29): Според мен Рамания има голяма роля в успеха й- забеляза се подобие на интерес, по-голям от типичния за треторазрядна- и оттам нататък това подпомогна на комерс парчетата със скандалните клипове да се откроят.

Така че не е нищо изненадващо, че именно тук толкова се чака и възхвалява новият й проект преди още да е излязъл. Но признавам, че и на мен вече ми е малко смешно да гледам как хората тук я чакат все едно е Мадона или Кейти Пери. :1000 (29): А накрая навярно ще ни предложи просто поредната комерс песен със сексапилен клип.

Поне направиха реклама на Екстра Нина... :1000 (29):

Супер! Това сериозно има шанса да е първото не-Пайнерско слайдшоу с милиони гледания. Тайно се надявах и в БГ да започнем да следваме западните тенденции за връщането на успешните песни със старото звучене и ето, че песента на Камелия е една от няколкото такива напоследък, които са на път да го направят.

Базик, базик, ама така скумриите се избутват нагоре и ги правят идоли. После защо недоразумения разни са из първите места по класации и сцени...

Така върви...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Базик, базик, ама така скумриите се избутват нагоре и ги правят идоли. После защо недоразумения разни са из първите места по класации и сцени...

Така върви...

Така е, много често човек не осъзнава как бъзика се превръща в нещо много по-голямо. Но конкретно Яница е може би първият пример в жанра за нещо такова- за останалите ТОП имена още от първите няколко години се е виждало накъде отиват. А Яница е певица, която 10 години почти никой не отразяваше, а накрая къде заради бъзика, къде заради нещо по-сериозно, стана сред най-актуалните. Аз принципно й харесвах някои неща още преди тази мания по нея и нямах против да стане голямо име, но само ако предлага и стойностни проекти като някои от старите. Честно казано, тя такива за момента няма откъм песни, но поне през 2016 имаше голям напредък в клиповете, спря да залага само на голотия и пошлост. За жалост ми се струва, че сега, когато видя, че това продава по-малко, е възможно да се върне към стила на "Върнах ти го", но този път навярно ще е малко по-предпазлива, за да не глобяват пак Пайнер... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде сте го чували? Това е квартал на Русе и Яница живее там. Не виждам да сте русенци. :whistling:

:1000 (29): Аз съм Русенец.

П.с Иначе Яница си е от Средна кула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намразихме вече Яница от постоянните ви коментари на тема "новата песен" и постоянното писане само за нея ..

Не говори в множествено число

:gun_bandana: :gun_bandana:

Помним ли този Хит !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...