Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Камс е доооста вдъхновена от Хабиби. Иначе не е лоша, но се съмнявам да е хит.

Еми всички песни на Азис минава през Биолчев, т.е. той му помага за музиката.

Нормално аранжимента да си прилича. На Азис е по кръчмарска, тая ми е по-ориенталска.

 

Според мен бързат да пуснат аудиото, заради това че изтече. Не е казано,че няма да има клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми всички песни на Азис минава през Биолчев, т.е. той му помага за музиката.

Нормално аранжимента да си прилича. На Азис е по кръчмарска, тая ми е по-ориенталска.

 

Според мен бързат да пуснат аудиото, заради това че изтече. Не е казано,че няма да има клип.

Как така е изтекла, като доброволно я пее по учатия? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е неприятната страна на славата. Досега мъжа и беше алиби, но без него Тотя си е държанка, държи се като държанка и видно я броят за държанка.

 

Тя не е извършвала престъпление за да има алиби за каквото и да е било. И сам си го казвал, че Татяна никога не е била спрягана за любовница на когото и да е било през годините. Това, че не ми харесва чутата от лошия запис песен на Камелия не мисля, че означава непременно да очерните Татяна. Защо ви е нужно всички да харесват Камелия, не, че аз не я харесвам изобщо, но все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е извършвала престъпление за да има алиби за каквото и да е било. И сам си го казвал, че Татяна никога не е била спрягана за любовница на когото и да е било през годините. Това, че не ми харесва чутата от лошия запис песен на Камелия не мисля, че означава непременно да очерните Татяна. Защо ви е нужно всички да харесват Камелия, не, че аз не я харесвам изобщо, но все пак.

Всички чакаме да чуем биса на смешницата от последния концерт, както и списъкът на частните партита от Мегами. Започвай да търсиш, стига се обяснява! :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички чакаме да чуем биса на смешницата от последния концерт, както и списъкът на частните партита от Мегами. Започвай да търсиш, стига се обяснява! :g2:

 

:3fdb8960598fa63e:

И аз съм нетърпелив вече :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Като няма кво да кажеш мълчи, реакцията на момичето което коментира е достатъчен показател за да си затвориш устата ти и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като няма кво да кажеш мълчи, реакцията на момичето което коментира е достатъчен показател за да си затвориш устата ти и компания.

 

Смях през сълзи! :roll1:

Лека нощ! Невероятен бис, ще го сънувам!

 

Още, още, ощее :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв мощен глас на Излел е Дельо, коментиращата отново коментира на ниво изпълнението : "Виж къв глас има!", "Ехеййй, браво дааа". Това е тя, терминаторката ми Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тия псевдопатриотични подбуди на последните два концерта в Арена да пеят акапелно народни песни.

 

Излязли по гол задник или с шадраван на главата, до преди две минути пяли за кучката и боклука, ама изведнъж нещо я тресне и се прави на родолюбка ... толкова са нелепи и смешни. И не говоря само за Тотя и при други се забелязва.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тия псевдопатриотични подбуди на последните два концерта в Арена да пеят акапелно народни песни.

 

Излязли по гол задник или с шадраван на главата, до преди две минути пяли за кучката и боклука, ама изведнъж нещо я тресне и се прави на родолюбка ... толкова са нелепи и смешни. И не говоря само за Тотя и при други се забелязва.

 

Това са два различни жанра, не виждам какво пречи да се представят и в двата след като го умеят много добре. И малко се осмеляват с народното, Татяна и Деси Слава, за други сега не се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-2:17 ЦЪК

Този ли "бис" пробутваш всеки ден??? :1000 (29): Само чуй биса на Роксана и го сравни с петте истерични крясъка за смешната краварка.

И това нещо накрая няма да го коментирам, тези пъшкания и поемания на въздух на всяка сричка сами говорят за това каква певица е. Това е абсолютна гавра с една от най-великите песни на България, тая смешница няма никакви скрупули. Не случайно са отрязали тази излагация на официалния запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тия псевдопатриотични подбуди на последните два концерта в Арена да пеят акапелно народни песни.

 

Излязли по гол задник или с шадраван на главата, до преди две минути пяли за кучката и боклука, ама изведнъж нещо я тресне и се прави на родолюбка ... толкова са нелепи и смешни. И не говоря само за Тотя и при други се забелязва.

 

Пълен смях! И като си помислиш, че аудиторията там е главно от под 25 годишни, които грам, ама грам не слушат подобна музика.

 

Но нали се води, че който може да пее народно, той има талант! Затова според мен е тая позьорщина. Да покажат, че могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте да се изясним. Това е ОБЩ концерт. Имало ли е хора, които викат още на Татяна? - Имало е. Следователно е имала малък бис, но БИС. Глория например нямаше. Цветелина Янева също. Просто за някои е имало някой да викне още, за други не. Толкова е просто и не виждам какво е толкова от значение. 60% бяха с покани. Галин ги хвърляше поканите по участия, други също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни и тя да стоеше и тя щеше да има бис, но уви, не го изчака.

 

Да е стояла да видим, ама не е, така че не е нужно да гадем какво е щяло да има, фактите са, че е нямала, а Татяна да, не виждам какво трябва да се коментира. То си е за вас да не признавате фактите, искахте клипче, дадох ви, видяхте, че не сте били прави и продължавате с глупостите, еми това се нарича наглост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв мощен глас на Излел е Дельо, коментиращата отново коментира на ниво изпълнението : "Виж къв глас има!", "Ехеййй, браво дааа". Това е тя, терминаторката ми Татяна.

Какво му е мощното на това изпълнение? Една Десислава я вкарва в малкия си джоб с изпълнението й от Къщата, където нито има озвучаване, нито е разпята по някакъв начин. Да не говорим пък вече за Валя Балканска. Ама какво очаквам от фен на една от най-пропадналите певици, за теб всичко е мощно, невиждано и уникално, критериите ти са на нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е стояла да видим, ама не е, така че не е нужно да гадем какво е щяло да има, фактите са, че е нямала, а Татяна да, не виждам какво трябва да се коментира. То си е за вас да не признавате фактите, искахте клипче, дадох ви, видяхте, че не сте били прави и продължавате с глупостите, еми това се нарича наглост.

Така, виковете от двамата истерични фенове, които ти наричаш бис, ги видяхме. Останаха партитата в Мегами. Искам списък с дати. Трябва ли да казвам ти какъв ще излезеш, ако не ни ги представиш тук? Че нагло ще е доста лека дефиниция. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...