Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля, че всеки е свободен да прави, каквото му харесва по външния си вид, щом така ще се чувства по-добре. Друг е въпросът, че леко е прекалил с устните - много си личи.

 

Иначе в интервюто той каза, че няма пластични операции (доколкото помня). Хилурона не се води за операция, т.е. Галчо пак излиза чист. :3fdb8960598fa63e:

Забележи, че си е пуснал косми по гърдите. Пак копира Фики. Имам чувството, че му е идол.

 

Като цяло не ме кефят фалшименто образи. Все си мисля, че дори и да си беше признал, че е бисекс, момичетата пак щяха да го харесват. А това, дето пропаграндира "Не на наркотиците", а пее песни за бонбони и "да се направим" е върха на лицемерието.

 

 

Хиалурона не е операция, и не е пластика. Галин няма пластични операции.

Това е козметична интервенция (манипулация) , но не и операция. С игла (тип "инджекция") се влива филър в устните , с предварително избрано количество и се следват дадените очертания. Последното зависти от самия специалист.

 

И това, че имал косми на гърдите, не означава веднага, че копира Фики. Галин е мъж, какво като има косми?! И аз имам косми на гърдите, копирам Фики ли?

Що за глупост...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това, че имал косми на гърдите, не означава веднага, че копира Фики. Галин е мъж, какво като има косми?! И аз имам косми на гърдите, копирам Фики ли?

Що за глупост...

Сакън, ако не се оплюе Галин в тоя форум и не се величае оная болна (за награди) маймуна. Аман. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветееее, кога нещо такова отновоооо :girl_cry2:

 

Това, дето стана балада на годината вместо истинската балада.... :1000 (19): Даже на Янева има по-малко гледания... парадокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее дааа..... това с баладата е истина. Цура тогава си купи наградата, но не успяха да изпъжат никой. То се видя и по реакцията на публиката тогава. Жалко че така стана, защото Глория наистина заслужаваше наградата. Харесвам ''Без думи'', но фактите са си такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее дааа..... това с баладата е истина. Цура тогава си купи наградата, но не успяха да изпъжат никой. То се видя и по реакцията на публиката тогава. Жалко че така стана, защото Глория наистина заслужаваше наградата. Харесвам ''Без думи'', но фактите са си такива.

Парица е царица в България.

Затова пък си изпроси освиркването Янева. Мара пък миналата година я побъркахме в инстаграм и фб, а тя блокираше наред. Сега пък се мазни на Глория. Страшно лицемерие е в тия среди. Нека си купуват и просят награди, да им мине меракът. Това нито ще им купи хитове, нито ще им напълни зала. Нито Цура е забогатяла от тая балада, нито някой си е купил албума на Мара. Напротив - тя сама си изкупи тиража.

Това е показател, че не си струват вживяването тия награди. Още от 2002 са нагласени. Единствено Нов фолк бяха обективни горе-долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без думи" е много по-добра от "Пясъчни кули". Първата е проект в който е вложено чувство, изпипан клип, текста е перфектен и различен. Напълно заслужена награда си беше. Трябва да се цени различното. Песни тип "Пясъчни кули" колкото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без думи" е много по-добра от "Пясъчни кули". Първата е проект в който е вложено чувство, изпипан клип, текста е перфектен и различен. Напълно заслужена награда си беше. Трябва да се цени различното. Песни тип "Пясъчни кули" колкото искаш.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля "Страх ме е" за най-добрата балада на Цура. Страхотен текст, прекрасно пеене, музиката създава много creepy атмосфера. И клипа е много стилен.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без думи" е много по-добра от "Пясъчни кули". Първата е проект в който е вложено чувство, изпипан клип, текста е перфектен и различен. Напълно заслужена награда си беше. Трябва да се цени различното. Песни тип "Пясъчни кули" колкото искаш.

Твое мнение и въпрос на вкус. Хората в залата бяха на друго. Личи си и по гледанията.

Никой не помни песента на Янева, нито наградата й. Колкото до чувството... Глория не е комплексарка, на която някой тюлен е платил да "избие рибата" и да й купи награда после. Със сигурност тя знае 20 години преди Янева как се правят балади, при все че и много от тях сама е написала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твое мнение и въпрос на вкус. Хората в залата бяха на друго. Личи си и по гледанията.

Никой не помни песента на Янева, нито наградата й. Колкото до чувството... Глория не е комплексарка, на която някой тюлен е платил да "избие рибата" и да й купи награда после. Със сигурност тя знае 20 години преди Янева как се правят балади, при все че и много от тях сама е написала.

Аз я помня и ми е може би любимата балада последните 10 години. :)

И това какъв личен живот води Цуцка какво общо има с това дали е вложила чувство в изпълнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твое мнение и въпрос на вкус. Хората в залата бяха на друго. Личи си и по гледанията.

Никой не помни песента на Янева, нито наградата й. Колкото до чувството... Глория не е комплексарка, на която някой тюлен е платил да "избие рибата" и да й купи награда после. Със сигурност тя знае 20 години преди Янева как се правят балади, при все че и много от тях сама е написала.

 

Сам казваш, че нещата са въпрос на вкус и мнение, а налагаш своето мнение и изтъкваш, че песента не се помни?! Не е нужно една песен да е била мегахит, че да е оказала влияние върху хората. Усещам и знам, че специално "Без думи" се харесва, това е песен за ценители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я помня и ми е може би любимата балада последните 10 години. :)

И това какъв личен живот води Цуцка какво общо има с това дали е вложила чувство в изпълнението?

Е... Цура имаше много години преди това също хубави балади, дори и тази с 032 или дебютната си. Но тя точно в онзи момент реши, че точно за тази балада трябва обезателно да получи приз. Не може ти да решиш нещо и някой да плати за тая работа и тя непременно да стане. Дори Камелия се изказа в интервю за "Автограф" тогава, че е очаквала "Пясъчни кули" да бъде наградена. Съвсем не омаловажавам качествата на песента на Цура. Само че Глория чужди награди не е отмъквала и освирквана заради това не е била. След като толкова много я ощетяват принципно - и в други силни години като 2004 и 2007 не й дадоха нищо, можеше тоя път да я компенсират, както и миналата година за албум.

Против тия простотии на Цура и Мара съм. В личния живот да правя каквото искат. Ако и освиркванията и хейта по тях не са им знак да спрат с наглостта, не знам кое е. Когато са заслужили - нямам против. В тия два случая не бяха. И все пак не са толкова нагли колкото Преса, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам казваш, че нещата са въпрос на вкус и мнение, а налагаш своето мнение и изтъкваш, че песента не се помни?! Не е нужно една песен да е била мегахит, че да е оказала влияние върху хората. Усещам и знам, че специално "Без думи" се харесва, това е песен за ценители.

Добре, но да знаеш, че това не е изборът на хората. Не и масовият тогава. Дразнещо е, че изкарват, че това е избор на феновете, а истината, че това си е вътрешноведомствен такъв по настояване на Цветелина. И не че тя се е скъсала от участия, наградата не е заради проценти към фирмата от нея. А заради принос от страна ДПС покрай Цветелина, та затова. А Глория... Тя коя беше? Е така разсъждават Пайнер. Няма значение, че сриват престижа на една церемония, нали... Тряабва да раздаваме награди като на търг с наддавания.

Но какво се учудвам... Та те "Не сме безгрешни", "Присъда", "Кръговрат" и "Ако те няма" не наградиха, та камо ли Кулите. Справедливо ли е според теб? Само щото Глория е на друг договор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но да знаеш, че това не е изборът на хората. Не и масовият тогава. Дразнещо е, че изкарват, че това е избор на феновете, а истината, че това си е вътрешноведомствен такъв по настояване на Цветелина. И не че тя се е скъсала от участия, наградата не е заради проценти към фирмата от нея. А заради принос от страна ДПС покрай Цветелина, та затова. А Глория... Тя коя беше? Е така разсъждават Пайнер. Няма значение, че сриват престижа на една церемония, нали... Тряабва да раздаваме награди като на търг с наддавания.

Но какво се учудвам... Та те "Не сме безгрешни", "Присъда", "Кръговрат" и "Ако те няма" не наградиха, та камо ли Кулите. Справедливо ли е според теб? Само щото Глория е на друг договор.

 

Виж, не ги знам договорките между фирмата и изпълнители, а и не ме интересуват. Не мога да знам дали Цветелина е изявила желание или не, но е факт, че я има. Аз съм сигурен, че на Глория не й пука за нещата, колкото нас вас. Разбира те и теб до някъде, фен си, ама Глория с награди или без, винаги ще бъде най.

Иначе съм твърод на мнението, че Без думи е по-добрата от Пясъчни кули, понеже от тук тръгна спорът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, не ги знам договорките между фирмата и изпълнители, а и не ме интересуват. Не мога да знам дали Цветелина е изявила желание или не, но е факт, че я има. Аз съм сигурен, че на Глория не й пука за нещата, колкото нас вас. Разбира те и теб до някъде, фен си, ама Глория с награди или без, винаги ще бъде най.

Иначе съм твърод на мнението, че Без думи е по-добрата от Пясъчни кули, понеже от тук тръгна спорът.

Аз не коментирам коя е по-добра чисто музикантски, защото така до утре можем да спорим - това наистина е въпрос на вкус. Предпочиташ я - супер, нямам нищо против това. А против награди нагласени с неясни критерии. Всички знаем за пазарлъците преди церемониите. На Глория действително не й пука, въпреки че едва ли има по-ощетявана от нея ever. Ако й пукаше за такива неща, отдавна да не е в играта или психически да е превъртяла. Просто не ме кефи неправдата принципно. Аз съм на принципа кой каквото си е заслужил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без думи" е много по-добра от "Пясъчни кули". Първата е проект в който е вложено чувство, изпипан клип, текста е перфектен и различен. Напълно заслужена награда си беше. Трябва да се цени различното. Песни тип "Пясъчни кули" колкото искаш.

Всеки има право на лош вкус, включително и те !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...