Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колко пъти трябва да го поствам този клип? :baaasmiley:

 

 

Май вие сте слепи и глухи.

Ко му има на клипът всеки изпълнител си има почерк на изпълненията и не виждам какъв е проблема да си прави гласа по дрезгав важното е вярното пеене.А за Преска какво да кажа яко плейбек.За разлика от теб аз съм ходил на изяви и на 2те и не си създавам мнения от някакви клипове,Галена 100% живо пеене здрава болна няма няма ,а от Преслава единственито което изпя на живо са следните думи ,,да да да да ти си моето слабо място,, и естествено по традиция започна самата песен съпътствана само с поздрав за еди кой си.По-впечатлен останах от Анелия която поне ги редуваше плейбека и на живо и пускаше лафчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена изпълнява дори фолклор, и има глас, при това доста добър. Просто някои не искат да признаят, че скъпите клипове могат да вървят в комплект с гласовит изпълнител.

 

Да, Галена е всичко това - качество, висок бюджет, продукция на най-високо ниво в поп-фолка, глас, разнообразие, красота и класност на всеки представен от нея продукт - дали клип, песен или фотосесия.

 

Ако продължава така, Яница ще я последва - тя също има добър глас, също изпълнява страхотно фолклор, не по-малко провокативна е, в последните 3 години нивото на клиповете и е от най-високите в Пайнер и фолка въобще. Забелязвам, че чакането на клиповете на Яница е не по-малко нетърпеливо и разгорещено от тези на Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как няма да се сближи с Преслава и да застане с/у Галена, нали Андреа цели да прави скъпи и хубави клипове, а Галена и е конкуренция в това отношение? Преслава каква конкуренция е в клипове, че те в "Хит" почнаха да вадят по-добри. Виж на Вилислав, виж на Лорена.

 

А те нали бяха приятелки с Галена, какво стана, явно я изби на завист Андрейка. К'во да правиш, като затлъстее човек почва да си губи разума само в посока "нова техника за стесняване по клипове и фотосесии".

 

Това жена да надебелее е страшна работа.

 

Вместо да си играе така, защо не вземе да отслабне, че така си личи стесняването по тия клипове, толкова е глупаво... особено в "Love is mine" с 3-те метра крака, и разтегнато туловище....

 

А манекенка беше...

Оня ден бях на участие на Андреа и всеки който я е виждал знае колко идеално тяло има. Ама то не е лесно да седиш само във форума и да плюеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена изпълнява дори фолклор, и има глас, при това доста добър. Просто някои не искат да признаят, че скъпите клипове могат да вървят в комплект с гласовит изпълнител.

 

Да, Галена е всичко това - качество, висок бюджет, продукция на най-високо ниво в поп-фолка, глас, разнообразие, красота и класност на всеки представен от нея продукт - дали клип, песен или фотосесия.

 

Ако продължава така, Яница ще я последва - тя също има добър глас, също изпълнява страхотно фолклор, не по-малко провокативна е, в последните 3 години нивото на клиповете и е от най-високите в Пайнер и фолка въобще. Забелязвам, че чакането на клиповете на Яница е не по-малко нетърпеливо и разгорещено от тези на Галена.

Треска те тресе! :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Виждал съм въпросната дама на светло, а не в тъмния клуб, самата такива дрехи облича, особено ония стеснени ботуши, че да не и личи. А и в тъмната дискотека - къде ще личи...

 

Обаче виж на живо и на светло, и тогава ще си говорим...

 

Морско свинче е станала, далеч е от манекенката и визията от песните с Кости.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждал съм въпросната дама на светло, а не в тъмния клуб, самата такива дрехи облича, особено ония стеснени ботуши, че да не и личи. А и в тъмната дискотека - къде ще личи...

 

Обаче виж на живо и на светло, и тогава ще си говорим...

 

Морско свинче е станала, далеч е от манекенката и визията от песните с Кости.

Лицето й е дебело и има двойна гуша, но самото тяло е перфектно. То в дискотеката като е тъмно нали има и светлини. Аз да не съм кьорав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересни номинации за Фолк идол!! Според мен ще е Галена.

Галена

Преслава

Анелия

Емануела

Галин

Фики

Азис

Константин

+ Деси Слава ;)

 

Жалко, че няма концерт, Беновска трябваше да замери Фики и Преслава с ябълки :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ Деси Слава ;)

 

Жалко, че няма концерт, Беновска трябваше да замери Фики и Преслава с ябълки :3fdb8960598fa63e:

Оф да бе верно, забравих кралицата :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото защо Азис никога не ходи при Ема в ОМ? Дори като спечели Песен на годината с Хабиби не отиде да си я вземе. Голямо неуважение е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф да бе верно, забравих кралицата :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото защо Азис никога не ходи при Ема в ОМ? Дори като спечели Песен на годината с Хабиби не отиде да си я вземе. Голямо неуважение е това.

 

Какво да си губи времето са сайт с 20 посетителя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да си губи времето са сайт с 20 посетителя?

И това го има, но като цяло си е въпрос на уважение, все пак са му оценили труда по някакъв начин, а и тези награди имат по-голяма стойност от Пайнерските, нищо, че не са толкова престижни и лъскави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ли излиза Кратеряница? Ще се правят прогнози за гледания. :3fdb8960598fa63e:

Ще се правят ли нови басове? :3fdb8960598fa63e:

 

В нейния случай ще влиза.

 

Представям си какво извращение ни е подготвил този път джукестият гном.

Бахти злобата :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В нейния случай ще влиза.

 

Представям си какво извращение ни е подготвил този път джукестият гном.

Каквото и да е, знаем, че пак място няма да си намираш да цитираш всеки положителен коментар за нея и да плюеш и нея, и феновете ѝ. всеки луд с номера си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е, знаем, че пак място няма да си намираш да цитираш всеки положителен коментар за нея и да плюеш и нея, и феновете ѝ. всеки луд с номера си. :Vishenka_05:

 

Нещо си се объркала. Никъде не съм правил това, особено пък за това нищожество. Ще го гледам 1 път (сигурно няма да мога и да го довърша, защото все пак си имам ниво). Дори вчера за първи път гледах изцяло онзи клип с ламиона, благодарение на Итсдро (който също беше отвратен, представи си!).

 

А за феновете ѝ - да, ще ви сядам на лицето. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти трябва да го поствам този клип? :baaasmiley:

 

 

Май вие сте слепи и глухи.

За последен път коментирам това изпълнение.

Тук се лигавеше

Намираш ли други клипчета от това участие? НЕ!

Заповядай:

Вече можеш да спреш и да видиш, че се лигавеше на това изпълнение горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркала. Никъде не съм правил това, особено пък за това нищожество. Ще го гледам 1 път (сигурно няма да мога и да го довърша, защото все пак си имам ниво). Дори вчера за първи път гледах изцяло онзи клип с ламиона, благодарение на Итсдро (който също беше отвратен, представи си!).

 

А за феновете ѝ - да, ще ви сядам на лицето. :3fdb8960598fa63e:

Нямаше нужда от тази буква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена изпълнява дори фолклор, и има глас, при това доста добър. Просто някои не искат да признаят, че скъпите клипове могат да вървят в комплект с гласовит изпълнител.

 

Да, Галена е всичко това - качество, висок бюджет, продукция на най-високо ниво в поп-фолка, глас, разнообразие, красота и класност на всеки представен от нея продукт - дали клип, песен или фотосесия.

 

Ако продължава така, Яница ще я последва - тя също има добър глас, също изпълнява страхотно фолклор, не по-малко провокативна е, в последните 3 години нивото на клиповете и е от най-високите в Пайнер и фолка въобще. Забелязвам, че чакането на клиповете на Яница е не по-малко нетърпеливо и разгорещено от тези на Галена.

Галена пее потресаващо зле, бърка нотите и не уцелва тоновете. В интернет има много клипове, които го доказват. Яница също не е по-назад.

 

 

На това хубаво пеене ли му викаш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...