Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще пропадне в момента който спре да прави скъпарски проекти. Тя няма певчески талант и лоялна фенска маса.

Аре бе няма певчески талант,като и отидеш на участие ми се обади шматка.Галена доказа в премахнатата анкета за годишните награди колко лоялни фенове има и показа подкрепа по-голяма от тази на Друслава и то без да сподели анкетата.Да не говорим колко голяма част от пресовите сте слепи и глухи отвсякъде.

 

Яница е едно нищо. Винаги е била такава. Съдбата ѝ е отредила място долу. Както и да се мъчи, каквито и "хитове" да направи, тя е утайката на чалгата. Това, че някакви извратени дечурлига я харесват не значи нищо. Дори обратното. Показва какво е нивото ѝ. Ако ще и морски фар да навре в хралупата си.

 

Яница много прогресира дори от 2013 насам.И кой си ти ,че да определяш коя е утайка и коя не. Това е не само към теб а към всички който биха ми прочели коментара, БЪДЕТЕ ОБЕКТИВНИ СТИГА СТЕ ТЪПКАЛИ ЗАСЛУЖИЛИТЕ ВНИМАНИЕ ЗА СМЕТКА НА ДРУГИ КОЙТО ДО ТОЗИ МОМЕНТ СА СТАНАЛИ БЕЗИНТЕРЕСНИ КАТО ПРЕСЛАВА.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре бе няма певчески талант,като и отидеш на участие ми се обади шматка.Галена доказа в премахнатата анкета за годишните награди колко лоялни фенове има и показа подкрепа по-голяма от тази на Друслава и то без да сподели анкетата.Да не говорим колко голяма част от пресовите сте слепи и глухи отвсякъде.

Колко пъти трябва да го поствам този клип? :baaasmiley:

 

 

Май вие сте слепи и глухи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти па, не си ли чувал за любов и приятелство между колежки? :)

 

Аз нищо не казвам, само публикувам скрийна. ;)

 

Възможно е да се обичат към момента, но във времето видяхме как и по-силни приятелства рухнаха.

 

И въпреки това има известна демонстративност в този пост.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега какво ще става в крайна сметка ще има ли финално гласуване или напълно се отменят наградите за тази година?

Ще има награди, но не знам дали ще има зрителски вот.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провалът на статуетките е победа за Фики

 

http://secret.bg/exclusive/provalat-na-sta...pobeda-za-fiki/

Гальо пак ли е плащал за статии? Тоя човек има ли дъно изобщо? За едната слава и награди ще продаде майка си и баща си, ебахти гнусната плюнка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа просто е единствената, която дръзна да подкрепи Пепе и да застане срещу Галена. За това се сближиха толкова.

 

 

Е как няма да се сближи с Преслава и да застане с/у Галена, нали Андреа цели да прави скъпи и хубави клипове, а Галена и е конкуренция в това отношение? Преслава каква конкуренция е в клипове, че те в "Хит" почнаха да вадят по-добри. Виж на Вилислав, виж на Лорена.

 

А те нали бяха приятелки с Галена, какво стана, явно я изби на завист Андрейка. К'во да правиш, като затлъстее човек почва да си губи разума само в посока "нова техника за стесняване по клипове и фотосесии".

 

Това жена да надебелее е страшна работа.

 

Вместо да си играе така, защо не вземе да отслабне, че така си личи стесняването по тия клипове, толкова е глупаво... особено в "Love is mine" с 3-те метра крака, и разтегнато туловище....

 

А манекенка беше...

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...