Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Има двойно по-малко гласове. :scratch:

 

4. Деси Слава - В друг живот

7449 (20.4%)

12. Фики - Is This Lovе

3917 (10.7%)

 

 

По-бърз е, отколкото очаквах... :1000 (29): Преди малко като гледах имаха към 1000-2000 гласа разлика.

Просто дълко в себе си открих, че съм врачанският Нострадамус и предвиждам какво ще се случи във втори кръг, ако от Планета не защитят анкетата, както е в Сигнал... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, дано Фики спечели във всички категории! Поощрявам измамите в гласуването! Щом са допуснати и подценени от тъпаците от Пайнер, нека се използват на макс!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто дълко в себе си открих, че съм врачанският Нострадамус и предвиждам какво ще се случи във втори кръг, ако от Планета не защитят анкетата, както е в Сигнал... :whistling:

Те може самите те да си я манупилират, има такава опция - да се редактират възможностите, където можеш да ги разместиш и преместената да заеме броят гласове на първата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, дано Фики спечели във всички категории! Поощрявам измамите в гласуването! Щом са допуснати и подценени от тъпаците от Пайнер, нека се използват на макс!

Интересна гледна точка, браво на теб. :1000 (29): Фики и Stenly също са на това мнение явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те може самите те да си я манупилират, има такава опция - да се редактират възможностите, където можеш да ги разместиш и преместената да заеме броят гласове на първата :3fdb8960598fa63e:

Това, че е възможно да се редактира от тяхна страна - да, възможно е, но едва ли и някой работещ в Пайнер си мисли, че е възможно песни като Издилав и Ти си ми в сърцето са достойно за Песен на годината, за Видеоклип пък да не говорим. Тъпо е просто... Разбирам да бутат самия изпълнител, но отделен смешен продукт... Стига, глупаво е! Просто на ФикретЧУ само желязо му е в главата, в кръвта му е, ако ме разбираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто дълко в себе си открих, че съм врачанският Нострадамус и предвиждам какво ще се случи във втори кръг, ако от Планета не защитят анкетата, както е в Сигнал... :whistling:

Знаех си, че няма как ЧАК толкова бързо да я настигне... :1000 (29): Сега видях, че не ги делят 1000-2000 гласа, а над 3500. Това всъщност ще му е най-трудната категория за догонване, защото го делят доста повече гласове, отколкото при другите. А не е изключено той като надмине Галин в най-важната категория- Певец- да спре помпането и да не се опитва да догони и Баладата.

Но на финалното гласуване вече ми се струва, че още от самото начало ще е лидер в 2/3 от анкетата... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма то човек като види какви са ти любимките му става ясно каква представа имаш за интелигентност. :3fdb8960598fa63e:

То щото в чалгата има интелигентни ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига го защитава тоя :mf_surrender:

Кого защитавам?

Това е моето мнение, а това, че ти си на друго мнение си е лично твой проблем

Никой не ангажирам с мнението си..

Ти като казваш, че са фейк и да кажа, че го плюеш.. както виждаш не ти казвам нищо

 

 

Даже не знам, че е имало такава певица.:o

О има яки 2 песни тази горе и тази:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работният ден за ФикитУ започна. Цяла нощ нищо и сега започнаха по глас/минута. :D

 

 

Цветито Янева няма да пусне кокала и тя. Във Фолклорен дръпна с 200 гласа вече на Ивелинка, а в Певица на годината вече е в 6-цата. От обичайните заподозрени само Марче не се е усетила още каква е схемата явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...