Jump to content



Online: Алисия и Илиян - Нито дума


Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Излишно, пято, скучно, не очаквах, че Пайнера е пуснал Илиян да запише песен във фен-а, без да се върти по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро на няколко пъти е пял песни, които се водят продуцирани само от "Пайнер" - "Повече не питай" например. Не виждам какво се учудвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно всеки един аранжимент на Павлов да е 1:1? Дори и Оцко не е толкова еднообразен.

Иначе ще се въздържа от коментар, прекалено е банално за да се хабя.

 

п.п. Илиян прилича на гей на тая снимка :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна изненада преди празниците от двамата. Песента е много ритмична и готина, точно като повечето на Алисия и не е нещо ново за нея, но за Илиян определено е нещо различно и приятно, най-доброто от него от "Обичам те, гадино" насам. Време си беше за хубава песен! Разбира се, не е по-силна от "Красавицата спяща" и "Мой" на Алисия, но от последното парче и от дуета със Солтарийски ми хареса много повече. Видеото също е готино и приятно. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавата песен на Павлов, не мога да не призная, че Алисия който и композитор да хване го използва на максмимум като възможност, включва се активно. Песента си е поръчана от нея. За пръв път да не ме дразни негов аранжимент. Не знам каква е в личния си живот (и не ме интересува), но прави едни от най-хубавите песни при съотстветните композитори. А и Ara си качват песните в Spotify - нещо, за което Hit Mix и Payner не са чували.

 

Песента е страхотна, изненадваща, получил се е добър дует, има го заряда, клипа е приятен, без излишности , Алисия е просто перфектна.

 

Много добра изненада. Почти е на нивото на "Не си ти", и въпреки, че не вярвам да стане такъв хит, какъвто беше тя (все пак Оцко е Оцко, а и Пайнер е Пайнер), ще се завърти стабилно. Браво и на двамата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класата си е класа, Алисия кърти, както обикновенно. Няма слабо тая жена, супер много ме радва. Песента е къртач, сто процентов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илиян винаги ми е бил доста противен....Но като цяло супер песен, липсваше Алисия да направи нещо поп-фолкско и като пеене, и като орнаментика, бийт. Очаквам да се наложи за голям хит.

 

Жалко,че Пайнера не е изкарал 1 лв. и това остава само в продукцията на ФЕН. Илиян пусна скоро това трио, но и това би помогнало да се регенерира малко образа му, защото го издухаха в 9-та глуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва изобщо и не разбирам защо има толкова много гледания. Ако беше изпята от друг може би щях да я слушам от време на време, но Алисия ми е много анти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега слаб проект

Алисия как може да се излага с този?

Без да съм прочел на кого е песента разбрах, че е на Теди Александровския композитор

Илиян залезе и нищо не става от него

Нали се хвалеше,че Фики и Галин не може да му бъдат конкуренция

Видя се..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...