Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За мен минус в този текст (както и много чалга песни) е че едно и също се повтаря няколко пъти. Можело е да напишат по-дълъг текст.

Бяха други времена

 

 

КАто прочета текста изобщо не го свързвам с елементарни попфолк текстове. Може и да си вирее като поема самостоятелно в некоя стихосбирка, а не като текст в най комерсиалния жанр

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно текстовете на Ивана са най-добрите! Всеки е пял глупости в кариерата си и тя не прави изключение, но цялостно погледнато наистина най-много стойностни и силни текстове има тя.

За мен пък са на Глория. без да ползва актуалните теми и клишете, за разлика от Ивана. Само с първите си 3-4 албума текстовете на Глория могат да върнат Ивана в първи клас. Не знам колко сте запознати с дискографията и, но тематиките в първите и албуми са много разнообразни, оригинални фрази, за пръв път поднесени в набиращия скорост жанр.

 

И няма нито една простотия... Така че не всеки е пял глупости. Докато некои са пели глупости, Гло е потдържала висок стандарт и е имала изисквания към дискографията си.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен малко ме притеснява твърдението на Iceberg за Певицата Мария и Баладата Малина- той понякога казва доста вярни неща от кухнята... :1000 (29):

При всяко положение, прецакана или не, Десислава си остава единственият изпълнител, който след две десетилетия на сцена и едно десетилетие без компания е на такова ниво. Няма еквивалент. А това само по себе си е поредното неопровержимо потвърждение колко е голяма. За нас, феновете, това е напълно достатъчно.

Не съм следял последните години форума, и следователно не знам какво снася Iceberg от кухнята, но нали се сещаш, че Мария и "Певица на годината" е смехотворно? :mf_surrender: Малина няма да взема "Балада на годината", ясно е кой е по-успешният продукт, пък и кавъри редко са награждавани в категорийте за Песен (Песен, Балада, Дует), един или два примера само. Тук се сещам за "И когато съмне" на Преслава, но от друга страна това бе ЕБАСИ хита на времето, с уредени права и тн... Човекът просто си се гъбарка с нас...

Стига вече с тази Деси Слава, оставете я да диша! :feminist_en: :feminist_en: Всички знаем, че е една от най-големите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

20-годишна кариера, ама викаш дайте й там Най-прогресиращ изпълнител... ц ц ц ц ц

 

Ще е прецедент, награда за най - прогресиращ СТАР изпълнител, няма ли да се гордеете с нея? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е прецедент, награда за най - прогресиращ СТАР изпълнител, няма ли да се гордеете с нея? :1000 (29):

Нали навремето Нов Фолк вкараха подобна категория "Най-успешно завръщане на сцената" или нещо от сорта, само и само да има за всекиго по нещо. :1000 (29): Безумни категории колкото искаш, последния пример е вкарването на "Идол на годината", а после и разделянето му на полови органи...

 

Награда за най-похотливa МИЛФ :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Добър си, дееВа. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали навремето Нов Фолк вкараха подобна категория "Най-успешно завръщане на сцената" или нещо от сорта, само и само да има за всекиго по нещо. :1000 (29): Безумни категории колкото искаш, последния пример е вкарването на "Идол на годината", а после и разделянето му на полови органи...

 

Идол на годината я вкараха за да има за Преслава по нещо. И от тогава насам стана мизерията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм следял последните години форума, и следователно не знам какво снася Iceberg от кухнята, но нали се сещаш, че Мария и "Певица на годината" е смехотворно? :mf_surrender: Малина няма да взема "Балада на годината", ясно е кой е по-успешният продукт, пък и кавъри редко са награждавани в категорийте за Песен (Песен, Балада, Дует), един или два примера само. Тук се сещам за "И когато съмне" на Преслава, но от друга страна това бе ЕБАСИ хита на времето, с уредени права и тн... Човекът просто си се гъбарка с нас...

Стига вече с тази Деси Слава, оставете я да диша! :feminist_en: :feminist_en: Всички знаем, че е една от най-големите!

Е, то е ясно, че подобно разпределяне на наградите би било комично... но кой знае. Може в желанието си да поднесе нещо по-различно от Преслава-Галена, Митака да си прецака наградите още повече... :1000 (29):

Но и аз не вярвам да стане точно така- най-малкото моето инфо за момента е, че награди въобще няма да има.

Ок, оставяме я ДС... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол на годината я вкараха за да има за Преслава по нещо. И от тогава насам стана мизерията.

Няма значение заради кой са я вкарали, по-важното е, че в новата история на наградите категории се измислят за щяло и нещяло, и по този начин убиват тръпката на феновете. Ама капацитети, какво да ги правиш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение заради кой са я вкарали, по-важното е, че в новата история на наградите категории се измислят за щяло и нещяло, и по този начин убиват тръпката на феновете. Ама капацитети, какво да ги правиш...

 

Абсолютно си прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол на годината я вкараха за да има за Преслава по нещо. И от тогава насам стана мизерията.

затова Преслава нито веднъж не я е взимала...

Идола го създадоха заради галена, защото феновете не искат за пвица на година такава, която да не може да пее

 

И ти 100 про си некой фейк профил на Ники илидруг луд галенов и както за една година си изписал 20 коментара. изведнъж изписваш 10 за 30 минути

 

ех тези награди на раманиа, много са ти важни Ники...Дано изпишеш 100 до 15 януари...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето блудната му щерка е масова одобряване от публиката, което може да е силен плюс. Имаше и силна година, с хитова и различна продукция.

Както и да е, малко остана и ще видим шефът какво е решил преди да се пенсионира.

И все пак единствената причина да е в Пайнер е за да може Димитров да владее по-голяма част от пазара и да й събира %-тите.

Той е злопаметен, нарочно й пуска инерция да може после да я срине тотално. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

затова Преслава нито веднъж не я е взимала...

Идола го създадоха заради галена, защото феновете не искат за пвица на година такава, която да не може да пее

 

И ти 100 про си некой фейк профил на Ники илидруг луд галенов и както за една година си изписал 20 коментара. изведнъж изписваш 10 за 30 минути

 

ех тези награди на раманиа, много са ти важни Ники...Дано изпишеш 100 до 15 януари...

Идола го създадоха на Наградите за 2012 и го взе Преслава, защото нямаше каква друга голяма награда да й дадат. Няма нужда вече и да преиначаваш историята, само и само да изкараш Галена най-черната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак единствената причина да е в Пайнер е за да може Димитров да владее по-голяма част от пазара и да й събира %-тите.

Той е злопаметен, нарочно й пуска инерция да може после да я срине тотално. :1000 (19):

Интересна логика, над която и аз съм се замислял в последно време, особено след успешната 2016 година за нея. Но... все си мисля, че ще я остави да направи още 2-3 силни години и после ще вземат взаимно решение за пенсиониране.

Времето ще покаже...

 

затова Преслава нито веднъж не я е взимала...

Идола го създадоха заради галена, защото феновете не искат за пвица на година такава, която да не може да пее

 

И ти 100 про си некой фейк профил на Ники илидруг луд галенов и както за една година си изписал 20 коментара. изведнъж изписваш 10 за 30 минути

 

ех тези награди на раманиа, много са ти важни Ники...Дано изпишеш 100 до 15 януари...

 

2012 вкараха Идола и го взе точно Преслва, Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

затова Преслава нито веднъж не я е взимала...

Идола го създадоха заради галена, защото феновете не искат за пвица на година такава, която да не може да пее

 

И ти 100 про си некой фейк профил на Ники илидруг луд галенов и както за една година си изписал 20 коментара. изведнъж изписваш 10 за 30 минути

 

ех тези награди на раманиа, много са ти важни Ники...Дано изпишеш 100 до 15 януари...

 

Нещо си в дълбока заблуда уважаеми Десов. Не ме вълнуват чак толкова наградите на Пайнер не знам защо реши, че са ми толкова важни. Не знам кой е Ники, но да факт Галенов съм. Надявам се да не ти е проблем :)

 

А Галена за да е това, което е се е доказала колко може да пее.

Редактирано от mirroslaww
Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак единствената причина да е в Пайнер е за да може Димитров да владее по-голяма част от пазара и да й събира %-тите.

Той е злопаметен, нарочно й пуска инерция да може после да я срине тотално. :1000 (19):

Няма никаква логика да й помага от не толкова актуална изпълнителка с 1-2 VGA клипа на година да се върне в ТОП 3 като певица с разнообразна и далеч по-качествена продукция, само за да я срине после. Можеше въобще да не й дава зелена светлина за проектите, които я издигнаха, и да си я остави там, където беше в началото на 2015, когато дори страхотния "Не го прави" дебютира с 30k. Но не го направи.

При всяко положение, Пайнер за 2 години й помогна да се изстреля на светлинни години над своята генерация и да докаже, че и след 2 десетилетия можеш да си ТОП. Това само по себе си е сто пъти по-добре от онова в последните години преди Пайнер.

А и Десислава има още около 3 години договор в Пайнер- ако не е доволна в тях, веднага може да напусне и да си продължи отново сама с набраната инерция. И съм убеден, че изпълнител като нея винаги може отново да се възроди като феникс от пепелта- вече го е правила... :D

 

 

Не съм сигурен дали коментирахте този шедьовър на Глория като обсъждахте хубавите текстове- това е може би най-любимата ми нейна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...