Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво мислите за гробарските песни и клипове на Вера? :Vishenka_05:

Тая беше Ивана 2-ри номер - кавърите, големите думи без покритие, кражбите... добре, че ни освободи от присъствието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая беше Ивана 2-ри номер - кавърите, големите думи без покритие, кражбите... добре, че ни освободи от присъствието си.

А, въй - не, много я харесвах :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая беше Ивана 2-ри номер - кавърите, големите думи без покритие, кражбите... добре, че ни освободи от присъствието си.

Имаше стойностни текстове и хубави песни, но беше плейбек певачка, което си оказа влияние в един момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше "Гот ми е", айде - кажи-речи, но ориенталската "Дай ми още"... Аман от платена реклама.

Това е класация, базирана на лични предпочитания като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше стойностни текстове и хубави песни, но беше плейбек певачка, което си оказа влияние в един момент.

Да, това също. Може ли да ми покажеш един стойностен текст - не го казвам със заяждане, просто аз това, което си спомням, беше пълно с клишета и превъзнасяния - точно в стил Ивана, но пък тя има и доста добри попадения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше "Гот ми е", айде - кажи-речи, но ориенталската "Дай ми още"... Аман от платена реклама.

Това е класация, базирана на лични предпочитания като гледам.

 

Не ползват ли статистики или гласувания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това също. Може ли да ми покажеш един стойностен текст - не го казвам със заяждане, просто аз това, което си спомням, беше пълно с клишета и превъзнасяния - точно в стил Ивана, но пък тя има и доста добри попадения.

На добър час, Сериен лъжец, Грешен сън, Слушай ме, любов... Добри текстове и песни като цяло, отлични попадения за времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...