Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ОМГ, аз харесвам Деса, даже искам да стане Певица на годината, но е факт, че една Татяна, която по принцип е на своя планета, се държа по-адекватно.

Ами да направим Тоти певица/идол на годината , защото Деса си забрайла текста на чисто новата песен с тройно по дълъг текст от стандартната попфолк песен. Не, че се е надявала, че публиката ще изпее куплета вместо нея. Това и повлия в първото изпълнение.

Не мога да кажа на черноТО бяло. Наистина не беше добре за звезда от нейния ранг, но Мъжете и Облачето бяха на ниво.

Последния месец бях на 2 нейни участия,на КОИТО се предтсави по класно и не пропусна дори и сричка. Ще го напиша и във фб-то, за да вземе отношение. ДесиСлава се интересува от коректно поднесената критика на феновете на фолка и взема много неща впредвид.

Смятам, че всичко останало което се пише за движенията и визията и е безумно, невъзпитано и изсмукано от пръстите. Не се чувстваше добре в кожата си, което е много важно във всяко начинание, а камо ли на сцена, къдети в теб са вперени хиляди погледи. Поведението и не беше аматьорско, а по скоро обременено и не се отпусна докрай. Гласа и също не беше в отлична форма.

Последно ще добавя, че велики певици като Уитни, Анастейша и Селин Дион имат ужасни живи изпълнения в тубата. С какво Деса да е по различна.

 

 

И наистина не мога да повярвам как коментирате сценичното присъстие на Деса при такиа нелепи нейни колежки, които дори не споенавате...

 

По дяволите. Някой гледа ли Соня какви ги свърши. Наковало се с евтин амфетамин и не знае очите ли да кокори, устата ли да криви. Андреас и той отслабнал с кофти тъмни кръгове под очите... Май нямат парички за бело и се мятат на синтетките. Жалка история, а вие си изяснете критериите за силно представяне.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам при вас как е било, но нашата Нова година протече под знака на... "Дай ми още". Просто всички я обожаваме тази песен и отдавна не се е случвало да видя хора да реагират с такъв ентусиазъм на песен. Ако беше излязла два месеца по-рано, това преспокойно можеше да е песента на годината!

 

 

Абсолютно. Най-слушаната песен за вечерта. Всички я знаят и избухват.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера мърлата Лай Но пак ще си прави пиар на гърба на Преси :gun_bandana:

Дали ще си прави PR, или не, в момента е на Малдивите и не й дреме за умилителния ти коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай ми още наистина е топа в момента , но аз предпочитам по стилния и музикантски вариант - В твоите очи. Жалко, че име като Анелия , което някога беше едно от трите хубави неща в попфолка и име, което извади всичко турско от музиката си, с днешна дата обслужва само дискотеките и джихаджистите... Визията няма да коментирам. Нито жена, нито мъж. Пеенето и на живо след втория албум също е треджик. Какви гнусни неща набичи в дискографията си последните 2-3 години. Стъпка всичко, което явно не тя ,а Токича е градил години за нея. Мнго ми липса този човек. Колко критични бяхме къ него и незначителните прилики в някои от песните му. Сега Оцко и Пашев ще ни научатда ценим автори като Токича, Йовко и Митко Петров. Именно те направиха най хубавите песни в най хубавите години на попфолка... Анелия явно си е харесала ордена на Преслава Стара планина и явно и тя иска да я пишат в учебниците... глупаа жена...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще си прави PR, или не, в момента е на Малдивите и не й дреме за умилителния ти коментар.

Кой знае този път кой дядка я успокоява от коментара на Кели :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, аз харесвам Деса, даже искам да стане Певица на годината, но е факт, че една Татяна, която по принцип е на своя планета, се държа по-адекватно.

Певица трябва да е Анелия, единствената която има няколко мегахита тази година. Идол трябва да е Емануела. Другите може да си делят клипове, албуми, песни и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица трябва да е Анелия, единствената която има няколко мегахита тази година. Идол трябва да е Емануела. Другите може да си делят клипове, албуми, песни и т.н.

Спрете се бе! Мария вече получи коледния си подарък!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е дядка. Ники Михайлов е. :3fdb8960598fa63e:

Кво ще дава Гни Ло за Преса?

Била Певица на народа, защото си снимала шопските салати в Инстаграм? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била Певица на народа, защото си снимала шопските салати в Инстаграм? :mf_surrender:

Преси, скъпа, поръчвай си гръцка салата, поне да те провъзгласят за певица на гръцкия народ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица трябва да е Анелия, единствената която има няколко мегахита тази година. Идол трябва да е Емануела. Другите може да си делят клипове, албуми, песни и т.н.

Трябва да са, но само според теб и малцина още безвкусни фенове, които толерирате комерса и мазнотията и допринасяте за оронването на имиджа на жанра...

 

 

 

За Анелия една обща награда - Най добро клубно представяне, което обобщава единствените и 2 проекта тази година, пък колкото и големи хитове да са те. За щастие никога Пайнера не би нагрдил с голяма награда певица, които е създала само 2 проекта през годината, евтини клипове, нищо ноаторско, което да Е ПРОКАРАЛА в жанра. Или според раманиаци е нормално да вземе награда за проект , създаден и спонсориран от Кристали или нелепо трио ала Адриана,Ангел и Джамайката, в коетоотново не взима участие нито творчески, нито финансово. Нито една достойна песен за дискографията си, нито един клип, който да екзалтира феновете и, нито интересни визии, нито концертис Дани Милев бенд,, благодарение на които най накрая преди 3 години се намърда за голямата статуетка...

 

Нека да порабти малко повече през 2017 и да реши дали в живота си отдава значение на нещо други , освен на дискотеките. Нека не забравя, че и тя възпитава тийнейджър и с подобни песни ще се чуди в чие легло е Ивон съвсем скоро...

 

Емануела пък дори не се коментира като възможна опция за големите статуетки.

1.Една година е твърде малко време, за да и даде Пайнер голяма награда

2.Както и мелето отчете- факта , че на концерта на Планета пя само дуета си. Намека е повече от ясен

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат риба на сухо :1000 (29):

 

 

Гергана? :dontgetit:

 

Взе ми коментара. Много прилича на нея.

 

П.п. Татяна е пяла прекрасно на концерта, но ми е малко статична, чак към края раздвижва нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.п. Татяна е пяла прекрасно на концерта, но ми е малко статична, чак към края раздвижва нещата.

Много добро пеене от Татяна, Яница също пя на високо ниво, но и двете имаха проблем с краката. Бяха като залепнали за земята с Капчица и се движеха само ръце и гърди .

 

Всъщност голямото БРАВО е за МАрия. Едно от най силните и представяния. Напомни ми периода Не те обичам Единствен, когато ми беше в топ 3. И за пръв път от мн време не беше антипатично излъчвнето и. Много стилна и класна кралица. Сикам си старото Марче. Много добо стоене на сцена, живо пеене, визия.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.п. Татяна е пяла прекрасно на концерта, но ми е малко статична, чак към края раздвижва нещата.

Освен, че визията й е покъртителна, си личи колко много й пречи да се движи. За какво й беше тая стирка на главата?- нито е оригинална, нито интересна. Много по-отличаваща се щеше да бъде ако беше излязла с нещо по-спортно като Малина на Давай питай. Краварката и без това не може да пее, вместо да мъчи и себе си и нас- още повече, да беше научила 3 стъпки в хореографията, току виж и открила някой талант в себе си на стари години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да са, но само според теб и малцина още безвкусни фенове, които толерирате комерса и мазнотията и допринасяте за оронването на имиджа на жанра...

Ще си направя труда да ти отговоря, макар й да зная, че няма смисъл. Първо не знам безвкусни или вкусни фенове, но всеки има право на мнение. Второ, Анелия сама има няколко мегахита. Никога не е разчитала да я тегли водещо име за разлика от някои други и това трябва да се поощрява. Тя няма нужда от Азис, Галин, Галена и сие за да прави огромен мегахит с 15 милиона гледания. Тя разчита на себе си и нещата се получават.

 

Анелия прави клипове на много много добро ниво и тази година последният й е точно такъв. Като последователност от мегахитове единствено Галена може да й се опре. Не е имало година в която тя да няма песни в топа (самостоятелни) каквито тази бутана от теб няма.

 

За Емануела няма смисъл да коментираме. Тя не се пазари и не се договаря с предавания, тя не влага много, но нещата й се получават дори по - добре от на някои влагащи. Тя няма нужда да се разтяга, разтегля и претегля за да изглежда добре и да бъде идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Купон без край'' и "Дай ми още" са смазали с гледания - близо 300к

 

Жестока е песента на Анелия! Изкара си без никакъв проблем и летен и зимен хит.. желязна беше през 2016!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе не отказвам е поредният МЕГА ХИТ в кариерата на Преслава. Не знам какво против Деси Слава имате, за мен се представи повече от добре жената. Може в началото да си е забравила текста, но не мисля, че е станала нещо толкова фатално. Пеенето и е брутално както винаги. Изпълнението на Облачето придава голяма тежест на целия концерт. Фики е по-добре приет от Галин, а Видимо изневерил спокойно може да стане песен на годината. Не знам Емилия как е могла да се появи с тоя клоун до себе си на сцената. Анелия заслужава голяма награда тази година, комплексно сякаш беше най-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен! Но съм недоволен от това изпълнение.. вокала в инструментала се чува по-силно отколкото гласа на Емилия.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе не отказвам е поредният МЕГА ХИТ в кариерата на Преслава. Не знам какво против Деси Слава имате, за мен се представи повече от добре жената. Може в началото да си е забравила текста, но не мисля, че е станала нещо толкова фатално. Пеенето и е брутално както винаги. Изпълнението на Облачето придава голяма тежест на целия концерт. Фики е по-добре приет от Галин, а Видимо изневерил спокойно може да стане песен на годината. Не знам Емилия как е могла да се появи с тоя клоун до себе си на сцената. Анелия заслужава голяма награда тази година, комплексно сякаш беше най-добра.

Никой няма против Деси Слава, просто не е най - хитовата, не е най - продуктивната. Иначе годината й беше доста силна и има много хитове, макар да не са най - големите такива. Тя заслужава награда, може да вземе клип и балада (там особено е нейна наградата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам, хората за пореден път си избиват злобата! Пълнят изпълненията на Преси с минуси, безсрамници! Какво искат от нея? Да левитира докато пее ли, какво?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам, хората за пореден път си избиват злобата! Пълнят изпълненията на Преси с минуси, безсрамници! Какво искат от нея? Да левитира докато пее ли, какво?

Това е някой фен на Галена. От 6 дислайковете под "На тебе не отказвам" станаха 40 за пет минути днес следобяд ;) А под изпълнението на "Без теб" потребител с никнейм Galena се изказва, че пяла на плейбек. Големи комплекси им нанася, ама нека ;) Знам, че не заслужава, но ще се кефя да стане отново Певица на годината, за да им видя физиономиите :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...