Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тая песен насила се опитах да я харесам, не ми се получи! Ужасна е. Грам не ме зариби.

 

Така е. Явно по друга причина си поствал цитати от текста й. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има повече участия от миналата година, успя да поддържа ниво без Оцко и направи 2 уникални клипа!

Можеше да пусне и трета песен, но догодина живот и здраве май ще пусне 4!

И аз смятам, че трябваше да пусне и трета песен, дори и като слайдшоу. И все още си мисля, че е възможно да не е изпуснала шанса си да е ТОП име, въпреки застоя.

Дано някоя от предстоящите песни да е балада, май не е имала такава от тази:

 

 

Която не е никак лоша, между другото. Представям си към днешна дата колко още по-добро и въздействащо видео би могла да направи на подобна песен, тя определено се засили в това отношение. Например това на "В 5 ми звънни" би било доста подходящо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Явно по друга причина си поствал цитати от текста й. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

То цяла България поства цитати от Издислав, но това не значи, че им харесва :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога забравям защо се кефих толкова много на Ивана навремето, но като си пусна песни като тази бързо си припомням!

 

 

Жалко, че новите й по-дълбоки парчета не стават чак такива хитове. Все си мисля, че народа винаги ще има нужда и от песни в стилът на ИВАНА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде един интересен въпрос за размисъл- смятате ли, че Яница все още има шанс да се затвърди в А отбора, след като тази година проектите й не бяха толкова хитови като миналогодишните?

Да - факт е, че тази година напълно сама предизвика интерес и с двете си песни, при все, че и двете са далеч от предните ѝ 4, които я изтреляха в топа на чалгата. Това е сигурен индикатор, че тя вече има някакво реноме на силен играч в чалгата. Надявам се да се охарчи за песен на Оцко, защото неговите песни ѝ подхождат скандално добре - факт е, че половината продукция на Хит Мюзик звучи точно като нещо, което тя би изпяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - факт е, че тази година напълно сама предизвика интерес и с двете си песни, при все, че и двете са далеч от предните ѝ 4, които я изтреляха в топа на чалгата. Това е сигурен индикатор, че тя вече има някакво реноме на силен играч в чалгата. Надявам се да се охарчи за песен на Оцко, защото неговите песни ѝ подхождат скандално добре - факт е, че половината продукция на Хит Мюзик звучи точно като нещо, което тя би изпяла.

Според мен Яница трябва да разграфи годината си така, че да зарадва хората, които се интересуват от нея, с поне 3-4 напълно различни неща. Едното наистина да е от Оцко, тъй като именно покрай него тя изпъкна насред треторазрядните. Другите 2 да са някакви като тези от изминалата година, а като за финал може да пусне и желаната от мен балада. Като си ТОП име трябва да си разнообразен, а тя според мен има потенциала да е такава- тази година, макар и да свали малко позициите откъм актуалност, предложи два проекта, които лично на мен ми допаднаха повече от миналогодишните, а това на практика си е точка за нея, защото съм сигурен, че и много други са я харесали именно покрай тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - факт е, че тази година напълно сама предизвика интерес и с двете си песни, при все, че и двете са далеч от предните ѝ 4, които я изтреляха в топа на чалгата. Това е сигурен индикатор, че тя вече има някакво реноме на силен играч в чалгата. Надявам се да се охарчи за песен на Оцко, защото неговите песни ѝ подхождат скандално добре - факт е, че половината продукция на Хит Мюзик звучи точно като нещо, което тя би изпяла.

 

Съгласен съм,много точен коментар. 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено, Яница успя да задържи ниво, спрямо Тотя. Втората се срина буквално. Даже последната й песен няма наченки скоро да стигне милион. Яница поне си поддържа 3-4 млн на песните. Не е съвсем треторазрядна. Но и да отчетем, че тя винаги е имала нюх за комерсиалните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро интервю от Нелина! Радвам се да видя, че е доволна от успеха на двете песни тази година и че е амбицирана да продължи да се старае и през идната. Талант като нея заслужава признание, дано догодина да се разгърне още повече и кой знае, може скоро да я обсъждаме като едно от ТОП имената...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замълча :) Не знам, аз имам някакви съмнения, че е Преслава. Ама ако не е тя защо просто не отрече, а само се хили насреща.. Ако не е тя, просто да не е замесва излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е паднала на 70 хиляди.... Много зле :helpsmilie:

Когато миналата година Десислава правеше такива цифри се водеше някакъв супер провал, а певицата беше недостойна за големи награди, даже ѝ лепваха етикета 'ретро'. Чудно дали сега при Преслава ще са по-различни възгледите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...