Jump to content



Online: Деси Слава - И на всички като тебе


Препоръчани коментари

Много съм доволен от песента, клипа и изобщо годината беше ползотворна за Деси. Албума няма да успее да пусне, но една балада в Коледната програма ще бъде чудесен завършек за нея. Без значение номинации и награди, Деси показа, че за 2 години може като феникс да се роди от пепелта, показа уважение къ публиката си като спази обещанието си за проекти през 3 месеца, при все че последните 8 години пускаше по 1-2 годишно. ДесиСлава показа хъс, ниво, желание за работа и затова сега си бере плодовете.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много добър проект, песента прекалено ми прилича на "С друг ме бъркаш", но не е никак лоша. Видеото е отлично, но "Не го прави" си остава любимият ми неин проект в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка и зарибяваща въпреки голямата прилика със "С друг ме бъркаш", а относно клипа - и на мен ми се искаше нещо по-цветно, свежо и забавно за това парче, но все пак видеото е силно. Гледам, че мачка с гледания въпреки че е позната от 11 дни - браво! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам днес ще завърши с повече гледания от вчера. В стила на най големите хитове се засилва от ден на ден. А и на още един клип вървят бясно по 30-40 000 гледания на ден.

Радва ме, че и Деса вече си има самостоятелен мегахит и ще спрат упреците, че само дуетите и фт. са и стилни. Особено след проекти като този, В дрг живот и Отново се родих, не знам какво безгръбначно трябва да си, за да го твърдиш... :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и аз не спирам да я слушам, а пък клипа е убиец! :Vishenka_05:

 

На същото мнение съм. Поздравления на ДесиСлава и успех на проекта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има певица, която си върна позицииете, това е ДесиСлава!

Изкачи ми се в Топ 2!

Новата песен не мога да спра да я слушам!

Клипът също е страхотен.

Още с неофициалното си излизане, песента се чуваше на много места.

А сега просто е навсякъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към песента наистина расте, а пък Деси си върна позициите, които очаквах. Единствената певица от първото поколение да има такъв голям интерес, това просто наистина е голям плюс за нея. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към песента наистина расте, а пък Деси си върна позициите, които очаквах. Единствената певица от първото поколение да има такъв голям интерес, това просто наистина е голям плюс за нея. :Vishenka_05:

Колко още коментара ще наспамиш в тази шибана тема?

СПРИ СЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият аз мислех, че ще е невъзможно Десислава да се завърне, особено сред актуалните имена. Но е факт, че тази година тя е в топа, и това никой с реална преценка не може да го отрече. Хит след хит, включително и една от най-хитовете балади в последните години. Просто хората си я харесват и това е. Според мен това е и причината за толкова години без компания не се изгуби дори и в най-лошите си периоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти клип, дебела Деса, песен -Фики!

 

Провала на годината и като клип, и като песен. Вече и програмите за видео обработка не могат да направят кюфтето Деса да изглежда слабо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият аз мислех, че ще е невъзможно Десислава да се завърне, особено сред актуалните имена. Но е факт, че тази година тя е в топа, и това никой с реална преценка не може да го отрече. Хит след хит, включително и една от най-хитовете балади в последните години. Просто хората си я харесват и това е. Според мен това е и причината за толкова години без компания не се изгуби дори и в най-лошите си периоди.

Хората наистина я харесват много... а феновете й са едни от най-верните, както говорехме тези дни и в Скандалите... А и тя самата оправдава очакванията в по-голямата част от случаите... Спокойно можеше и тя да зацикли в ретрото и да си остане там, но не- имаше хъс да е различна и да е в тон с новото време, и представи убийствени проекти като "Не го прави", "В друг живот", "И на всички като тебе"... Жалко, че останалите от нейната генерация нямат подобен усет на нейния... Всъщност единствената, която донякъде още го има, напусна фирмата и се мъчи извън нея, бивайки недооценена...

 

Десислава- Певица/Идол- решено! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава от 12 години е в по-добра форма от кюфтето, клипът е слаб и точка. А Десислава е стерилна и изкуствена в тая музикална компания! След Не го прави няма един проект на неговото ниво!

Да се докараш от кока в положение анорексия ако е добра форма, нека така да е.

След Не го прави има В твоите очи, В друг живот и тази, а това какво казват тук капацитетите е без значение при хиляди лайкове и нищожен % нехаресвания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, защо си мислиш, че спамя.. това, че си казвам какво мисля не е спам. :3fdb8960598fa63e: да се върнем на парчето - хит! :Vishenka_05:

 

Това е спам

Ще казваш тези неща в скандалите, а не тук

Достатъчно коментари си писал

 

Защо да не се кефи момчето? Дълго време на форума му беше набивано колко залязла била Десита- днес е време ние да се кефим и да повтаряме едно и също... :whistling:

ДА СЕ КЕФИ "МОМЧЕТО", НО НА ДРУГО МЯСТО

НЯМА ДА МИ СПАМИ В ТЕМАТА ЕДНИ И СЪЩИ 20 КОМЕНТАРА

ЯСНО?

Кефи се в скандалите

Тук се коментира само клипа и песента.

Другото в скандалите

Ако продължавате темата ще изчезне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти клип, дебела Деса, песен -Фики!

 

Провала на годината и като клип, и като песен. Вече и програмите за видео обработка не могат да направят кюфтето Деса да изглежда слабо!

 

ти си бил голяма фурнаджийска лопата.До преди да се върне в Пайнер се кефеше на Деси Слава ,а сега като е пряка конкуренция с Преслава-ето го резултата.Жалко мислене на ограничен човек-Преслава харесва адски Деси Слава,повярвай ми...както и тя нея.Така,че се успокой...

Песента е ХИТ иска ли ви се или не...

Изкючително разочарование си Смит :vur:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...