Jump to content



Online: Деси Слава - И на всички като тебе


Препоръчани коментари

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако така работеше всеки път щеше да другата "недостижима" - първата си я знаете... ;)

 

Песента я въртят по дискотеките, на мен ми стана изключително любима и се радвам, че я е "облякла" в толкова добър клип.

Деса няма парите на вафличката че всеки път да прави подобни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - добрата и най - голямата. Тази жена няма спирачки, жесток клип, хитова песен. Определено е готова за певица / идол на годината. Смачка ги всичките, всичко ми хареса и определено си заслужаваше чакането. Такава голяма истерия не е имала никога, каквато сега става с Деса. Обичам яяяяяя, най - голямата!!!!!!!!!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ефекта УАУ... Евала Деско, така трябва, а не с на Скерлев евтинджосите и мазното размазване.

Жалко,че песента излезе преди клипа, но пак има голям ефект.

 

Нямам забележки към клипа. Идеална сценография,светлини,снимане,игра на актьорите, присъствие на Деса - просто е отличен 6.

 

За песента казах и аз,и други - припева е малко слаб, всичко друго е много добре направено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ефектите от "МамаУраган"

Песен 1:1 с Фики

Именно. Не знам какво я хвалят тук до небесата и особено пък видеото с тази никаква светлина и шум.

Видеото на "Не го прави" е класи над това.

 

Въпреки това песента почна да зарибява. Много по-хубава е от на Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви копия говорите, това, че песента е хит и се харесва и че се оцени доста високо, а клипа е У Н И К А Л Е Н !!!! Чакаше си чакането, радвайте се, какво ми изтъквате на кой клип приличал, онази дреха на еди коя си.... много издребнявате.... айде Деса мачка здраво! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм харесвал Деси Слава, но не чак толкова..... колкото тази година! Брутални песни изкара и все са ми едни от любимите, от "Нека да е тайно", "В друг живот", а сега и тази..... тази пък е черешката на тортата и като видео и като песен! Най, най-любимата ми песен за Есента със сигурност, така беше и с "В друг живот" през пролетта. Просто меко казано добър проект! След такава песен и видео, направо до края на месеца никой нищо да не изкарва. Хита дойде! :Vishenka_05:

Заслужава Видео на 2016 със сигурност, а надявам се и номинация поне за песен! Брутализъм!!!!!!!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно яка Деса, отдавна не ми беше харесвала толкова в клип.

А видеото заслужено може да вземе награда февруари, ако изобщо има награди на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми беше по-симпатична, преди да видя неподходящия за нея клип. Превъртах и не мисля да го пускам пак. Представях си нещо по-лежерно и пъстро. Песента може би пак ще ми захареса.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма истерия откъм излизането на клипа.. такава еуфория бушува.. голямо затишие и ето бум голям настана! :Vishenka_05:

 

Истерията и еуфорията са само у вас.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истерията и еуфорията са само у вас.

Ее, айде сега. За час и половина 2000 палеца нагоре и 15 000 гледания и то на песен, която вече има сигурно половин милион гледания извън канала и е в интернет вече 10 дни сигурно. Десислава ако продължава в същия дух, ще стане еднолична лидерка - тази година неуспешен проект няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса избухна. Много е як клипа, макар и малко да ми прилича на клиповете на Галена. Но определено клипа е супер, визията и тоя път е 6.

За песента и преди това казах, че е страшно добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как еуфорията и истерията да е само у нас, при положение, че виж какво става във фейсбук всичко споделя песента на Деса, я забележи палец нагоре, положителни коментари навсякъде. Тази жена наистина няма спирачки и пак казвам зашлеви такъв голям шамар на поп - фолка, че на повечето чак свят им се зави. Айде Деско, мачкай здраво и най - добрата си !!! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако така работеше всеки път щеше да другата "недостижима" - първата си я знаете... ;)

 

Песента я въртят по дискотеките, на мен ми стана изключително любима и се радвам, че я е "облякла" в толкова добър клип.

 

Да, първата я знаят и не е Гелена. В тази връзка, защо сте такива мекотели "геленините" когато на Деса просто личи, че иска да е Галена? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен и брутален клип,и Деса е мега красива,но пак на места си личи как е вталявана от 3:59 до 4:00-пуснете си го на бавна скорост ако не забелязвате как корема и задника и изчезват,вталяват се и ръката и става мега малка :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...