Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много голям успех е това за Симона- та нейното клипче е 3-4 пъти по-гледано от всички останали от същия лайф!

Сега ако се насочи към хубави самостоятелни песни може да стане доста успешна. Има подкрепата и на Глория, все пак- нужно й беше само да нашумее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз симпатизирам на Симона и съм на мнението, че извън тоя форум много малко я знаят, а камо ли да са останали с впечатлението, че е натрапвана. Просто тук следим всичко отблизо и постоянно, а обикновения слушател къде я е мяркал по концерт или предаване с майка си, къде не. Иначе пее много добре тва момиче, на лайва се притесни, но по принцип мога да кажа, че пее повече и от майка си. Тя си е и друг тип певица- за пиано барове и конкурси, за забавление и чалга не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://btvnovinite.bg/article/lifestyle/da...ee-popfolk.html

 

Дъщерята на Глория – Симона Загорова, която успя да разчувства с изпълнението си Иван Лечев в „Гласът на България”, призна, че не иска да пее попфолк, а попмузика.

 

Опитният музикант се разплака от вълнение на песента „Horchat Hai Caliptus” („Евкалиптова гора”) на Ищар, която тя изпя.

 

Именно него Симона тя посочи за ментор, с което изненада всички, които смятаха, че най-логичният избор за нея е Камелия.

 

Симона обаче беше категорична, че не се е колебаела кого да избере, защото по думите й Лечев ще й даде по-добри съвети за жанра, в който тя иска да се развива.

 

„Аз съм закърмена с попфолк, у нас винаги това се е слушало, като бебе съм заспивала на тази музика, така че в никакъв случай не мога да кажа, че не обичам попфолк”, отбеляза обаче дъщерята на Глория. „Просто не е моето, не го чувствам и не искам с това да се занимавам”, допълни тя в предаването "Тази сутрин" по bTV.

 

„Гордея се с майка ми и баща ми, няма защо да крия на кого съм дъщеря, нормално е да ни сравняват”, заяви Симона.

По думите й майка й я е убедила да се запише в този формат. „Искам това да е моята битка”, категорична беше Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле Симона, никва самопреценка затова как стои на сцената. Същата като Глория, хората не ги отразяват, те мислят, че са разбили. Точно Кама беше ментора за нея, защото щеше да я научи как да избухва на сцената, как да има контакт с публиката, нещо което очевидно дори майка й към ден днешен няма много често.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера фейса ми буквално беше залят с новината за Симона. От всевъзможни страници за какво ли не - от женски такива до политически. И навсякъде само суперлативи как се е представила и че разплакала журито. Това ако не е мощна PR кампания... как няма да има гледания?

 

Аз симпатизирам на Симона и съм на мнението, че извън тоя форум много малко я знаят, а камо ли да са останали с впечатлението, че е натрапвана. Просто тук следим всичко отблизо и постоянно, а обикновения слушател къде я е мяркал по концерт или предаване с майка си, къде не. Иначе пее много добре тва момиче, на лайва се притесни, но по принцип мога да кажа, че пее повече и от майка си. Тя си е и друг тип певица- за пиано барове и конкурси, за забавление и чалга не става.

 

Явно не е точно така, щом майка ми, която мрази чалга и не следи нищо онази вечер ми вика "Аман вече с тая, не спря да я бута".

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъжно как едно момиче на 20 години е взело всички недостатъци на майка си, които един артист НЕ трябва да допуска да притежава. Интервюто след изпълнението беше потресаващо - същите изрази, заучени фрази и никаква емоция освен тая проклета студенина на Глория, която след 2003та и развали кариерата...

особено на 05:56 същите физиономии, изкривяване на устата, присвиване на очите, когато си мисли, че е казала нещо умно.... копие на Глория, но за съжаление не тази Глория през 90те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъжно как едно момиче на 20 години е взело всички недостатъци на майка си, които един артист НЕ трябва да допуска да притежава. Интервюто след изпълнението беше потресаващо - същите изрази, заучени фрази и никаква емоция освен тая проклета студенина на Глория, която след 2003та и развали кариерата...

особено на 05:56 същите физиономии, изкривяване на устата, присвиване на очите, когато си мисли, че е казала нещо умно.... копие на Глория, но за съжаление не тази Глория през 90те.

 

И все пак, въпреки всичко това, което е вярно, Симона не е Глория. Не само според мен, за да успее тя трябва, да се дистанцира от стила, на майка си. В интервюто тази сутрин по БТВ, дори прави първи опит, за това, като твърди, че чалгата не е нейната музика. То чалгата не е и на майка и музиката, а само и единствено естрадата от 80-те и 90-те, но никой не говори това в нета, освен моя милост. В крайна сметка, Глория е тази, която дистанцира дъщеря си от чалгата. И може би, като гледаме как се развива този бизнес в последните 7-8 години без турнета, Глория да е направила прозрение, за което не сме мислили преди години, че е способна. За да направиш това с детето си, ти не го правиш, за да му пречиш, а за да помогнеш. И ако Симона днес е с това съзнание и с този потенциален проект "на хартия", за своя кариера, то тя няма как да не е водена в такава посока от майка си. Нека дадем шанс на детето, въпреки нещата, които имаме (или нямаме) против кариерата и битието, на майка и. Децата не трябва да бъдат осъждани, за действия и постъпки на родителите. А точно това щеше да се случи, ако Симона бе в отбора на Камелия. 20 години студена война и бясна конкуренция им стигат и на Кама и на Гло. Тя си е тяхна, не на Симона....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте се пренавили срещу Симона, не знам какво толкова ви дразни. Всеки родител иска най-доброто за детето си, вашите родители не ви ли помагат? Естествено, че като може Глория ще си я мъкне по предавания и концерти хората да чуват за нея.

А иначе Симона и да иска няма как да пее чалга, първо, защото не може, второ, защото няма харизмата за чалга сцената. Не е нужно всички да се мерят с един аршин. Песента й Скрита в сърцето ти съм сигурен, че 95% от чалгарките не могат да я изпеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми този път бабока. Беше се отпуснала и използва това, в което е най силна - острия език {не циците както по принцип}. Първия и талант го виждам на финал, но бесарабската българка ми дойде фалшива и квичаща и много драма вкара.

 

Симона се държа като темерут. Очаквах повече от нея впредвид дългите години, които се е подотвяла. Надявше се Графа или Поли да и се обърнат. Глория можеше да я подкрепи в бекстейджа. Официално дует Кацарови се разпадна за щастие а всички ни. По отделно ги харесвам повече

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон ми се струва доста добре в сравнение с останалите. Единствено първия го следях повече, може би защото беше първи за България, обаче следващите не бяха много интересни.

 

Но тази година се личи, че продуцента е друг и са се постарали повече - сцената е много добра, журито е съвсем ново, атмосферата ми харесва много повече.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее, Камелия прилапа супер талантливото 16-годишно момче. Усети се искрата между тях.

 

Леля Лече си е направила косата много ефирно тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама си прилапа потенциална тийн сензация, евала. Дано да й се получи продуцирането на таланти, в БГ има доста, които го заслужават.

Как можа никой да не се обърне на това момиче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...