Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Скоро позьорщината ще свърши и местните тролове ще гледат като теле у железница.....

 

О, всички се обърнаха! :happyppl:

 

 

Фоксича е полудял, отговор след всеки негативен коментар за Камелия... Ще е забавно за четене, докато нямам какво да правя. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Успех, Каме!

 

Съжалявам, тебе съм те задраскал с големия маркер от миналата есен. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всеки от журито се опитва да запее с това момче и никой, повтарям никой не знае какво пее. В Рамания също немат идея капацитетите, които се смееха... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки от журито се опитва да запее с това момче и никой, повтарям никой не знае какво пее. В Рамания също немат идея капацитетите, които се смееха... :happyppl:

 

И Кама ли не знае?! Невъзможно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не съм впечатлен от момчето с женския глас?

 

Не, разбира се. Супер фалшивее. За пореден път се убеждавам, че в България няма добри поп-гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кама ли не знае?! Невъзможно!

 

Извинавам се за спама, но няма начин. Тоя Дарк и още 2-3 десови криви ще ги направя. Какво стана бре? Що никой от журито не пее с момчето? :1000 (29):

 

Графа и особено Поли много мазни... мноооооооооого мазни. Иначе, всеки ще си напълни отбора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Побъркаха се и кралските. :happyppl: Едни и същи сте от 10 години бееееееееее.... никога ред комплимент за Кама няма да напишете. За какво си правите труда?

На мен ми хареса Кама.

Графа и Поли си мислят, че правят шоу и че са капацитет, ама на моменти ефектът е просто комичен.

Да не би Ивана и Преслава "пеещите" да бяха много адекватно жури - едната късаше дрехи и сформира катун, другата и тя...

Камелия поне не лъха на кръчма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен потрес са всички. А журито е по-превзето отвсякога. Тоя с женския глас няма никакъв шанс да постигне нещо, а те го изкараха някакъв великан...

 

Всеки вика: - Вземи го ти, а?!! - и Графа готов, на секундата. :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, всеки ще си напълни отбора...

 

Много ясно. Като видят колко изостанала е Кама с участниците, останалите ще спрат да се обръщат, за да ги вземе тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко около самото директно излъчване, предварителните репортажи и представянето на кандидатите е светлинни години от първите такива формати. Най-хубавото е, че самовлюбеността на екипа на Слави Трифонов го няма, а кандидатите за слава и менторите са акцента, както си трябва да бъде. Ако някой още не е разбрал - търси се глас и бленда, а обърнат с гръб освен да усетиш техника на пеене, нищо друго не можеш да видиш. Менторите се справят чудесно. Гледайте и слушайте, по-полезно е отколкото да плюете Камейсън. Тя отдавна е национална зведа и милионерка от пеене и музика.

 

Иначе всички виждат, че на чалгата и е наложен пълен игнор...

 

 

:1000 (10): :1000 (10):

 

Ама всичко е на запис е Фоксич, какво директно излъчване?

 

Така е... и Кама е чалгаджийка, която събра утайката. Това е истината.

 

 

А това момче накрая - никога не бих помислил, че е мъжки глас хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Графа и Поли като оберат почти всички първите дни, накрая само Камелия и Лечев ще могат да избират и ще вземат да попаднат на нещо умопомрачително... :1000 (29):

Цялостни впечатления от първия епизод- приятен, но нищо по-различно от предишните сезони. Има някои наистина много големи гласове, които могат да се развият добре по време на шоуто, а с наличието на Графа може да направят нещо и след това. :1000 (29):

И все пак не знам дали ми е достатъчно интересно, за да го следя редовно. Може да мерна следващия епизод заради Камелия и Симона, но за по-натам не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагедия, братче...трагедия! Нито форматът ще бъде интересен, нито нищо.

1-во Тъпо е да не се обърнат за коментар след като не са одобрили даден участник..като онова момиче, което изпълни "Катерино моме"

2-во Кама неадекватна и не знае какво да прави и се чуди какво прави..

3-то От много хвалене, пълна катастрофа се оказа

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): :1000 (10):

 

Ама всичко е на запис е Фоксич, какво директно излъчване?

 

Така е... и Кама е чалгаджийка, която събра утайката. Това е истината.

А това момче накрая - никога не бих помислил, че е мъжки глас хаха

 

Така е, на запис е. И накрая остава, само най-интересното. Не очакваш като обсебените "десови" някаква засечка, нали? Смятам те все още за по-читав от тях. Все пък тях ги води наглият лизач и подмазваш Калата със синият почерк. Не падай до нивото му, ще е срам за Рамания. Иначе да, женски глас, ама не го взе Кама, нали?

 

п.п. Очевидно е какво правят "десовите", но те си знаят.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро позьорщината ще свърши и местните тролове ще гледат като теле у железница.....

 

О, всички се обърнаха! :happyppl:

Съжалявам, тебе съм те задраскал с големия маркер от миналата есен. :bo:

Много си закъснял, чича, аз от няколко години, след непрестанния ти, грозен хейт по Деси Слава. Прекали!

 

Тоя последния със завесата ги УБИ! Очакваш жена, а то какво се появява? И аз останах без думи в един момент, признавам, МЕГА добър е, но избра грешния човек. Графа едва ли би развил потенциала му така, както би го направила Камелия. Може и да спечели формата, но ще е дотам. Ще видим дали греша.

 

В рекмата за следващия епизод Симона (Глориева) ли видях, или започвам да не довиждам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, на запис е. И накрая остава, само най-интересното. Не очакваш като обсебените "десови" някаква засечка, нали? Смятам те все още за по-читав от тях. Все пък тях ги води наглият лизач и подмазваш Калата със синият почерк. Не падай до нивото му, ще е срам за Рамания. Иначе да, женски глас, ама не го взе Кама, нали?

 

Катастрофа...Кама няма усет откъм слух! :cheers: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...